• xyz
    840
    Imamo još pet tekmi do reprezentativne pauze. U prvenstvu Rijeka (H), Gorica (A) i Lokosi (A) i u Ligi prvaka Chelsea (H) i Milan (A).
  • IstinaZaDinamo
    1.3k
    Da se mene pita ja bih odgodio Goricu, ne zbog tezine protivnika ili nesto nego cisto da se kvalitetno pripremi za Milan u slucaju povoljnog rezultata protiv Chelsea.

    Inace, ako se ne varam ima se pravo na dvije odgode sad te dodatna ako se prezimi?
  • Ludovic IX
    5.5k
    mislim da je bila jedna u kvalama i jedna u skupinama..

    odnosno sad imamo samo jednu
  • Nino Bule
    11.6k
    Odgoda se cuva za finiš polusezone, jednu od ove dvije odgađamo sigurno

  • Nino Bule
    11.6k

    Romano je u pitanju dakle 90% sansa da se ostvari, velike pare bu kapnule nema se sta mislit oko para za beka
  • xyz
    840


    Ovo bi bilo sjajno... to bi bilo još jedno 14 mil € čime bi postao najveći transfer u povijesti Dinama.
  • Nino Bule
    11.6k

    Da i citam da je chelsi sad uletio jer sljedece ljeto ima buyout clause gvardiol pa ne bi imali sanse dobit ga, dakle opet po nas najbolje da se ovo sad izrealizira jer onda na ljeto dobivamo manje novaca
  • vjeko1701
    5.9k
    Ma ovo je sigurno jako blizu realizaciji s obzirom na izvor...
  • db-izbjeglica
    12.9k
    Na koliko odgoda ima pravo dinamo?
    Samo jednu ili se dobije još jedna za ulazak u skupine? Također, ima li šanse da i dinamu HNS po duhu svetom odgodi utakmicu kao nekima?
  • Zagi
    5.2k
    Također, ima li šanse da i dinamu HNS po duhu svetom odgodi utakmicu kao nekima?db-izbjeglica

    Naravno da ne, budi ozbiljan.
  • Nino Bule
    11.6k

    poprilicno sam siguran da nema prenosenja odgode iz kvalifikacija ako je nisi iskoristio tako da samo jednu odgodu imamo, a hns nece nista odgodit jer nema nikog u europi od drugih hnl klubova da bi doslo do nemogucnosti nalazenja termina koji bi dao oba tima 48 sati zbog utakmica u cetvrtak i utorak.
  • db-izbjeglica
    12.9k
    A jbg, sasvim logično, ipak dinamo nosi samo 70% nacionalnog koeficijenta.
  • Infinity
    15.3k
    Nama prvo i drugo kolo padaju utorak - srijeda. Isto tako padaju peto i sesto. Najznacajnije utakmice su nam vjerojatno trece i cetvrto kolo, a ono pada srijeda - utorak. Mozda bi stvarno tu trebalo ciljati na odgodu.
  • Nino Bule
    11.6k
    Treba vidjet kako cemo sad izgledat protiv milana i chelsija, ako imamo 0 bodova i stanje na terenu izgleda kao da im nismo ni zaprijetili, onda odgađat goricu i bacit sve na dvomec s rbsom jer cuvanje odgode u toj situaciji moze bit uzaludno. Ako skupimo neke bodove do rbs-a onda treba cuvat odgodu za poljud ili gradski vrt, jer su to zadnje utakmice polusezone, bit ce tad najveci umor igraca i pomoci ce puno
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.