• The Undertaker
    5.3k
    Jasno da je za Dinamo bolje da su pod nekakvom kontrolom i nadzorom psihologa ali, ako nema osobne motivacije ili roditeljskog pritiska i nadzora, ne pomaže ništa. A klub to rješava selekcijom. Ostali završavaju kao Komorski.
  • The Undertaker
    5.3k

    ''Optužba za lažno svjedočenje. Ah što taj Google radi... ''

    Odbačena.
  • Nino Bule
    13.7k
    I sta sad kao stakor je cist zasto sto je hr pravosuđe odbacilo na kraju optuznicu. Da nisi smjesan bilo bi zalosno
  • Kwedi
    3.8k
    znači, luka modrić ima 2 milijuna eura na svom računu koje je stekao antidatiranjem ugovora skoro godinu dana od potpisa sa englezima.

    što to točno znači? jel onda ima pravo na taj novac ili ne? ako ima, sve je čisto,ali je to trebalo biti uređeno glavnim ugovorom odnosno aneksima prije potpisa s novim poslodavcem.

    s obzirom da se tu ne radi o takvoj situaciji, znači nelegalno je stekao novac.

    ko da ja sad dođem tebi doma, uzmem tvoje stvari. otuđim ono što je tvoje.

    tako je i modrić otuđio 2 milijuna eura dinamovih sredstava.

    je li on lopov ili nije?
  • The Undertaker
    5.3k
    Opet vi o Modriću. Prežvakali smo tu temu i ne znam što se sada opet vraćate na nju. Ja sam rekao tada što sam imao i nema smisla da se ponavljam(o).
  • Kwedi
    3.8k
    upravo to. ne smeta ti što je netko opljačkao klub.

    možda da luka je išao u školu[pa čak i privatnu dinamovu primjerice], bio bi svjesni da uzeti nešto što nije tvoje čini te lopovom.
  • The Undertaker
    5.3k
    Baš si naporan.
    Ajde molim te sada pročitaj ovo sa razumijevanjem.

    Da li je Luka Modrić sudjelovao u izvlačenju novaca iz Dinama? DA!
    Da li mi (meni Undertakeru) to smeta i da li je time uprljao svoje ime i svoj status u Dinamu? DA!
    Da li ga zbog toga treba zvati kriminalcem i izopćiti iz Dinama? NE!

    Vama je to možda apsurdno i kontradiktorno ali meni nije.

    O Luki Modriću u ovome kontekstu ja više neću napisati ni riječi.
  • Kwedi
    3.8k
    u prijevodu da izbanaliziramo stvari do kraja, to je ona stara dobra rečenica "nisam za mamića, ali..."

    eto, ne treba dalje. :smile:
  • Blaz
    373
    tako isto mozes stavit umjesto luke modrica , zdravka , zorana , damira i tvoj odgovor bi bio da ih treba ostavit u klubu isto kao i lukicu.
  • The Undertaker
    5.3k
    "Iako se ne slažem s vašim mišljenjem, branio bih do smrti vaše pravo da ga iznosite."

    Francois Marie Arouet de Voltaire
  • Mali dioničar
    15.2k
    Nije mi on taj tip ulagača. On kupuje jeftino, pa prodaje skupo.deda

    3qhj0590vqteqke8.jpeg
  • Krizy
    43.3k
    Bivši golman Eduardo potpisao za Bragu!
  • Eduardo
    20.2k
    Pazi ovog bisera. Kaže mi rođak da Ćorić donira masne pare likovima s kojima igra nekakvu igru online, po 500€ u komadu i sl. Mogu se klipovi pronaći na YT, ali neda mi se sad čačkati po tome.

  • Mali dioničar
    15.2k
    Dean Klafurić - bivši trener juniora i pomoćnik Zoranu Mamiću novi je trener Dragovoljca.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.