• BBBaranja
    2.5k
    Solidan igračić,po meni je veći problem da on pola godine ne igra ozbiljan nogomet..
    A nama treba netko ko će odmah uskočiti u prvih 11
  • marcio amoroso
    36.6k
    Nadam se da će ako već dolazi doći igrač koji je spreman i koji je u ritmu.
  • BBB Sibenik
    4.3k
    Ako igrač koji dolazi nije trenutno pojačanje u odnosu na postojeće il ekstra talent sa potencijalom bogate prodaje danas/sutra ne triba dolazit! Dosta smo love bacili na HNL prosjek igrace da smo mogli za tu lovu dovest top igrača ako ne dva…govorim konkretno o poziciji LB
  • Olmic
    3.7k
    Čovjek prvi ukrajinski nogometaš koji se priključio borbi u ratu, kao veliki talent
  • xyz
    840


    Slažem se u potpunosti. Nama treba igrač koji odmah može participirati kao prva opcija na lijevom beku. Imajući u vidu raspored ove godine koji je zbog SP toliko prenatrpan, nema vremena za čekanje nekoga da se vrati u formu. Ovaj Ukrajinac nije ozbiljnu utakmicu odigrao dvije godine.
  • xyz
    840
    Sad je red na sportskom direktoru ili tko god se bavi time da napravi svoj dio posla...
  • Beowulf112
    332
    Mene je danas bas razocarao emreli...tolko ga komplicira..sto ga vise gledam vidim da nije za dinamo..ne donosi nista novo cak ni kao rotacijski igrac...mislim da je cak tolic korisniji u rotaciji..iako jw zadnju tekmu odigrao bas lose..valjda radi viroze
  • miro
    4.4k
    Vetlesena ne bih pustio sa stadiona bez da mu damo poštenu ponudu. Kapetan ne može više ko prije
  • Str1nger Bell
    1.3k
    kakav igrač, 16km pretrčao, solidno pokrio poziciju stopera. Vjerujem da bi bio pojacanje pogotovo sad kad cemo se ostatak europskih utakmicu vecinu branit.

    Edit: Saltnes je igrač koji me odusevio danas.
  • Beowulf112
    332

    Meni je mvuka bio odlican obje utakmice.Strasno brz,prodoran,odlican dribling...jos mu samo fali da realizacija...izgleda ko bolja i brza verzija menala koja zna driblati...i ima samo 19 godina mi se cini
  • Efes Pilsen
    8.4k
    Pjaca se spominje vec mjesec dana. Sampdoriu je ocito odbio, a sad jel on cekao rasplet kvalifikacija ili je to bio Dinamo.. Razlika je velika..
  • Zagi
    7.7k
    Ja vjerujem da je Dinamo čekao.
    Pjaci je Juve dužan još 2.7 m eura (plača za ovu sezonu). Pri raskidu bi mi sigurno morali pokriti barem jedan dio, a onda još i plača na to. Veliko je to opterečenje na proračun.
    To je Pjaca ipak , ispod 1m po sezoni nebu imao.

    Priče o igranju iz ljubavi nek puše ovi dolje, mi plačamo svoje igrače pošteno.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions