• Infinity
    16.4k
    Dodao bih i da je Lana Pudar aktualni prvak Europe u kategoriji 200m delfin, al kolega pita za bosnjake, pa... :chin: Onda tu ne mozemo o ekipnim sportovima, eventualno brojati uspjehe Amela Tuke i jednog jedinog Nedzada Fazlije :cool:
  • Keyser Soze
    10.1k
    A ima i ta sjedeća odbojka :lol:
  • Infinity
    16.4k
    Vjecni prvak Europe i svjetska velesila :cool:
  • marcio amoroso
    36.6k
    Jel ima neki link za košarku?
  • Dinamosaur
    1.5k
    Šarić-odlucujuci napad da odema na +5 mislim, to se ne radi ni u kadetima. Nonšalantnost do jaja.
    Utakmica odigrana u stilu-lako ćemo. Čekamo jače da nas natamburaju.
    Mula-svaki time-out u zadnje dve min si popusio. Igraci igraju po svom
  • Brotnjo
    537
    https://www.twitch.tv/wwelivecl Čilić taman uzeo njegov servis , 1-0 vodi u 5om setu ali nije baš preporučljivo na ovom uranku gledati :) ajmo MRNJA
  • blackbully
    4.5k
    Malo i o košarci... poraz od Italije. Kako ono ide "greška na grešku, svaki napad turnover", doslovno. Preksutra na Ukrajinu, u slučaju poraza prolazimo dalje na Srbiju, a tamo nam ne gine -20.

    Vaterpolo pobjeda protiv Gruzije, polufinale na Italiju.
  • Mali Zeus
    13.2k
    Košarka, sami sebi pucali u nogu 5, 6 puta. Klasika.
  • blackbully
    4.5k
    Eurobasket:
    Nedjelja u 14:45 sa Finskom. U osminu na pobjednika izmedu Spanjolske i Litve.

    Vaterpolo:
    Finale sa Mađarima sutra u 20:30
  • Robredo276
    265
    :clap: za vaterpoliste! :strong:
  • Keyser Soze
    10.1k
    Je li ovo reprezentacija Dalmacije osvojila prvenstvo ili?
  • zgšd
    174
    deckima bi cestital, prava tekma!! a posebne cestitke jerku merinicu kragicu! valjda jedini naslov koji bu proslavil s hajdukovom zastavom! bravo :blush:
  • Ludovic IX
    7.3k
    Ja sam odustao od gledanja svega osim dinama i nogometne reprezentacije. Popratim rezultate, bude mi drago 5 minuta ko sad zbog vaterpola i to je to.

    Nakon 31 godine praćenja hrvatskih reprezentacija u svim sportovima, zaključio sam da nemam još toliko života da bi se toliko davao u to.

    Al za kurac, sad svaki tren koji je odlazio na nešto drugo, ide na dinamo tak da je moj život ide 40% na djecu, 40% na dinamo, 10% na posao i 10% na ženu. Prijatelji dijele postotak sa dinamom i ženom.
  • og1986
    2.9k
    Navodno taj Jerko Marinić kragić bio među osumnjičenima kada je Torcida 2016 prekinula susret Hrvatska -Češka. (Sve izgubili da Bog da)

    Sinoć je predsjednik Torcide dobacivao Kolindi jel joj sada dobar. Pošto je ona bila tada rekla da su svi ti ljudi orjunaši.

    Nije ni čudno onda kada slavi s hajdukovom, a ne hrvatskom zastavom.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.