• Bosna86
    11.6k
    Poslao sam ti poruku, našao sam ti ljude
  • Efes Pilsen
    7.2k
    Black i Stjepan su se prvi javili, vidim s njima pa javim :smile:
  • Captain America
    15k
    Govorim frendovima mjesecima da se učlane, al prave se pametni. Sad se ne javljaju uopće jesu došli do ulaznica. Ne žalim ih ni najmanje ako su izvisili. Idem solo, znam ionako da će bit vrhunski. 60 kuna. 60 kuna je bilo problem dati. Pa to je minimum za svakog navijača. Ulaznice za zapad gore su 80 kuna, a s članskom dobiješ 4 za 60 kuna. I još si rješiš prvokup za europske. Možemo prigovarat klubu za svašta, al a članskima su maksimalno korektni. Jasno da bi bilo lijepo da možemo uzet online, al to nije do njih već do ulaznice.hr.
  • Efes Pilsen
    7.2k
    pa dobro, ali do kluba je i izbor providera usluge. Nista novo nije sve sto je vec opisano, a opet si izabrao providera koji nudi najosnovnije moguce.
  • rob ljubavi
    791
    Lijepo imena i prezimena se vide, neka u klubu nađu jednog tko će to sve popratit online i blokiraju te kupljene karte fino, a isti broj blokiranih vrate u prodaju ;)
  • Jurki
    9.5k
    Meni nije krivo kaj nebum isel na Chelshit (nije me briga za seljacke ekipe) rađe pem na hnl kad bum u mogucnosti.
    A kaj se ovih preprodavaca tice zalosno je kaj neko hoce zaraditi 4-5 puta vise nego kaj karta zapravo kosta.
  • db-izbjeglica
    13.6k
    Neki klinac 2005 prodaje sjever dolje za 700kn jos se u oglasu vidi ime prezime i datum rodenjaNitkoBitan

    Klinac koji doma za vrijeme školskih praznika d...a k...c ima vremena stajati u redu, član koji radi subotom nema...
  • db-izbjeglica
    13.6k
    Govorim frendovima mjesecima da se učlane, al prave se pametni. Sad se ne javljaju uopće jesu došli do ulaznica. Ne žalim ih ni najmanje ako su izvisili. Idem solo, znam ionako da će bit vrhunski. 60 kuna. 60 kuna je bilo problem dati. Pa to je minimum za svakog navijača. Ulaznice za zapad gore su 80 kuna, a s članskom dobiješ 4 za 60 kuna. I još si rješiš prvokup za europske. Možemo prigovarat klubu za svašta, al a članskima su maksimalno korektni. Jasno da bi bilo lijepo da možemo uzet online, al to nije do njih već do ulaznice.hr.Captain America

    Frende, ja nemam vremena stajati u redu par sati jer radim! Ljudi s kojima idem na utakmice su također zaposleni i vikendom, neki čak i po terenima u inozemstvu. Ne znam koji je problem članovima kluba poslati mail i pitati jel hoće kartu? Ne treba čak ni nekakva posebno pametna aplikacija, nema dinamo 500 000 članova...
  • Captain America
    15k
    Slažem se ja s vama obojicom i sam sam naveo da bi bilo dobro da bude online prodaja. S obzirom na prihode, klub bi mogo sam organizirat online prodaju. Ako imaju 108K za highlightse HTu, mogu i ovo napravit.
  • masacusec
    3.2k
    U 2022.g kada sve funkcionira interaktivno i online, stvaraju se "kilometarske" kolone na ticket pointovima...
  • Mlađi referent
    11.4k
    Frende, ja nemam vremena stajati u redu par sati jer radim!db-izbjeglica

    Ovo par sati je čisto pretjerivanje. Jučer u 11:20 je red bio tek nekoliko metara i bilo je gotovo za 20ak minuta, a popodne je frend došao i bio doslovno prvi.

    Stoji da je trebala bit online prodaja za članove, ali ovo je glupost kaj si napisao
  • deda
    29.2k
    Jučer kad sam bio u Maksu oko 14 sati je bilo četvero ljudi na karatani
  • NitkoBitan
    13.5k
    Kakvo je trenutno stanje na TP? Ima li jos guzve i karata za sj dolje? Mislio sam se frendu zaletit po kartu :grimace:
  • Bosskovitz
    8.2k
    Meni je ovo okej, pogotovo ono da se nije moglo jucer uclaniti i odmah kupiti ulaznicu. Jedini problem zaista jest taj sto se clanovima nije omogucila online kupnja jucer jer zaista nije nikakav problem exportati listu clanova s brojevima iskaznica i to implementirati. Nadajmo se da ce to rijesiti u buducnosti.

    Za ovakve tekme je uvijek navala i najbitnije je da oni najvjerniji budu na stadionu, a sad dal je kartu kupio netko tko je zadnji put bio na stadionu prije 5 godina pa je izvisio netko tko je bio prije 3 godine… realno, nebitno. Vec sam par puta pisao, klubu je najvrjedniji navijac onaj koji ima godisnju ulaznicu, a nakon njega onaj koji je clan kluba. Te je vazno zadrzati i vazno ih je imati sto vise, a ovih ostalih ce uvijek biti.

    Sjetite se kako je prosle godine krenula prica o tekmi sa Zvijezdom u PO, pa je bilo da su prakticno u istoj situaciji za kupnju ulaznice Juanito iz Patagonije i netko tko je bio na 90% utakmica zadnjih 15 godina. Ovo sada - godisnje pa clanovi kluba koji to nisu postali samo da bi vidjeli Chelsea - je odlicno. Samo treba tu tehnicku stranu oko online kupovine bolje rijesiti.
  • bbb medimurje
    3k
    Rasporedano sve, klub upravo objavil
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.