• Fićo1986
    992
    Kaj se tiče ovih preprodavača,nazvat,dogovorit se za nalazak za predaju karte,najebat mu se mamice i zdrapat kartu pred njim i pljunut mu i lice...
  • Nolifer
    7k


    Tako je! Ja sam sad sretan sa onime kaj sam dobio, ali ovo nije u redu..
  • Nino Bule
    11.9k
    Suzdrzat se od takvih komentara, pola tih preprodavaca ce vjerovatno ostat i bez karte i bez para ne morate to pisat
  • Anto Lovric
    10
    i ja sam uz tvoje misljenje, dinamo treba uvesti da se ulaznice kupuju preko dinamove stranice a ne preko ulaznice.hr
    Tako moze svako koji je clan kluba prvokup i preko online uzet a ne extra za zagreb ici po karte. Ja svakako mislim da ako neko navija za jedan klub involi taj klub mora minimalno imati clanstvo to je moje misljenje a lijep je osjecaj, osjecas se kao dio kluba, ali i tu mora dinamo napravit bolji posao! Broj clanova u dinamo je jako jako nizak kad se vidi koliko ljudi navijaju za dinamo iz bilo kojeg kraja svijeta, a i cijena je vise nego fer za clanstvo!
  • Anto Lovric
    10
    e bas tako sve si odlicno rekao, svaki vjerni navijac mora imati clanstvo to je minimalno, klub kao dinamo mora imati minimalno 30 tisuca clanova. Nadamo se de ce i dinamo to pokreniti malo sa digitalizacijom i da se netreba extra ici za zagreb po ulaznice.
  • Captain America
    14.8k
    Slažem se. Al u čem je problem pozvat ljude da se učlane u sklopu reklame. Dodaj makar tekstualno kad reklamiraš utakmice (zadnji slučaj tekma s Rijekom kad se vrtila par dana prije reklama za ulaznice).
  • SAS1987
    13.8k
    dinamo treba uvesti da se ulaznice kupuju preko dinamove stranice a ne preko ulaznice.hrAnto Lovric

    Ja se ne slažem. Firme poput ulaznice.hr imaju sav potrebni software / znanje / infrastrukturu za prodaju ulaznica i nema smisla da bi klub imao svoj. Kad je takva navala na ulaznice vjeruj mi da bi se klupski sistem još brže srušio.
  • NitkoBitan
    13.3k
    Ja se ne slažem. Firme poput ulaznice.hr imaju sav potrebni software / znanje / infrastrukturu za prodaju ulaznica i nema smisla da bi klub imao svoj.SAS1987

    Kako nema smisla? Koliku proviziju imaju ulaznice.hr na svaku kupljenu ulaznicu preko njihove stranice? Par vecih tekmi i Dinamo si isplati investiciju.

    *Mozda sam pretjerao. Ali tijekom jedne sezone bi se sigurno isplatilo.
  • SAS1987
    13.8k
    Koliku proviziju imaju ulaznice.hr na svaku kupljenu ulaznicu preko njihove stranice?NitkoBitan

    Nemam pojma. Možda se isplati al želim kazati da prodaja ulaznica nije jednostavna kao što je službeni website . Ali ako baš želiš biti neovisan ti treba dobar sistem koji košta, trebaju ti ljudi koji to održavaju i treba ti serverska infrastruktura, security itd. Ak želiš da sistem preživi naval ljudi poput ovog od danas onda ti treba više servera a to znači da ti treba distributed sistem koji je još zahtjevniji itd.
  • Anto Lovric
    10
    da upravu si i ja sam za da dinamo vise promorira da se sto vise navijacs uclane!
  • Anto Lovric
    10
    znam sta mislis, ali i server pada kod ulaznice.hr i kad gledamo malo po europi 90% ih prodavaju preko svog website, eto primjer salzburg, ili primjer ovdje kod mene u blizi fc st.gallen klub koji je 10x manji od dinama.
    Meni ne smeta bas ulaznice.hr nego vise da primjer neko koji ima clanstvo i nije iz zagreba nema nikaakav prvokup, ima ga ali mora otici za zagreb, onda mora tu dinamo sa ulaznice.hr tu bolji sistem naci.
  • Efes Pilsen
    7.2k
    Jel ima ulaznice.hr konkurenciju u Hrvatskoj? Ako imaju odes, trazis to i to ako ne bude odes kod konkurencije. Jednostavno, mada iz mog iskustva te softverske kompanije su voljne napravit manje-vise sve uz manja ulaganja od strane kluba.
  • Crusades1986
    10.1k
    Jel zna možda netko na kojem mjestu u redu je stajala zadnja osoba koja je uspijela kupit kartu na karatani prije početka prodaje?
  • jp23
    2.2k

    Ključno je tu kako razvijaš taj sustav, postaviti redundantne rezervne servere koji će preuzeti ili olakšati opterećenje glavnih servera u slučaju navale. Mislim iako ulaznice.hr imaju OK sustav, puno bolje bi bilo da klub ima svoj, ali ga onda ne bi trebalo napravit prek kurca, nego ispravno, uzet sistemskog arhitekta, da dizajnira strukturu sustava, mreže i mrežnih uređaja.

    Možda mi je raniji upis da FERovac sa druge - treće godine može cijeli app bio previše podcjenjujuć primjer za cijeli sustav, ali izvedivo je i klub bi trebao težiti tome da ima pod kontrolom prodaju ulaznica i da može povezati web shop, sustav za prodaju ulaznica i članstvo.
  • BBBaranja
    2.1k
    Svaki puta kada je malo veća potražnja za kartama imaju problema sa serverima.
    Ili to naši narede da ode što više na karatani ili ljudi ne rade dobro svoj posao.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.