• Efes Pilsen
    8.3k
    Lynx se zajebava :rofl:
  • Nino Bule
    13.8k
    Dakle nista od odlazaka i dolazaka
  • diebalo77
    212
    Točno to sad se molit bogu da se nitko ne ozljedi jer inače bude veselo
  • Captain America
    17.7k
    Nadam se da će sad konačno gurnut Peru u vatru kad je vidio da pritisak nije urodio plodom. Ispadat više od Ljube neće sigurno, a prema naprijed može bit zlata vrijedan pogotovo u prekidima. Izgubili smo i Gojaka tako da će trebat neko u vezi uskočit za što je Ljubo stvoren.
  • Ali
    2.2k
    Izgleda da nista ni od Joska u Chelsea, a vezano ni Sutalo u RBL.
    Blizu je jako bilo, ali ocito red bull racuna u zimskom roku na vecu lovu
  • Nino Bule
    13.8k
    Josip ilicic raskinuo s atalantom, opet teske borbe s depresijom zbog koje je i malo igrao prosle sezone. Vrijedilo bi mozda probat dovest ga cak i na zimu ako se ne udeblja 10 kila, taman pozicija na kojoj bi nam dobro dosao
  • diebalo77
    212
    Koga sad uopće imamo za vezu kao zamjenu jedino Bulata i Ljubičića
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Bulat, Ljubicic, vjerojatno se racuna da moze odigrat i Ivanusec.
  • Imamo Dinamo
    3.7k

    Imamo 6 veznjaka, neznam koga si izostavio u svojoj prvoj.
  • diebalo77
    212

    Ademi Mišić Ljubičić Bulat Baturina Ivanušec
    Nedaj bože neke ozlijede
  • marcio amoroso
    36.6k
    Ademi
    Mišić
    Ivanušec su vjerojatno standardna tri veznjaka.

    Ljubičić
    Bulat
    Baturina su na klupi
  • diebalo77
    212

    Kako to ide Ljubičić bude više lijevi bek nego vezni
  • SAS1987
    14.7k
    Kako to ide Ljubičić bude više lijevi bek nego veznidiebalo77

    Šteta ga je trošiti u vezi kad je napokon poćeo uživati na beku.
  • Robredo276
    265
    Ademi
    Mišić
    Ivanušec su vjerojatno standardna tri veznjaka.

    Ljubičić
    Bulat
    Baturina su na klupi
    marcio amoroso

    Ivanušec i Baturina će u najmanju ruku podijelit minutažu na 10ki, jer će Ivanušec nažalost minute skupljati i na desnom krilu i u paru s Mišićem/Ademijem iza kad Ljubo bude na lijevom beku, a netko od ove dvojice odmara.

    Baturina definitivno neće biti baš često klupa, to želim reći, već samo kad ga treba malo odmoriti + Chelsea i Milan već dio utakmice.
  • marcio amoroso
    36.6k

    Ja sam složio vezni red za Chelsea kući i mislim da će startati ova trojica, ali da, naravno da će se Baturina gurati maksimalno i da neće biti zakovan za klupu.

    Dosta će toga zavisiti o ozljedama, ritam je ubitačan i bit će tu svega i svačega.

    Osobno smatram da je 6 veznjaka baš knap za ovaj ritam, posebno jer znamo da je Bulat rekonvalascent, a Ljubičić po novom lijevi bek. Kad tomu pridodamo kapetanovu sklonost ozljedama mislim da smo u deficitu sa veznjacima.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions