• Efes Pilsen
    8.4k
    Neki dan mi jedan poslovni kolega iz Spanjolske salje poruku da kakvog to mi mladog Talijana imamo u omladinskom pogonu sto igra za reprezentaciju Italije :blush: Ja sam i zaboravio na mladeg Tonona :lol:
  • Orc123
    8.1k
    Ah, taj talijan nije standardan u juniorima....
  • Jurki
    11.8k
    bas to. Dinamo je klub koji MORA prodati najbolje da se razvija. Mora se vise uloziti u skautsku sluzbu, skolu nogometa. Da se "youth development" mora dici za dve štenge vise mora se. Mi imamo puno ali neki bi se dali je...i u supak da su ovde de smo mi.
  • Olmic
    3.7k
    Nekako mislim da je to to.. Već bi nešto negdje procurilo..
  • BBB Sibenik
    4.3k
    Tako je, bez visoko podignute letvice nema budućih iskoraka i velikih uspjeha!
  • Jurki
    11.8k
    Zanima me samo gdje je tocka ocekivanja svih navijaca i gdje cemo svi biti sretni konsenzusom... mozda sljedecim iskorakom... mozda nikad

    Edit: znam.. kad klempo dojde v Maksimirsku 128.. a i onda bi se nasel netko ko bi rekel.. "pas mater odigrali smo za kurac"..
  • Imamo Dinamo
    3.7k
    Dinamo bi mogao zadrzati igrače duže da ne igramo farmersku ligu. U doslovnom smislu, to smo vidjeli i u Sibeniku di smo igrali po oranici.

    @BBB Sibenik nadam se da sve ove kritike ne shvacas osobno, osobno i ja sa strane simpatiziram HNK Sibenik ali sto je uzasno uzasno je
  • Captain America
    17.7k
    Zanima me samo gdje je tocka ocekivanja svih navijacaJurki

    IMO dok ne rješimo stadion ne možemo više od ovoga. Dosegli smo plafon i on je impresivan, al sad svi želimo više. Mogu mislit što o nama misle ti strani igrači koje se kontaktira kad vide ruinu na kojoj će igrati. Nije Majer bez razloga rekao nakon potpisa ugovora s Rennesom da je šokiran infrastrukturom.
  • Orc123
    8.1k
    Granice su tu da se pomicu, bas kao i tocka uspjeha i zadovoljstva. Ako je ne pomices drugi te stignu, a nekad i prestignu...cak ne bi rekao ni tocka zadovoljstva vec tocka uspjeha. Netko bi bio zadovoljan i da klub igra u 3.hnl a netko ne bi ni da osvojimo LP. Rezultat je jedino mjerilo uspjeha, sve ostalo su floskule. Ako se zadovoljimo sa necim prosjecnim napretka nema. Zato Dinamo treba nastaviti pomicati granice iz godine u godinu i po pitanju rezultata, skole, transfera, organizacije, infrastrukture ......
  • Orc123
    8.1k
    Dinamo ide iz godine u godinu napred, ali nas koci liga. I tek sam sad poceo stvarno biti svijestan da ono sto kazu : "bez jake lige nema jakog dinama" da to nije floskula nek je zastvarno tako. Sad se tek vidi tek koliko smo mi bili losi prosle sezone u hnl, nije bilo nikad jace prvenstvo nego je Dinamo popustio. Sve to dolazi na naplatu kad nasi ostali klubovi dođu u Europu. Imam osjecaj da se necemo bitno pojacati bas iz tog razloga jer nam ove sezone nitko nije ni blizu. Barem to tako izgleda u uvodnim kolima.
  • Imamo Dinamo
    3.7k
    I tek sam sad poceo stvarno biti svijestan da ono sto kazu : "bez jake lige nema jakog dinama" da to nije floskula nek je zastvarno tako.Orc123

    I ja isto tako. Zato od sljedeće sezone želim svima ulazak u Konferencijsku osim tovarima naravno, njima ništa dok ne počnu cijeniti ono što Dinamo godinama radi za HNL unatoč njima i ostatku lige.
  • Captain America
    17.7k
    Ja se nadam židovskoj investiciji u Rijeku i da će se Osijek posložit jer da nije ovakav start bio, ne bi se i uprava cjenkala oko pojačanja. A i ne bi vidli ovu trojicu da nije bilo prošlosezonske drame.
  • Mlađi referent
    12.3k
    Nisam uopće bio hardcore da se bek mora nabavit jer vjerujem Bočkaju, ali milijuni lete na sve strane, igraš LP, svi kupuju… baš neki antiklimaks hahah, stalno refresham sve, nadam se da je nekaj iskočilo iiii svaki put isto
  • IstinaZaDinamo
    2k
    Sutra bi moglo biti nesto, prekasno je sada.

    Moja progmoza je sa ako ide Gojak onda Cokaj dolazi sigurno.
    Lijevi bek ako bude biti ce neko ime koje nije do sada iscurilo, nadam se kvalitetno.
  • Jurki
    11.8k
    Zato od sljedeće sezone želim svima ulazak u Konferencijsku osim tovarima naravno, njima ništa dok ne počnu cijeniti ono što Dinamo godinama radi za HNL unatoč njima i ostatku lige.Imamo Dinamo

    Oni nisu sposobni cijeniti tuđi uspjeh jer vec godinama objasnjavam, vodim ratove ali nema smisla.. njima je uvijek neko drugi kriv, jbg ak je neko tovar on je blentav i glup bez obzira di zivi. Oni su svi zalupani v glavu a tak je ocito lakse. Lakse je okriviti druge nego sebe i svoje. Htel bi i ja najti lepe rijeci za nasu upravu al nebrem. Neke stvari rade dobro ali to je sve skupa malo i preslabo. Oni od svojih panjeva rade igrace "welt klasse" i jebiga. Svi smo mi nekad subjektivni ali ne kuzim kolko moras biti mutav da od svojeg trčka radis top igraca. Dinamo je uvijek bil klub i je klub di se zna ako je igrac za odstrel..toga se ne dize u nebesa.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions