• Ludovic IX
    7.3k
    i onda rukavini dat njegove minute.. ja sam apsolutno za prodaju. po meni se nije uklopio, niti daje nešto što bi nam pomoglo. mali rukavina bi se bar više trudio
  • marcio amoroso
    36.6k
    I šta ćemo kad ode.? Ostajemo samo na Špiki desno. Ostajemo samo na dva napadača.
    Ako se neće dovesti zamjena, a očigledno je da ulaznih transfera općenito neće biti glupo je sada prodavati ikoga. Jedina dva igrača koja su nadoknadiva i kojima trener ionako ne vjeruje su Štefulj i Marin.
  • Jurki
    11.8k
    definitivno ... opce nije opravdal nicim da bude dio ove ekipe. Bolje dati priliku Rukavini. Gori od Emrelija nebre biti.
    A imamo Kulena u Loksi. Ko treci napadac je cisto ok. Menalo ili Pero mogu biti alternativa Špikicu.. ili dopeljat neko krilo.. al ne prinovu nego bas pojacanje. Jbg jedino kaj nam bas treba je taj bek..
    Od Marina sam vise ocekival, al ocito nema ambicija.. poslat ga u Maribor pa onda nakon godine dana vidjeti.. ili povratak ili transfer, samo kaj bu prije transfer nekam nego povratak.
  • NORTE
    11.5k
    Treba nam širina, a ne prodaja solidnog lijevonogog krilnog napadača.
  • Robredo276
    265
    Mislim da Gojaku ističe ugovor za 10 mjeseci, a teško da će u dinamu dobiti novi, vjerojatno mu to nije ni želja.NORTE

    Navodno mu jesu ponudili novi. Pisao je netko jučer tu da to i jest logično.. Gojak je u najmanju ruku korektan igrač koji odradi svoje. Klub ga neće pustiti baš bez kune odštete, nit bi trebao. Godišnji ugovor vjerojatno ne prelazi pola milijuna, a milju i po do dvije za njega sigurno možeš dobiti.
  • BBB Sibenik
    4.3k
    - U HNL-u svi imaju problema s financijama. Nitko nema viška love. A i Dinamo, da nije ušao u Ligu prvaka, tko zna što bi bilo... Mi se u Lokomotivi borimo za svaku kunu - zaključio je Šikić.

    Nastavno na transfer, Šikic je reka ovu rečenicu. Ne virujem da je Dinamo u takvim problemima, vjer bi se desilo da bi prodali nekog od Livakovica, Ivanuseca, Šutala il Orsica. To je taj jedan veliki transfer koji Dinamo mora napravit svake godine da funkc bez problema
  • Viola
    422
    Kod nas u Sloveniji piše da je Dinamo zainteresiran za veznjaka Olimpije Timija Maxa Elšnika....Osim Dinama, zainteresirano je još nekoliko klubova...
  • Jurki
    11.8k
    Index pise da je Gojak pred potpisom za Ferencvaros. Odsteta milijun eura.
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Christian Sørensen iz Danskog Viborg, jedan od najboljih, modernih igrača u ligi. Jeste 30 godina star, ali dobar, iskusan, I jefrin. Odbili su bronbijeva 3.5 milijuna kruna što je otprilike isto kao kuna. Nije igrao van, mislim da bi u dinamo stigao pušaka. Jeg dnom nam je promakao Højer, sad bi trebalo bar pogledati
  • Efes Pilsen
    8.4k
    Za sada je najizglednije da Gojak odlazi sto ce znacit da mozemo ocekivat Cokaja, a kad smo vec na Kajzerici i Milicevica. U drugom smjeru ce onda Stefulj i nesto love.
  • Ali
    2.2k

    Citao sam Sikicevu izjavu, meni to lici na podsjetnik... kao hey decki iz maksimira, jos su dva dana nitko ne zove nitko ne pita... ocemo trgovati stogod ? ;)

    Ja bih ga iskreno da sam Dinamo ostavio ova dva transferna roka bez kupnji da se hladi, pa bi slijedeci put drugacije lupao cifre za svoje iskreno mlade i tek potencijalno uspjesne igrace.
  • Captain America
    17.7k
    mozemo ocekivat CokajaEfes Pilsen

    Germanijak kaže da prije ne nego da...
  • Efes Pilsen
    8.4k
    Pa nece valjda sve ostat na Bulatu koji se vraca poslije ozljede? Ili ce Cacic dat Bockaju lijevu stranu pa Ljubicic u sredinu? Koji kraj prijelaznog roka, ne znam kad sam ovako bio na konopcima.
  • Infinity
    16.4k
    Ja bih ga iskreno da sam Dinamo ostavio ova dva transferna roka bez kupnji da se hladi, pa bi slijedeci put drugacije lupao cifre za svoje iskreno mlade i tek potencijalno uspjesne igrace.Ali

    Pa i potencijal se placa. Gvardiol, Kovacic i Brekalo su prodani kao potencijali. Nekad to kosta vise nego gotov igrac. Kad smo mi za stopera dobili lovu koju smo dobili za Gvardiola? Nikad. Da li bi za njegove igre na toj razini s njegovih 25 godina dobili toliko para? Nema sanse.

    Ne lupa Sikic. Pametan je i zna sta radi. Radi isto ono sto Dinamo radi velikim stranim klubovima.
  • Efes Pilsen
    8.4k
    Ne znam zasto je Kacavenda precijenjen, a Rog nije? Glavni forte Roga je agresivnost i impresivan sut izvana. On nije tehnicki savrsen igrac, ali radi u oba smjera i zna zabit gol. Isti takav je Kacavenda, sa par topova je pokazao sta moze, a ostalo je agresija, rad u oba smjera i nesto bolja tehnika. Jednog smo platili 5 mil. Eura, a drugi je precijenjen. Ja mislim da je vrijednost Kacavende bila oko 3 mil. Eura, a kako je Sikic i rekao u intervju - prodavac trazi vise, kupac nudi manje i nadu se u sredini.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions