• SAS1987
    14k
    Tolić debitirao protiv Mure. Prvo poluvrijeme je odigrao loše a drugo nisam gledao. Gol za pobjedu Maribora 0-1 postigao Roko Baturina.
  • bbb medimurje
    3k
    Preporucam vam svima procitati Tolin intervju za SN, covjek u svakom odgovoru na bilo koje pitanje spomene Dinamo. Između ostalog prica o zadnjem nastupu protiv Osijeka i kak je bio pod temperaturom od 40 stupnjeva, ali je svejedno imao zelju vjerojatno zadnji put istrcati na Maksimiru u Dinamovom dresu. Respect za pravog, istinskog Dinamovca i purgera! :clap:

    https://sportske.jutarnji.hr/sn/nogomet/hnl/klubovi/dinamo/ne-bih-si-oprostio-da-nisam-istrcao-na-maksimiru-u-plavom-dresu-ali-ne-predajem-se-ako-bog-da-vratit-cu-se-15241403
  • Nino Bule
    12k
    Stvarno lijepo za procitat, i ne dolazi od igraca koji bi htio doci u dinamo pa se gura, ili ulizivanju navijacima, nego o decku koji je 2 godine prosjedio vecinu utakmica na klupi samo zato sto se radi o dinamovom dresu. Nek rasturi u sloveniji i vrati se na ljeto kao pojacanje.
  • Carrasco
    4.1k
    Barišić raskinuo posudbu sa Istrom. Vjerovatno će u Domžale ili će ostati za juniorsku LP.
  • Zagi
    5.8k
    Istri nakon ovog više nebi posuđivao igrače.
  • Mr Anderson
    5.9k
    A nemreš im zamjeriti. Bio sam gledao Barišića u dvije utakmice i realno, nije on još za prvu ligu, da nosi Istru ko prvi napadač.
  • marcio amoroso
    33.8k
    Realno Bakrar bolji igrač pa kom pravo kom krivo.
  • Zagi
    5.8k
    Prve dve tekme nisu prešli centar. Tu postavu koju su izveli bi pošlosezonski dinamo2 išmarao bez puno znoja al ok, nebitno.

    Poanta je da su doveli našeg talentiranog igrača i onda nakrcali tu poziciju sa još dvojicom. Jednim iskusnim i jednim potentnim.
    Ok, njihovo pravo ali ja im igrače više posuđivo ne bih.

    Brekalo je drugi izbor posije iskusnog Urate i ok ,nek se izbori kroz treninge za minute. Nitko ne traži da ima garantirano mjesto u prvih 11 (to bi bilo kontraproduktivno na kraju krajeva).
    Da sad potpišu još jednog LBa od 20-21g za budućnost isto bi ih prekrižio.
    To se ne radi klubu sa kojim možeš imati dugoročnu suradnju, a i donio ti je već ove sezone 700k eura kroz LP.

    Ako će se ovak ponašati , ok. Ima klubova po Sloveniji i BiH.
  • Ali
    2k
    Mozda je Barisic povucen u Juniore radi LP.
    Jer su ih seniori povukli sa sobom u skupinu. Tu smo prije radili dobar posao, zasto ne opet istaknuti kojeg mladog potentnog.
    Koliko znam skauti jako prate ovo natjecanje, jer tu ima sanse za uzeti nekog dok mu cijena nije otisla u nebo.
    Eto prilike za Brkljacu, Barisica, Rukavinu itd.
    Neznam tko im je sada trener ostao nakon pretumbacija
  • Nino Bule
    12k

    Barisic je navodno nezadovoljan bio i zato je povucen, bartol je izgledao ok prvu protiv hajduka ali doveli su bakrara koji je jako dobar igrac i njihov je, nema nikakvog smisla da guraju barisica ispred njega za njih i najbolje je da se vrati
  • xyz
    840


    Bakrara vidim u plavom dresu ako ovako nastavi...
  • Nino Bule
    12k
    Do kada se mogu igraci slat na posudbu ? Sta cemo s nevisticem ?
  • Eduardo
    18.1k
    Bartol Barišić u Domžalama.

  • Robredo276
    265
    Tu smo prije radili dobar posao, zasto ne opet istaknuti kojeg mladog potentnog.
    Koliko znam skauti jako prate ovo natjecanje, jer tu ima sanse za uzeti nekog dok mu cijena nije otisla u nebo.
    Eto prilike za Brkljacu, Barisica, Rukavinu itd.
    Ali

    Izvrsna ideja, prava navijačka!

    Nećemo igrati LP mladih zato da stasaju, da se ogledaju s drugim jakim momčadima istih godina, da osjete druge travnjake, stadione, momčadi, da stječu iskustvo, da se pokažu možda i za 1. momčad, da rastu i razvijaju se i što prije budu dovoljno dobri za pojačanje Dinamu..

    Ne, mi ćemo napraviti izlog! To je ono što nama treba. Ima skauta koji traže ispod cijene pa eto prilike za Brkljaču, Rukavinu, Barišića..

    Jebote, dobro je netko napisao, oči iskrvare dok to pročitaš.
  • Efes Pilsen
    7.2k
    on je prvu utakmicu za Istru cak nesto i pokazao. Oni nisu bili poslozeni do kraja i u prva 2 kola nisu odigrali nista. Ja sam ga ocekivao kao centarfora tamo koji ce radit isto sto i Beljo. Ovako je dosao nizi i efikasniji Bakrar i totalno su se podredili njemu, posteno.
    Barisica sam gledao vise puta i vise ne znam sta da mislim o njemu. Na momente izgleda kao da moze nest bit od njega, a u drugim bi mu ispisnicu dao.. Valjda ce dobit kontinuitet.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.