• dZg1986
    520
    Razgovarao sam s navijacem Leverkusena vezano uz Sinkgravena. Kaze da je solidan igrac. Nije previse brz, ali je dobar tehnicki i igra dobru obranu, pokriva suigrace i brzo se vraca nazad. Takoder je rekao da ne igra kod njih jer se ne uklapa u Leverkusenov sistem, vise je igrac za tim koji ima puno posjeda lopte.
  • Zagi
    7.7k
    Da , baš gledam napreskokce njegove tekme protiv Juve u LP. Jako dobar na lopti. Ajaxova škola.
    Bit će dobar ali brinu ozljede.
  • Olmic
    3.7k
    Ako bi reagirali za stopera, probao bi dovest Lovrena na 1+1 ugovor.
  • Infinity
    16.4k
    Nije on tamo ostao dzaba. Mogao je davno otici da je htio. Tip ima sest milijuna eura, nema sanse da ode u klub koji mu moze ponuditi milijun.
  • deda
    32.7k
    Gojak ipak ostaje i mogao bi dobiti novi ugovor.
  • Orc123
    8.1k
    Sta je onda s Daleyom? Jel su se okrenuli prema njemu?
  • Patak
    2.9k
    Gojak i zaslužuje novi ugovor. Pristojan, pouzdan, profesionalac, nikad se ne žali na ništa i čeka svoju priliku. Možeš ga staviti u 95 minuti, ostaviti da trenira sa juniorima, na klupi...a on će dati svoje na sljedećoj utakmici ako mu se da prilika.
  • Fanboy
    2.6k
    Očigledno se radi o velikom kaosu kod upravljanja...
    Ne znam koliko je struja u klubu, no samo postavljanje Čačića kao kompromisno riješenje i nemogućnost pronalaska lijevog beka iako trener to moli preko mjesec dana su znak velikog nereda.

    Imam osjećaj da su pojedini ljudi u upravi navijali da ne prođemo kako se nitko nebi doveo jer imaju problem dovođenja stranih igrača. Za igrača koji dolazi je svaki dan dolaska prije bitan jer moraš osjetiti momčad, trener te vidi i tvoje mogućnosti uživo, uigravanja na treningu. Sve je to bitno.
  • deda
    32.7k
    Dečki moji malo se previše kuka. Kakve tek drugi probleme imaju. Mi lijevog beka tražimo već 5 godina i ne možemo ga naći. Da je to samo tako, svako bi vodio uspješan nogometni klub. Ja sam siguran da usprkos svim manama jednog Bočkaja na cijelom prostoru bivše Yu pa i šire nema boljeg lijevog beka.
  • Mali dioničar
    15.3k
    Normalan potez kluba, dečko solidan igrač i dobio je ugovor da ne ode besplatno.

    Ako dodje ponuda, otići će i to je to.
  • Jurki
    11.8k
    Bravo mi previse kukamo. Uprava nije Bogzna kaj al takva je kakva je. U top 30 smo klubova Europe i to je dokaz da ipak nekog vraga znaju napraviti. Dinamo je klub koji postize nepojmljive rezultate s obzirom da nemamo stadion, da je Hr ekonomija na razini seoske zadruge, nemas sponzora kak spada jebes tih milju dve kaj dobe. Liga nam je takva kakva je s terenima kojih nema ni u najzabacenijim selima na zapadu. Imamo svojih problema al ko ih nema. Dinamo je klub ko svemirska raketa u koju sipas vodu umjesto goriva i ide iznad svojih mogucnosti. Svi bi mi htjeli da bu klub funkcioniral na boljoj razini.. ali to cini klub boljim svake godine.. ide pomalo napred ali ide i to je jedino bitno.
  • plavi67
    922

    uprava ne da nije stručna ni takva kakva je, nego je kriminalna i lopovska jer podupiru odbjeglog i pravomoćnog osuđenog kriminalca !
  • Jurki
    11.8k
    sve ja to znam al to namjerno nisam htel napisati jer mi je dost te depresive.
  • plavi67
    922

    onda mudro bome, tak i treba , nema druge da. dosta je bilo negative ,a ništa se nije pomaklo, dapače...
  • Nino Bule
    13.8k
    Uprava je kriminalna i po mnogim pitanjima nesposobna, ali valjda postoje neki ljudi zaduzeni za sportsku politiku, i oni nesto dobro rade jer inace ne bi bili ovdje. Naravno imaju i neke prednosti nad ostalima u ovom dijelu europe, najtalentiraniji bazen, najpozeljnija destinacija za te talente, vrhunski omladinski pogon (netko je morao i na tome radit), najbitnije jako dobro integriranje mladih u seniorski nogomet, itd. Zal je jer se cini da se moze i jos vise kad bi se dolazilo na pozicije u klubu na temelju sposobnosti i zivotopisa, a ne podobnosti.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions