• Mr Anderson
    8k
    Pas je pojeo original ugovora.
  • Eduardo
    20.2k
    Donedavni napadač zagrebačkog Dinama, Mario Budimir, postao je slobodan igrač. On je minule zime prešao u Persepolis, ali Iranci su mu ostali dužni novce te je on dobio slobodne papire.
  • 000
    946
    Almir i Amer Bekić su postali novi igrači Fudbalskog kluba Sloboda.
    Rođaci Bekić su se vratili u klub u kojem su počeli karijeru, a potpisali su ugovore na jednu plus jednu godinu.

    Almir Bekić (30) igra na poziciji lijevog beka, a tokom karijere nosio je dresove i zagrebačkih Dinama i Lokomotive, GOŠK-a, Sesveta i Sarajeva.

    Amer Bekić (26) je u karijeri igrao i za Sarajevo, Zrinjski i kazahstanski Tobol.



    Mozda sada psa optuze za sve. Da damo epilog mafijaskom orgijanju.
  • Kwedi
    3.8k
    Mate Maleš danas raskinuo s CRF Clujem
  • Eduardo
    20.2k
    Mario Cvitanović novi je trener saudijskog kluba Al Wehda, pišu Sportske novosti. Cvitanoviću je to prvi posao otkad je u ožujku prošle godine dobio otkaz u Dinamu nakon poraza od Lokomotive 4-1.
  • Kwedi
    3.8k
    mogla je Zona navesti u rođendandskoj čestitiki kako je Lovren pomogao i u pljački Dinama...
  • BluePhone67
    4k
    Nismo cestitali vec stavili obavijest da danas ima rodjendan.
  • Kwedi
    3.8k
    ja bi ga u najmanju ruku ignorirao.
  • BluePhone67
    4k
    mogla je Zona navesti u rođendandskoj čestitiki kako je Lovren pomogao i u pljački Dinama...Kwedi

    ja bi ga u najmanju ruku ignorirao.Kwedi

    Vjerni pratioci facebooka ZD znaju da cestitamo svima, a njemu i takvima necemo cestitat sto je njegov problem i zato stavljamo obavijesti od slucaja Susak, a za sve ostalo ukoliko netko zeli reci koju rijec o lopovluku i bilo kojim necasnim rabotama oko kluba moze to napravit u komentarima kao cestitku. Siguran sam da ce shvatit poruku prije ako je procita, nego da ga ignoriramo, pogotovo ga vecina zasipa u komentarima da je xyxyxyxyxyy, sto god je nekom na dusi.
  • Kwedi
    3.8k
    krovinović u wba
  • Beowulf112
    328
    Meni je zao gledat roga i pjacu kako propadaju.Kad bi ih barem mogli nekako vratiti.Mogu oni ozivjet karijeru i puno toga dati klubu jos.
  • Mali dioničar
    15.2k
    Autor knjige “Nebo se plavi” koja se dobije uz godišnju ulaznicu je Miroslav Tomašević.

    Imate komentare na njegove najbolje momčadi po desetljećima?

    bzoikdetl9sc3oof.jpeg

    8u2q5rvfze1jxw08.jpeg
    Attachment
    1026C6ED-2231-49C3-B816-E1164D14E386 (154K)
  • BluePhone67
    4k
    Sve je to individualno i tu negdje, vise manje kako treba biti. Posto je MT statisticar za pojedine igrace ocito se vodio tom logikom, a neke i sa srcom. Tezak izbor koga stavit i koga maknuti, tko je vise zasluzio i tko je manje doprinio uspjehu kluba.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.