• Robredo276
    265
    Bio bi grijeh kad bi ovi jazavci u redu kod Maksimira uzeli te karte jer su eto izvisili zapad.NitkoBitan

    Čisto sumnjam da ima još netko tko je nenadoknadiv gubitak za sjever, a da nije:

    A) uzeo godišnju

    Ili

    B) član je kluba i kupio je jučer.
  • NitkoBitan
    13.5k
    Čisto sumnjam da ima još netko tko je nenadoknadiv gubitak za sjever, a da nije:

    A) uzeo godišnju

    Ili

    B) član je kluba i kupio je jučer.
    Robredo276

    Ljudi izvan Zagreba (nebitno clanovi ili ne kad clanovi nisu mogli online uzet) koji nemaju nikog u zgu da im ceka u redu na TP?
  • BBBaranja
    2.1k
    Ne kužim čemu naslađivanje ljudima koji nemaju godišnju..
    Svatko zna i ima vjerojatno dobar razlog zašto je nema,a ovo jučer sa članovima kluba i podizanju karte na TP je još jedna velika glupost našeg kluba.
  • Robredo276
    265
    Ljudi izvan Zagreba (nebitno clanovi ili ne kad clanovi nisu mogli online uzet) koji nemaju nikog u zgu da im ceka u redu na TP?NitkoBitan

    Ljudi izvan Zagreba koje se na sjeveru zna nisu ostali bez ulaznica, bez brige budi.
  • deda
    29.6k
    Svatko zna i ima vjerojatno dobar razlog zašto je nema,a ovo jučer sa članovima kluba i podizanju karte na TP je još jedna velika glupost našeg klubaBBBaranja

    A kako bi ti organizirao prodaju da zadovoljiš sve
  • BBBaranja
    2.1k
    Komotno su mogli i jučer staviti online prodaju za članove..
    Hrpa članova je izvan ZG..
    Znači ja bi trebao jučer sjesti u auto potrošiti 100e i pola dana da dođem samo po kartu,i onda su utorak ponovo za ZG na tekmu..
    Ako je to dobro organizirano ja sam papa
  • SAS1987
    14k
    Komotno su mogli i jučer staviti online prodaju za članoveBBBaranja

    Ulaznice.hr skoro pa sigurno nema integraciju sa registrom clanova gnk dinamo. Bilo bi odlično da postoji ali nema je.
  • Nino Bule
    12.1k
    Pa slikas clansku i osobnu i netko ti kupi na TP, ubuduce bi bilo dobro da uvedu clanski kod za online kupovinu, ali nije ti jedina opcija bila vozit se po kartu
  • Mali dioničar
    15.1k
    kako bi ti organizirao prodaju da zadovoljiš svededa

    1. Ovaj red za ulaznice je izvrstan marketing za Dinamo.

    2. Ti i tako najčešće pišeš o stadionu kapaciteta recimo 18.000 tako da samo “pravi i odabrani” idu na stadion. Po toj logici “ako nisi stalno na stadionu, nemoj dolaziti ni danas” ti ne bi bio dobrodošao ni na jedno gostovanje. Išao si u Milano i Manchester, ali neka manje atraktivna si zaobišao.

    3. Više puta si argumentirao da broj godišnjih ulaznica bude ograničen, a danas se smiješ ljudima bez godišnje ulaznice. Eto “pametni” navijači Dinama se smiju “glupim” navijačima Dinama koji biraju utakmice jer recimo realno je za očekivati da Dinamo stalno ima pun stadion.
  • marcio amoroso
    34k
    Nema to ništa sa pametnim i glupim navijačima. Tužno je da u petak bude 6 tisuća na Rijeci, a sad neka euforija i svi bi kartu.
  • IstokKa96
    611
    Nas klub ima puno organizacijskih mana, ali apsolutno je nemoguce udovoljiti svakoj navijackoj ideji/prijedlogu.
    Svi mi koji ga 'volimo i u hnl-u' i(li) (samo) u Europi imali smo i imamo dovoljno mogucnosti osigurati si ulaznice za tekme pocevsi od datuma pocetka kupnje godisnjih pod jasnim i preciznim uvjetima, pogodnostima prvokupa za clanove (sto se nemali broj puta trazilo), kupovine online do ove klasicne old school spike cekanja od '5 ujutro' u redu...tko propusti sve navedene prilike jednostavno nije imao srece.
  • Mali dioničar
    15.1k
    Nema to ništa sa pametnim i glupim navijačima. Tužno je da u petak bude 6 tisuća na Rijeci, a sad neka euforija i svi bi kartu.marcio amoroso

    U tom svemiru bi bilo protiv Partizana 97. 3.000 ljudi jer koji kurac nisu došli protiv Mladosti iz Suhopolja.

    U tom svemiru bi bilo 10.000 protiv Zvezde 82. jer koji kurac nisu došli protiv OFK Beograda.

    Breaking news - više ljudi doći će protiv Hajduka i na europske utakmice, a specijalno protiv Srba nego na HNL.
  • deda
    29.6k
    Dioničar, stavio si 3. Točke odgovora, a ni jedna apsolutno nije odgovor na moje pitanje :cool:
  • marcio amoroso
    34k
    U tom svemiru bi bilo protiv Partizana 97. 3.000 ljudi jer koji kurac nisu došli protiv Mladosti iz Suhopolja.

    U tom svemiru bi bilo 10.000 protiv Zvezde 82. jer koji kurac nisu došli protiv OFK Beograda.

    Breaking news - više ljudi doći će protiv Hajduka i na europske utakmice, a specijalno protiv Srba nego na HNL.
    Mali dioničar

    Znaš sam da pretjeruješ.

    4 tisuće je bio prosjek prošlu sezonu i to je očajno.
    Ovu sezonu se možda popne na 5 tisuća ljudi.

    Sad bi mi trebali plakati i žaliti ove što dođu od partizana, preko Reala do Chelseaa. Evo sve mi suze frcaju. Zaboli me ona stvar za njih.
  • Tradicija bunta
    5.7k
    Posteno je reci da ne treba zalit nikoga ko :
    a) nije pretplatnik
    b) nije clan

    Pogotovo jer ce se redovitima pretplate isplatit do kraja ovog mjeseca.
    A clanska je bijednih 60 kuna.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.