• Keyser Soze
    10.1k
    "Objektivno, za dolazak novog igrača praktički više nema vremena. Ovoga trenutka (a vrijeme do završetka mercata "mjeri" se satima), uz Maksimir se veže tek jedan ulazni transfer: u poodmakloj je fazi realizacije angažman lijevog beka, norveškog reprezentativca Fredrika Andre Bjørkana, iz berlinske Herthe."

    Kolike su šanse da SN ne kasne 3 dana s ovim?
  • LovroZG
    1.3k
    Zal je jer se cini da se moze i jos vise kad bi se dolazilo na pozicije u klubu na temelju sposobnosti i zivotopisa, a ne podobnosti.Nino Bule

    Mislim da je ovo za nas navijače najveći problem. Ima u klubu puno dobrih i loših stvari, al sve se na kraju svodi na pitanje dal bi mi bili bolji il lošiji klub da nas godinama vode neki normalniji ljudi koji nisu sudionici velke pljačke kluba. Iako će neki komentatori sa strane reć da bi sigurno bili lošiji, prava je istina da niko živ to nikad neće saznat i da sad imamo kaj imamo. A trenutno barem možemo bit i više neg zadovoljni s kvalitetom prvih 15-16 igrača i rezultatima ostvarenim u Europi, što je značajni napredak u odnosu na razdoblje prije 6-7 godina.
  • Mlađi referent
    12.3k
    Kolike su šanse da SN ne kasne 3 dana s ovim?namodi grebza

    Za Boška Šutala im je taman otprilike takav zaostatak bio. Kad je već sve bilo gotovo, oni pričali da pregovori tek kreću i da je sve “na dugom štapu”.. :lol:

    Neka nas iznenade pa prvi put pogode ovo ljeto
  • marcio amoroso
    36.6k
    Bjorkan u Feyenoordu, ofišl.
  • ZGBhoy
    1.7k
    Bjorkan u Feyenoordu, ofišl.marcio amoroso

    Nis onda s Ljubicicem na Lijevom Beku u LP
  • Orc123
    8.1k
    Koja ludost
  • Olmic
    3.7k
    Da klub koji igra LP ne može privući 15,20 ponuda od raznih agenata za beka...ili se radi u tišini ili se ne radi uopće nažalost
  • Ludovic IX
    7.3k
    s obzirom da LB koji su dovoljno dobri za Ligu prvaka a cijenom dostupni nama rastu na svakom drvetu, stvarno je čudo da nismo uboli kakvog novog marcela.

    Sad bez zajebancije. Mislim, ulupali smo u zadnjih 4 godine jedno 6 miliona na odštete za LB, jedno 4 miliona za ugovore i nismo baš presretni s time. istina je da se igrača koji bi zadovoljio naše apetite pojavi možda dvojica-trojica po prelaznoim roku i nije da smo mi baš najpoželjnija destinacija svima. Hrvatska je još uvijek egzotika nekima. Ja još vjerujem da će netko doći ali neću proljevat suze ako ne dođe nitko. bolje nitko nego čabraja za 2 mil eura
  • Olmic
    3.7k
    Kako se bliži kraj prijelaznog roka postavlja se pitanje što ćemo s Nevistićem jer očito Livi ostaje

    Također mislite da nam treba treći napadač ( Kulen) ili ćemo Emrelija koristit kao špicu ako npr povrijede Petko ili Drma
  • Robredo276
    265
    što ćemo s NevistićemOlmic

    Ne znam što ćemo s njim, ali znam da mi je nekak žao tog dečka.
  • marcio amoroso
    36.6k
    Kadar se vjerohatno neće mjenjati do zimskog prelaznog roka.


    Imamo tri vratara: Livi, Zagi, Nevistić
    4 beka: Rile, Moha, Bočkaj, Štefulj
    5 stopera: Ras, Šutalo, Perić, Theo, Dilaver
    7 veznih: Ademi, Mišić, Bulat, Ivanušec, Baturina, Ljubičić, Gojak
    4 krila: Menalo, Špika, Orša, Marin
    3 napadača: Drmić, Petko, Emreli

    To bi moralo biti dovoljno za ova dva mjeseca i nešto nogometa.
  • NORTE
    11.5k
    Našoj upravi možemo zamjeriti milijun stvari, ali selekciju igrača baš i ne. Njihova selekcija nas je dovela do top 30 klubova i k tomu dobro stojimo financijski.marcio amoroso
    Djelomično stoji, no to ne znači da i u tom području nisu podložni kritici, kako na sportskom tako i na financijskom planu.
    Dapače, baš to područje je dovelo do mega pljačke dinama, koja izgleda i dalje traje ovim relativno novijim transferima...
  • Armagedon13
    959
    Čitam da Varaždin dovodi Lončara izr Fradya,bivši igrač Rijeke.Zadnji vezni zanimljiv igrač
  • Jurki
    11.8k
    da taj Loncar valja nebi ga se Ferencvaros resil..
  • Armagedon13
    959
    A čuj,u Rijeci je bio dobar
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions