• xyz
    840
    Imamo 22 +3 igrača sada (eventualno se još može računati na Rukavinu, Brkljaču i Katinića)
  • Fanboy
    2.6k


    Pa naravno da je, svima je prekratak osim upravi koju jedino zanimaju novci, a ne Dinamo i nogomet. Kad se neke stvari poklope, onda nitko ne želi kritizirati, no ovo je jako loše za sad.

    Prva stvar jer je Ademi sklon ozlijedama, skoro je svaku tekmu na podu sa grčevima, raznim izrazima lica da si svatko pomisli eto ga na, ode i on...

    Imaš veznog igrača kojeg si doveo, no skoro dva mjeseca je igrao lijevog beka te će mu biti potrebno da se uigra

    Bulat se još nije vratio od ozlijede..I ono najgore, imao si kvalifikacijsku utakmicu za skupine LP gdje ti sam trener izjavi kako nije imao koga ubaciti, a ubacio je Gojaka da podigne ritam te ga onda prodaju za sitne pare.

    Čačić će vratiti Ljubu u sredinu, Bočkaj i Štefulj će igrati lijevog bočnog. Ivanušeca očekujem u sredini, a na krilu da će prilike dobivati Marin i nadam se Rukavina. Prenaporan je ovo ritam da bi se riskiralo. Na kraju treba igrače staviti na prirodne pozicije.
  • Nino Bule
    13.8k
    Zapalit svijecu na kamenitim vratima da se u sljedecih 60 dana bockaj ili misic nece ozljedit
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Mislim da ovo oko kadra nije do uprave nego bas do Cacica i ja to ne razumijem s njegove strane. Vec na pocetku sezone je morao vadit igrace koje je vec otpisao da mu igraju ulogu u kljucnim utakmicama sezone. Ozljede, umor, pad forme, suspenzije su standardni dio svake ekipe. Raspored je opet pretrpan, jos su i 2 reprezentativne utakmice ovaj mjesec.
    Plus za dovodenje Sutala, Ljubicica i Drmica.
    Minus za beka i pretjerano kresanje kadra.
    Posebno me brine Bulat jer igrac kad se vraca poslije dugog vremena obicno neko vrijeme skuplja sitnije ozljede kao magnet.
  • Fanboy
    2.6k
    Postoji i jedna pozitivna stvar, a to da je konkurencija u rasulu. Slaven koji je drugi je primio 5 komada.
    Druga stvar riješilo se Hajduk i Osijek, a Rijeka ne izgleda ni približno kao momčad koja je i sjena onoj od zadnjih pa i 10-ak godina.

    Ako će se utakmice riješavati u ranoj fazi to je dovoljno da se neki starteri odmore, a opet prilika i za mlade da dobivaju priliku osobito jer imamo mogućnost od 5 zamjena.
  • xyz
    840
    Gledajući ove zadnje dana prijelaznog roka, ne mogu biti zadovoljan, ali mi je drago zbog jedne stvari, a to je da nismo plaćali odštete HNL klubovima. Dosta je više toga da Dinamo financira HNL (i više nego dovoljno je ono što će dobiti od UEFA-e zbog plasmana u LP).
    To se posebno odnosi na Šikića koji je prvo rekao da traži 2 mil eura za Čokaja, pa neki dan doslovno molio u SN da se kupi Čokaj za neku manju cijenu. Čak mislim da bi nam kao igrač imao doprinos, ali neka malo uvide kako funkcionira realno tržište pa će u budućnosti smanjiti prohtjeve.
  • Jurki
    11.7k
    mozda je s tom izjavom da je neko prekobrojan i da mu ne treba htio potaknuti te igrace na veci angazman.. ko ce ga znati kaj se starom mota po glavi...
  • marcio amoroso
    36.6k
    Imamo još samo 16 utakmica do zimske pauze.
    Dinamo i sa novim bekom i sa zadnjim veznim kalibra Cokaj ne bi bio favorit u ligi prvaka protiv nikoga, a bio bi u HNL-u protiv svakoga. Meni je ok krenuti sa ovim rosterom u sezonu.

    Na zimu će vjerojatno biti dosta odlazaka, a sigurno i veliki shoping. Nadam se samo da već skautiramo i dogovaramo potencijalna pojačanja.

    Ja osobno na zimu očekujem odlaske Livakovića, Moharramia, J.Šutala, i Ivanušeca.
  • Krizy
    43.5k
    Jel Đira posuđen, prodan ili je ozlijeđen?
  • xyz
    840
    Lijevi bek Amavi iz Marseilla u Getafe na posudbu
  • xyz
    840
    Ne znam zašto prijelazni rok u HNL završava 31.8. kad u svim drugim ligama traje još danas. I upravo će se danas najviše transfera zgotoviti, a naši klubovi nemaju mogućnost reagirati. Kako glupih HDZ-ovskih glava ima...
  • deda
    32.7k
    Đira je ozlijeđen koliko ja znam
  • Robredo276
    265
    I upravo će se danas najviše transfera zgotoviti, a naši klubovi nemaju mogućnost reagirati. Kako glupih HDZ-ovskih glava ima..xyz

    Uf, a kako su tek glupi ovi u Serie A i Bundesligi, budući da im rok završava prije nego u Primeri, Premieru i Ligue 1..

    Premier League

    11pm BST

    La Liga

    10:59pm local time

    Serie A

    5pm local time

    Bundesliga

    5pm local time

    Ligue 1

    11:59pm local time
  • og1986
    2.9k
    Sportske pišu kako se finalizira ugovor (detalji ) između šutala i Leipziga.

    Pošto se sređuje za tek iduće ljeto prijelaz, nisu ograničeni transfernim rokovima. I dalje se piše o 18+7, ali ništa o postotcima.
    Možda su to ti "detalji"
  • dzg7
    298
    Navodno 20%
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions