• Tercel
    426
    Ko je zelio ic u Salzubrg je mogao doć u 5 ujutro na Maksimir i čekat u redu, a ne fino iza 9 nakon kavice pa poslije kukat..
  • Hamed Kone
    29

    Evo došao sam u 8 sati , bio 75. u redu i nisam dobio kartu. Što više kad se objavilo da karata više nema ispred mene je bilo 23. Znači , nisu ni 400 karata dali u prodaju.. mogli su ak jiš drugo to javno oglasit..
    O tvom debilnom komentaru nije vrijedno trošiti riječi..
  • Mali dioničar
    15.1k
    Ovo je jedna sasvim nova razina loših opravdanja za brojku i ovaj toplo-hladno odnos s Dinamom. Čak neću ni pokušat dat argument kontra.Mlađi referent

    Imaš onda objašnjenje negativne korelacije posjete FD-GNK?

    Dok se iz opravdanih razloga nije išlo na GNK, Šalata i Cibona su bile pretijesne, a sad kad se ide na Ligu prvaka, UEFE i HNL, sad je odjednom i Kutija šibica prevelika.

    Ima neki sistemski razlog tipa zasićenje ili nezadovoljstvo FD-om ili ljudi koji prate klub(ove) imaju ograničeno vrijeme i energiju pa se energija i vrijeme koje se trošilo na FD sada kanaliziralo na GNK i FD je ostao na suhom ko riba bez vode.
  • Tercel
    426

    Ljudi su za karte za Milan i prvi i drugi dan bili u redu od 5 ujutro. Kad je bio puno veći kontingent. I kad je to imalo puno manje smisla nego danas. Danas se znalo koliko ima karata i kolika je navala. To kaj si došao u 8 nije neka pohvala.. Tko je trebao dobit kartu ju je i dobio danas. Na ovaj ili onaj način.
  • Tundra
    573
    Evo došao sam u 8 sati , bio 75. u redu i nisam dobio kartuHamed Kone

    Znači zakasnio si. Sam si si kriv.
  • Baltazar
    621

    A kad si ti stao u red ?????
  • über alles
    1.5k
    Ja sam jucer bio u slavoniji(cito spomenuto da se zna da ne biram destinacije) ,necu dobit kartu za Salzburg niti bi ju uzeo da mi se nudi jer ima masa ljudi koji vise zasluzuju,a javljaju se ljudi sa osam domacih godisnje(karikiram) I kmece kak nije fer.

    Mozda da usmjerite svoj gnjev prema klubu koji je zamaglio najmanje trecinu karata ?
  • NitkoBitan
    13.5k
    Mozda da usmjerite svoj gnjev prema klubu koji je zamaglio najmanje trecinu karata ?über alles

    Dovoljno je doc u subotu i poderat glasnice. 3x pametnije potrosena energija.
  • Tundra
    573
    prošli tjedan još :smirk:
  • NORTE
    9.8k
    Ukratko, BBB su imali pravo prvokupa 1/3 ulaznica za Salzburg.
    Potpuno zasluženo, čak i pravedno.
    Kod drugih klubova u regiji navijačke grupe dobile bi puno više.

    Stvar je vrlo jednostavna, vlasnika godišnjih je 3x više od kontingenta za Salzburg, dakle unaprijed se znalo da će mnogi godišnjaci ostati "kratkih rukava".

    Ako u 1500 ljudi ima onih koji su došli do ulaznice, a nisu vlasnici godišnjih, e to je onda prevara koju je dopustio klub.
  • Benito
    616
    Jedini je problem di su nestale ostale karte, ništa drugo i to je to
  • Anto Lovric
    10
    ja imam za sektor 227
  • Anto Lovric
    10
    Ko je jos uzeo karte od austrijanaca? I u kojem ste sektoru? Ja sam 227 a gostujuci sektoru su 228,128,127 i 129d19m9e8j21ihvwqn.jpeg
  • Bosna86
    11.6k
    Ajmo privoditi ovu temu kraju…
  • Fićo1986
    993
    Ljudi koji idu na utakmice dinama često su lijepo razgovarali medju sobom i shvatili da sudeci po broju ulaznica i imajuci na umu da ce bit podijeljeno dosta ulaznica ovima i onima smo shvatili da je najbolje doc u 5 ujutro vec ako ne i prije...tako da tko god ide cesto na tekme i poznaje politiku prodaje ulaznica od strane dinama mogao je to znat i pripremiti se...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.