• Navijač Dinama
    7.8k
    Balog je jedan od dokaza lošeg Hrvatskog novinarstva i dokaz klasične neznalice i uhljeba...

    Ćelavac glupi sa drndavim glasom
  • Ludovic IX
    6.2k
    Jebiga, nismo ni mi bili impresivni. Ovo je LP. Ali nismo prolaznici ovdje. Respektiraju nas protivnici sad.
  • Logistika
    1.1k
    Ja sam dojma da su ovi nas dobili sa 60%,jaka ekipa...naši su dali maksimum,možda je moglo hrabrije prema naprijed
  • Captain America
    15.3k
    Jbg. Nastojim uvijek gledati pozitivno pa tako i ovdje. Milanu će na punom Maxu bit jako zeznuto i uz pristup kao protiv Chelseaja možemo i vjerojatno 3 ključna boda izvući. Znali smo nakon ždrijeba da su nam utakmice sa Salzburgom ključ i kroz par tjedana ćemo biti pametniji.
  • Benito
    620
    Ne želim da ispadne da prigovaram i to niti ne želim ali po meni prekasne zamjene trebalo je otvorit se prije a ovak si gubio i branio se i opet primio gol
  • Ludovic IX
    6.2k
    Nije transfermarkt mjerilo ali nije baš bezveze da su skuplji 5 x od nas.

    Nama je trebala bolja utakmica od one protiv chelsea da izvicemo nešto a griješimo danas a tada nismo
  • Logistika
    1.1k
    Sve baciti u iducu tekmu,tu sa 3 boda Chelsea ako kiksa protiv Milana,maksimalno kompliciramo grupu...i dalje smo u super poziciji,izgledamo solidno,i igramo sa protivnikom s kojim mozemo računati na bodove...samo da sad ne primimo vise,nas izjebu i gol razlike
  • Fanboy
    2.4k
    Dva problema su očigledna...

    Prvo jedina napadačka opcija Dinama je Oršić-Petković dok ništa drugo ne postoji i limitiran sam sebe

    Moderan nogomet je zahtjevan i ne možeš u igri koja dopušta 5 zamjena obaviti njih 2 do 85 minute.

    I da, Ademi postaje problem jer više nije na razini, a status ga drži. Kad ne odigra na pravoj razini Dinamo pati i mora se mijenjati
  • Nino Bule
    12.2k

    Ja bas obrnut dojam imam, jako jalovi uz puno muke i frustracije su dali golove iz ne tako izglednih situacija
  • miro
    3.6k
    Nije to bilo toliko loše, ali nam ipak fali kvalitete. Samo nek se koncentriraju na Salzburg, to su za nas tekme u kojima rastemo kao klub
  • NitkoBitan
    13.6k
    Koju pm ubacuje Marina taj nemre u HNLu igrat. Nije valjda samo da ga se proda
  • xyz
    840
    Ja nisam nezadovoljan bez obzira na poraz. Dečki su se borili, a nešto se pita i protivnika koji je realno bolja ekipa. U Zagrebu se protiv Milana može igrati. Ono što se vidi je da se količina trke mora povećati. To nije toliko vidljivo u HNL-u, ali u LP je to baš uočljivo.
  • db-izbjeglica
    13.7k
    Nisam zadovoljan!
    Ovdje se moglo uzeti bod, samo da je bilo koncetracije. Penal ne nogu nikako prožvakati, a nisam najsretniji ni šutalovom reakcijom kod trećeg gola.

    Mislim da je čačić i ranije kod 2:1 trebao reagirati sa nekim napadačkim opcijama. Dinamo je puno napredovao u europi, ali još uvijek nema sigurnosti na gostovanjima kod jačih klubova.
    Ne mogu se oteti dojmu da su 2 gola danas primljena prenaivno.
  • Benito
    620
    Ivanušec ako ima 15 posto točnih dodavanja dobro je, a ako nam je on loš onda je normalno da nam je teško nešto napravit
  • marcio amoroso
    34k
    Ovaj Dinamo je najbolja momčad koja je igrala pod hrvatskom zastavom ikada. Ne ovaj od večeras, ali ova momčad od zadnjih par sezona.

    Ja momcima i večeras skidam kapu :clap:
    Dinamo uber alles :strong:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.