• Mali dioničar
    15.3k
    Dobro @Orc123 ima kakav stoper kojeg bi doveo s obzirom na ozljedu Šutala?
  • Armagedon13
    959
    Izgleda ipak Dalay
  • Zagi
    7.7k
    Koji sad Dalay?
  • Captain America
    17.7k
    Koji sad Dalay?Zagi

    Sinkgraven.
  • Fanboy
    2.6k


    Već sam stavio na drugu temu. Treba forsirati Katinića u Hnl-u. Ionako se treba rotirati, dobili smo najjače momčadi i idealna je prilika.
    Vraća se Joško uz Lauritsena je to i dalje jako dobro, Dilaver je pokazao da može i tu je još i Perić.
  • Orc123
    8.1k
    Dalay? Ipak nista od bjorkana? Gdje pise da smo se okrenuli Dalayu?
  • flexXy
    2.3k
    Ja bi probao Jedvaja dovest ako se moze za neku normalnu cijenu. Ne znam sta je sa KTC-om, trebao se vec oporavit do sad, covjek je 2 klase bolji od Lauritsena,Dilavera i Perica
  • jp23
    2.6k
    Moram vas ispraviti, nije Dalay, već Daley Sinkgraven.

    Kao što je na drugoj temi rečeno, mislim da ne moramo odmah dovoditi još jednog stopera, Josip Šutalo će se uskoro oporaviti, imamo tu i Lauritsena i Dilavera i Perića, te već spomenutog KTC-a čiji se oporavak i povratak čeka.
  • Captain America
    17.7k
    Sjajna ideja. Može pokrit i desnog beka da ne gledamo Mohu tamo više.
  • Mali dioničar
    15.3k
    Treba forsirati Katinića u Hns-u.Fanboy

    Misliš u HNL-u.

    Dečko nema utakmicu za seniore. Dinamo igra LP i prihodovat će 25 milja eura, a ne može kupiti stopera nego pričamo o Katiniću.

    Šutalo je u tim godinama bio značajno bolji od Katinića pa je išao u Istru postati igrač za rotaciju u Dinamu. Kad se vratio iz Istre isto tako nije bio starter nego se izborio za poziciju nakon nekoliko mjeseci.

    Tvoja vjera u Katinića je ili neracionalna ili je dečko vanserijski talent kad bi kao junior trebao rješavati probleme ovakvog kluba.

    Sa Beljom ima problema svaki Dinamov stoper, da ne velimo što bi Livaja radio nekom Katiniću u ovoj fazi njegove “karijere”.
  • NitkoBitan
    17.7k
    Ne znam sta je sa KTC-om, trebao se vec oporavit do sad, covjek je 2 klase bolji od Lauritsena,Dilavera i PericaflexXy

    Bas pratim Teophila (vec duze vrijeme) i daje mi dojam nesigurnosti pogotovo u "Europi". Strah me pri samoj pomisli kaj bi napravio s loptom pod visokim presingom Chelsija. Kao da se samo zeli rjesit lopte i ne sjebat nes. Stefulj na steroidima. Dilaver mi je nekako pouzdaniji igrac od Teofila a i koliko se sjecam pod Bjelicom je bio sasvim korektan igrac.
  • Orc123
    8.1k

    Mozda i bolje ako on dolazi...on je ipak u ritmu...ne igra ali je redovito u kadru, znaci da je spreman. Bjorkan uopce nije ni u kadru Herthe. Gdje pise da on dolazi?
  • Mlađi referent
    12.3k
    Ako mislite ono na twitteru to samo Nijemci kasne par dana pa prenose Sportske, nikaj bitno u tom smislu
  • Fanboy
    2.6k


    Ne kažem protiv jačih momčadi u Hnl-u, već protiv momčadi gdje bi bio uz još jednog stopera i gdje se drži posjed najveći dio vremena.
    Šutalo je već u Istri bio uz Ktc-a najbolji stoper lige, struka u Dinamu ga pri povratku nije stavljala već je spletom ozlijeda došao do startne pozicije.
  • Efes Pilsen
    8.4k
    Sutalo u Istri nije bio najbolji stoper lige uz KTCa. Bio je dobar, ali je imao svojih gresaka. Medutim, odigrao je sezonu u kontinuitetu, imao puno povjerenje trenera i onda se vratio u Dinamo kao stoper spreman odgovorit zahtjevima HNL. Naravno, u Dinamu je digao neke stvari na jos jaci nivo jer s boljim suigracima to ide puno bolje.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions