• Nino Bule
    13.8k
    Odma skautirat desno krilo za zimu, ocu novog ojedu od 5-7 mil eura na prvi dan prijelaznog roka
  • db-izbjeglica
    15.4k
    ma j...š lovu, mene zaboli kad vidim kakvu je dinamo momčad mogao imati u nekakvim drugačijim okolnostima. zamislite ovo što sad imamo, +gvardiol, olmo, majer i recimo jakić i/ili franjić :love:
  • Ludovic IX
    7.3k
    Nadam se lovi od gvardijola iduće sezone. Nama ne smije doći previše love u jednoj sezoni jer će ručice odmah u džep zagrabiti
  • Nino Bule
    13.8k

    Rucice grabe kroz nebulozne ugovore nepotrebnim igracima, dovođenjem svakog klinca iz hercegovine u dinamo ako zna stopat loptu, mislim da aneksa ugovora u kojem se lapi pola transfera vise nema jer su zbog toga pali. Sto se tice para one sjedaju u ratama kako ih i lepzeig dobiva, od svake rate koje su oni dogovorili s chelsijem mi dobijemo svoj dio.
  • Efes Pilsen
    8.4k
    Pao sportnet, jesmo mi objavili transfer ili je prodan Biuk?:lol:
    Nogo objavio onaj neki tok razmisljanja sto je neko vec objavio ovdje - Gossens u Leverguzen, Sosa u Inter, a Sinkgraven u Dinamo.
  • Dragon1Warrior123
    3.3k
    Znači zamisli koliko za našu reputaciju vrijede jedan Modrić sa svojom Zlatnom Loptom, pa Gvardiol koji bi mogo postat NAJSKUPLJI BRANIČ U POVIJESTI! Pa zatim Šutalo protiv francuske, Majer u Francuskoj ligi, Olmo. Ljudi moji mi nismo ni svjesni koliko je Dinamo velik!
  • Carrasco
    4.1k
    Mi jesmo, ali nisu drugi.
  • Infinity
    16.4k
    Ja sam prvi kojeg pretjerano ne zanimaju nastupi nasih bivsih igraca vani, al ove reference su odlicne za buduce pregovore oko prodaje. Naravno da oko cifri treba brinuti teta u racunovodstvu, al za Dinamo je bolje da proda igraca za 30 milijuna, a ne za 15. Na stranu lopovi, jer ne mogu oni sve ni pokrasti, a Dinamo svakim vrhunskim transferom raste. I svaki top igrac vani ce dizati cijene novih igraca.
  • Infinity
    16.4k
    :lol: :lol: :lol: :lol:

  • Dragon1Warrior123
    3.3k
    Upali smo u lovu najednom jbg.
  • Stjepan
    479
    20% od razlike to je 14mil eura ako bude prodan za 90
  • deda
    32.7k
    I još trićavih 3% na osnovu fonda solidarnosti
  • Fanboy
    2.6k


    Ja sam si par puta stavljao našu momčad onako za vlastiti gušt. Oprostite na pozicijama ako pogriješim, nisam vrstan taktičar za formacije...Uzeo sam Mandžukića još ajde kada je igrao do nedavno, a svjetska klasa od nas. Stavio Majera i Olma samo da su u prvoj postavi na krila


    Mandžukić

    Olmo Kovačić Majer

    Brozović Modrić

    Sosa Gvardiol Šutalo Vrsaljko

    Livaković

    Zamjene: Lovren, Vida, Badelj, Brekalo, Kramarić, Moro, Šunjić, Ademi, Pjaca, Rog, Franjić, Oršić, Petković + more drugih...


    U nekim svjetskim razmjerima kada bi ovo bila Engleska momčad ovi bi dosegli milijardu u nekom optimalnom zdravlju. Doslovno momčad za finale LP
  • Jurki
    11.8k
    sve je to lepo i zgleda super ali uvek ima ali... svi mi zelimo jaci i bolji Dinamo i ja naravno. Ali svi ti igraci su van otisli ko poluizbruseni dijamanti. Hnl i Dinamo je razvojna liga i klub..i to je tak. Kad pogledas da smo top u kvalama LP, da se stalno prodaju najbolji igraci. I mi ne padamo nego rastemo mic po mic..jebo mu ja mater koji klub more tak delat iz takve usrane lige, s takvim sponzorima itd da raste stalno... da ne serem dalje
  • BBB Sibenik
    4.3k
    Kakav smo brend i pojam u Europi to je strašno. Ovaj transfer u nizu svih do sad je šlag na tortu. Nadam se samo da ćemo i dalje ulagati u mlađe igrače, školu i skauting istih još vise i jače. Na kraju krajeva Dinamo Zagreb je danas tu di je upravo radi tog!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions