• Imamo Dinamo
    3.7k
    Cestitke novom/starom prvaku, s ovakvom konkurencijom prvi bi bili pa da sam ja trener
  • Captain America
    17.8k
    Zekini meci to rješe idući vikend i lapapa.
  • Derek Trotter
    338
    E taj pokemon. Od '99. otkad pratim nogomet i Dinamo, mislim da lošijeg golmana nismo imali...
  • Efes Pilsen
    8.4k
    usporedi to sa ovim golom sto ga je Butina primio protiv Anderlechta, guglaj Salzburg.. Primao je Buco kao pravi.
  • Zagi
    7.9k
    Udarci iz daljine, a nitko da se sjeti Turine i Jelena '06 ...
  • Cosey
    515
    usporedi to sa ovim golom sto ga je Butina primio protiv Anderlechta, guglaj Salzburg.. Primao je Buco kao pravi.Efes Pilsen

    Sjećam se, ali i dalje mislim da je Kochov najgori.

    Udarci iz daljine, a nitko da se sjeti Turine i Jelena '06 ...Zagi

    Nemoj ako Boga znaš.
  • Zagi
    7.9k
    Hehe spominjanje Vrdoljaka mi je pokrenulo lavinu potisnutih sječanja. Evo sad sam se podsjetio određenog Nizozemskog kluba čije ime neću niti spominjati.
    Što je sve nama ovaj klub kroz godine priredio....
  • NORTE
    11.6k
    3 Hnl tekme imamo između dva LP susreta i na sve 3 gostujemo.

    Prva takva je Gorica, onda Istra i zadnji je Osijek (29.10.) kojem će to gotovo sigurno biti zadnja tekma na Gradskom vrtu, koju će uveličati najveći hrvatski klub.
  • Keyser Soze
    10.1k
    Može li se negdje pogledati cijela tekma protiv Bodo/Glimta?
  • NORTE
    11.6k
    Ostali smo bez Boška, ali to otvara zasluženu priliku Kevinu.
    Iskusan, a možda i najbolji stoper dinama.

    Vraća se i Jole, a tu su još Lauritsen, Perić i Dilaver.

    5 stopera u kadru za LP i Hnl, zvuči dovoljno, a i Ristovski je dvaput zaigrao stopera ove sezone.
  • plavi67
    922

    uff, bio na istoku ,kakav kaos, sjećam se ko danas pješke do doma bez majice, sve mokro, uf
  • og1986
    2.9k
    Gledam sada raspored Dinama u hnl-u i Europi. Prvo sam mislio da bi bilo dobro odgoditi tekmu između Salzburga jer nam je taj dvomeč najbitniji.
    Ali tada igramo protiv Istre. Što bi trebali dobiti na mišiće i sa drugom momčadi.

    Ili onda odgoditi možda Hajduk u gostima jer sljedeću igramo protiv Milana doma. Naravno to ovisi i o formi Hajduka, jer smo prošle godine isto odgađali kada možda i nismo trebali.

    Ja sam za odgodu Istre. Da imamo priliku za 3. mjesto.
  • Infinity
    16.5k
    Ja bi odgadjao samo u nuzdi. Kontao sam da ne bi bilo lose mozda odmah sad odgoditi Rijeku, ali ne igramo nista u toku tjedna i igraci se stignu odmoriti, odraditi Rijeku pa na Chelsea.

    Neka odgoda bi nas mogla izbaciti iz ritma i zato treba biti pametan.
  • deda
    32.8k
    To mora struka procijeniti. Kad vidi da su igrači na rubu iscijeđivanja koristiti tu odgodu. Ne bi smjeli biti još uvijek u toj poziciji.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.