• Mali dioničar
    15.3k
    No ono što ja pišem cijelo vrijeme je da ne vidim što točno igrač dobije veliko odštetnom klauzulom u ugovoru osim prestiža.xavier


    Ovo ti je u kontradikciji sa tvojom tezom da izlazna klauzula štiti igrača.
  • xavier
    12.1k


    Nije. Za igrača je plus da ima odštetnu klauzulu i to što manju.

    Za klub je bolje da je klauzula što veća odnosno da je uopće nema.
  • Mali dioničar
    15.3k


    Svaki je ugovor kompromis dvije strane. Ni klub ni igrač ne bi trebali potpisati ako nisu zadovoljni.

    Kod kluba poput Dinama bi fiksne odštete pomogle klubu, to sam uvjeren bez obzira na smjer ove rasprave.
  • LovroZG
    1.3k
    Dobro xavier kaže, igračima nije u interesu nabit klauzulu do neba, a mi sigurno nismo dovoljno atraktivan klub da igrači kompromisno prihvate umjereno visoku odštetu. Ne vjerujem da bi Olmo pristo na klauzulu višu od 20M €. Zašto bi? On klubu vrijedi više nego šta mi njemu vrijedimo.
  • reziser
    6.8k
    Mislim da je za sad ovo najmirniji transferski rok u povijesti HNLa
    minimalan broj odlazaka i dolazaka
    za sada
  • Infinity
    16.4k
    Mislim da bi klauzule u Dinamu bile promasaj, pogotovo za te mlade igrace kojima je jako tesko procjeniti kolika ce njihova vrijednost biti.
  • SAS1987
    14.7k
    Imamu hrpu veznjaka ali možda bi Dinamo mogao baciti oko na ovog mladiča. Nije loš igrač

    https://www.transfermarkt.com/adam-gnezda-cerin/transfers/spieler/401394
  • Infinity
    16.4k
    To je produkt te skole Domzala o kojoj si govorio? Mora se reci da u Sloveniji nije lako vrijediti milju s 19 godina. Mali je najvrijedniji igrac ekipe, samo vrijedi osminu cijene cijelog tima. Nisam ga nikad gledao, nisam nikad cuo za njega, al ovako kad gledam sad malo cini mi se da bi moglo biti nesto od njega.
  • Plavi
    1
    Bolje da ostave ekipu kakva je bar još ovu sezonu da gledamo i tu ligu prvaka malo
  • Beowulf112
    332
    Imali news oko onog urugvajca?
  • Infinity
    16.4k
    Imali news oko onog urugvajca?Beowulf112

    Sportske pisu da je Zoki gore, da Ricca zeli doci, ali da mora biti zadovoljan ponudom. Ibanez tu ima prste jer poznaje ovoga pa ga nagovara da dodje. Zanimljivo da je u toj prici kao zastupnik Dinama i Alagic koji je Ibanezov punac i dobar Mamicev prijatelj. Volio bih da ovaj dodje jer djeluje kao dobar igrac, ali mi takodjer i sva ta prica djeluje kao novo isplacivanje visokih cifri za posrednistvo.
  • xavier
    12.1k
    Olivari tekst o mogućem pojačanju Dinama, Urugvajcu Riccu, završava riječima "Budimo realni, financije uglavnom odlučuju o svemu. Modri klub se ne može razbacivati novcem, svaka kuna je važna..."

    A transfer dogovara čovjek koji je (za sad nepravomoćno) osuđen za krađu desetaka milijuna iz kluba...bilo bi mi smiješno da nije žalosno :vomit:
  • Kwedi
    3.8k
    ćuže na posudbu prema istri, đurasek prema vž
  • Kwedi
    3.8k
    Lokomotiva i dalje ćorak
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions