• deda
    29.5k
    Ma ja čak ni ne pljujem niti osuđujem ikog tko danas kupuje kartu. Jednostavno mora biti svjestan da je potražnja 5 puta veća od ponude i da su mu šanse za kupnju otprilike 20%.
  • Mali dioničar
    15.1k
    Posteno je reci da ne treba zalit nikoga ko :
    a) nije pretplatnik
    b) nije clan
    Tradicija bunta

    Naravno da ih ne treba žaliti, ali ne vidim ni potrebu za ismijavanjem.
  • bbb medimurje
    3k
    Po meni jedino su trebali staviti pakete
  • deda
    29.5k
    Jedino ovo što Međimurac kaže. Paketi
  • Efes Pilsen
    7.3k
    mislim da su popust dali sa godisnjim kartama, posebno ako si clan. Sad vjerojatno kalkuliraju i mislim da ce cijene ici gore ako budemo u igri za dalje. To je ok, imas nacina kako ustedit i dobit prioritet kako su napisali vec gore. Za ostalo jbg. I meni smeta sto nekad prednost kupovine ne mogu iskoristit bez fizicke prisutnosti, ali doci ce i to jednog dana, valjda.
  • marcio amoroso
    33.8k
    Pogotovo jer ce se redovitima pretplate isplatit do kraja ovog mjeseca.
    A clanska je bijednih 60 kuna.
    Tradicija bunta

    Bingo!
    Ako ti išta, bar pišljivog boba znači klub bar možeš biti član i već nemaš ovih problema. 60 kuna za člansku je smiješan iznos i nitko, ama baš nitko nema razloga da ga ne plati.
  • Nino Bule
    12k
    Jos za tu clansku dobijes 4 utakmice hnl-a i/ili kupa besplatno a sad i prvokup za europu, svatko tko godisnje na maksimir dođe 5 puta bi morao biti clan, ali lakse je vecer prije pocetka prodaje sjetit se da navijas za dinamo pa plakat u redu kako ces mozda ostat bez karte. 0 empatije od mene imaju.
  • Mališan
    1.8k
    Znam da je SF očekivanje, ali uz malo truda napravi se aplikacija koja bilježi posjetu i preko koje se sakupljaju bodovi. Svojevrsni program vrijednosti bio bi najpošteniji za ovakve situacije i atraktivna gostovanja s ograničenim brojem ulaznica. Svakom po zaslugama.
  • blackbully
    4.5k
    Tedy na Facebooku...
    Na stranici Zone u komentaru ima video skroz od križanja, ali ne mogu ga skinuti.
    1ke4s975oxahowcp.jpg
  • NitkoBitan
    13.5k
    Treba napraviti kao Hajduk. Omoguciti clanovima pravo kupnje preko interneta a svim ostalima samo na dan utakmice. Pa cemo vidjet
  • Efes Pilsen
    7.3k
    Brugge to ima, kaze mi kolega koji je dugogodisnji njihov clan da ga bombardiraju svake godine zahtjevima za ulaznicama, a oni imaju bodovanje i ne mozes doc do karte samo tako.
  • Zagabria
    219
    Da im znaci kaj HNL i te 4 tekme bili bi clanovi vec odavno....
  • blackbully
    4.5k
    Krenuo online. Netko oklada da sve odlazi do 12:30? :wink:
  • bbb medimurje
    3k
    Pojavilo se online i odmah palo
    Sretno svima :up:
  • Nino Bule
    12k
    Navala je i online
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.