• blackbully
    4.5k
    Kada ti Markkanen ubaci tip in 0.1 sekundi do kraja, a pritom je okružen sa trojicom naših ni ne zaslužuješ proći dalje.
  • Tom vg
    1.1k
    Standardno za naše košarkaše
  • serbus
    4.2k


    A uvijek je tako sjećam se onog našeg švabe Tomića mislim da nam je utrpao 13 trica uvijek neki pas ima svoj dan vs nas...
  • db-izbjeglica
    15.4k
    Ja i dalje stojim kod onoga što sam rekao za vrijeme prve utakmice. Hrvatsku košarkašku reprezentaciju treba ukinuti na neko vrijeme. Uopće se ne natjecati, napraviti totalni reset i to je to. Ovo nema nikakvog smisla!
  • db-izbjeglica
    15.4k
    Kada ti Markkanen ubaci tip in 0.1 sekundi do kraja, a pritom je okružen sa trojicom naših ni ne zaslužuješ proći dalje.blackbully

    A aut dobiju tako što hezonja čistu loptu nekako izbaci u aut.
  • Markelo
    2.6k
    Očekivano, svaka malo jača reprezentacija nas dobije.
  • serbus
    4.2k
    Znači mi dofuramo crnca da napravimo iskorak, zatim biramo protivnika. Odaberemo osvetu Fincima i na kraju opet dobijemo po lampi od njih a sa crncem ispadnemo gdje smo i inace ispadali u osmini... Grandke HKS....
  • Keyser Soze
    10.1k
    Ajde, valjda će se sad napokon srušiti onaj mit kako "imamo igrače, a nemamo igru". Prava je istina da nemamo igru zato što imamo brdo prosječnih igrača.
  • Guinness
    2.2k
    Verstappen idući vikend ima i matematički šanse osigurati naslov.

    Taktika Ferrarija danas i nije bila (toliko) loša, ali Red Bull Honda je, nažalost, koplje iznad svih u svim segmentima ove sezone...
  • Eduardo
    20.3k
    Red Bull Honda je, nažalost, koplje iznad svih u svim segmentima ove sezone...Guinness

    Ma i Max u vještini. Strašno dobro i konstantno vozi.

    Kada ti Markkanen ubaci tip in 0.1 sekundi do kraja, a pritom je okružen sa trojicom naših ni ne zaslužuješ proći dalje.blackbully

    Ej, 0.1 :lol: čovječe pa ne stigneš ni trepnuti za to vrijeme... Matković promaši čisto zakucavanje neki dan... Ne gledam često košarku, ali ove dvije situacije ću teško zaboraviti.
  • Infinity
    16.4k
    Poljska - Ukrajina 94-86
    Finska - Hrvatska 94-86
    Italija - Srbija 94-86

    Nudi li ikakva kladionica mogucnost kladjenja na tocan rezultat kosarkaske utakmice? Bacio bi koju marku na pobjedu Ceske nad Grckom rezultatom 94-86 :rofl:
  • seljak86
    2.6k
    Ajd bar su i četnici ispali...
  • Ludovic IX
    7.3k
    zajebali Česi za dva koša
  • Infinity
    16.4k
    Ocekivao sam ipak da Ceska dobije, jer su svi favoriti izgubili, al na kraju je bas malo falilo da se rezultat poklopi.
  • blackbully
    4.5k
    Carlos Alcaraz pobjednik US Opena. Najmlađi 1. igrač svijeta u povijesti tenisa sa samo 19 godina.
    2zf7qjzke6z81lnk.jpg
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.