• NORTE
    11.5k
    Čitam da Varaždin dovodi Lončara izr Fradya,bivši igrač Rijeke.Zadnji vezni zanimljiv igračArmagedon13
    Ovo nema veze s ovom temom.
  • Orc123
    8.1k
    Ode Bjorkan u feynoord. Ocekujem sutra tekst SN da je na lijecnickom u zg a u srojedu da je naprasno sve propalo. Ostaje nama sada samo daley a mozda ni on nije u kombinacijama....boze dragi toliko vremena da se dovede 1 bek i opet nista. Zar stvarno se ne moze kupiti igrac ako nije Hrvat ili iz HNL. Ah....sta reci vise
  • Krizy
    43.6k
    Baš sam pogledao, od 263 posta samo 5 nije na ovoj temi ali su 3 od tih 5 vezana za transfere :lol:
    Najjači hahaha, ne smeta mi ali zanimljivo. Mislio sam da smo ja i @marcio amoroso najluđi za transfere ali ti si zakucao :cool:
    (ništa negativno)
  • Robredo276
    265
    Zar stvarno se ne moze kupiti igrac ako nije Hrvat ili iz HNLOrc123

    Može. Npr. Soudani, Fernandes, Theophil, Lauritsen, Moubandje (po CVu i preporukama trebao biti super).. da ne spominjem Olma, on nije doveden kao gotov igrač.
  • Mlađi referent
    12.3k
    Ruku na srce, novinari očito nemaju nikakvu informaciju kaj se događa na Maksimiru, ergo, mi ne znamo da se bek uopće traži.

    Cijeli onaj igrokaz s Čačićem i žaljenjem na beka također može biti

    A) drama i način za probudit Bočkaja
    B) iskren, ali upravu to ne zanima jer je ulupana masna lova u te bekove, a nijedan se nije očito nije pokazao dobrim. Kakva je garancija da ćeš baš sad dovest jednog koji će bit, eto, bit prevaga u LP?

    Naravno, možda se i uistinu traži, ali realno nit ne postoje neka konkretna imena da prenose strani mediji, a to je ipak puno bitnije od onog kaj kažu jedne SN.
  • Mr Anderson
    8.2k

    Kaj ti ovak misliš iskreno, jel bi nam trebal kakav lijevi bek ili je ovaj roster OK za LP?
  • Mali dioničar
    15.3k
    Ruku na srce, novinari očito nemaju nikakvu informaciju kaj se događa na Maksimiru, ergo, mi ne znamo da se bek uopće traži.Mlađi referent

    Što je za svaku pohvalu.
  • blackbully
    4.5k
    Sportske: za Gojaka zainteresirani Ferencvaros i Sparta Prag.
  • NORTE
    11.5k
    Sportske: za Gojaka zainteresirani Ferencvaros i Sparta Pragblackbully
    Bilo bi mi drago zbog njega, ali...NO.
    Doduše, nije da je nezamjenjiv i da mu se nikako ne može naći zamjena.
    Pa bi zato možda bilo dobro dati mu priliku.
  • Mrvica
    3.9k
    Ako Dinamo želi Čokaja, ja ću im ga prodati.
    Ovisi samo o Dinamu.

    Ma, mi ćemo bez problema dogovoriti cijenu. Uvijek tražiš više kad prodaješ, a kupac traži manje. Naći ćemo se negdje. Nije normalno da nam Cokaj ode "za ništa", on je jedan od najboljih veznih igrača na toj poziciji u Hrvatskoj. Cokaj je mlad i ozbiljan igrač.


    https://sportske.jutarnji.hr/sn/nogomet/hnl/klubovi/dinamo/ako-dinamo-zeli-ja-cu-im-ga-prodati-i-nije-normalno-da-ode-za-nista-on-je-jedan-od-najboljih-u-hrvatskoj-15240894
  • NORTE
    11.5k

    Može kratak opis vijesti, kad već u samom linku ne vidimo o čemu je riječ.
  • Mrvica
    3.9k


    Editano, isprike.
    Brzina
  • NORTE
    11.5k
    za Gojaka zainteresirani Ferencvaros i Sparta Prag.blackbully
    Pustiti ga u Ferenvaroš i dovesti Cokaja?
    Mislim da Gojaku ističe ugovor za 10 mjeseci, a teško da će u dinamu dobiti novi, vjerojatno mu to nije ni želja.
  • Mlađi referent
    12.3k

    Emreli u kombinacijama za povratak
  • Orc123
    8.1k
    Nek daju milji eura i nek ga nose
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions