• BBB Sibenik
    4.3k
    “Španjolski nogometni prvoligaš Real Sociedad ne namjerava poslati ponudu zagrebačkom Dinamu za ofenzivnog veznog igrača Luku Ivanušeca, rekao je klupski glasnogovornik, odgovorivši na medijska nagađanja u Hrvatskoj.

    “Ovo nam je prva vijest o tome”, rekao je Jon Ander Munduate, glasnogovornik Real Sociedada, u telefonskom razgovoru za Hinu.”

    Ovo me veseli iskreno, nek nam ostane bar još ovu sezonu u klubu…
  • Orc123
    8.1k
    Ja bi rađe da Ivanusec ostane. Po meni toliko polivalentnog igraca vise nemamo, a uvijek ide 100%, nejde ga gol ali krenut ce ga i to sigurno, ko Majera...mislim da najbolje od sebe moze dati na 8ici
  • M77
    472
    Damir Krznar potvrdio je da mu u NK Maribor iz GNK Dinamo Zagreb dolazi Marko Tolić!
    Tolić će nakon uzvrata s Bodo/Glimtom otići u Maribor na posudbu.
    “Marko je bio moja želja. Drago mi je što dolazi. Nadam se da će i transfer biti finaliziran. Treba nam takav igrač, koji je ofenzivni vezni, s njim će obogatiti kadar. Da je on Mesija, nije. Ali on je definitivno igrač koji će nam dati mnogo, mnogo, mnogo različitih rješenja”, rekao je novi trener Maribora Damir Krznar, potvrdivši i da Daniel Štefulj neće doći na posudbu.
  • xyz
    840
    Pišu SN da je u klub došao upit Varaždina za posudbu Štefulja. I da u klubu nemaju ništa protiv, ali da igrač ne želi. Znači, posudili im Brekala na istoj poziciji, imaju Uratu i sad bi još jednog igrača i onda Brekalo ne bi dobio nikakvu šansu, a ovima u klubu je to ok. Mislim da bi igrače na koje se ne računa trebalo nuditi kao dio kompenzacije za igrače koje se želi dovesti kako bi se snizio odštetni zahtjev.
  • IstinaZaDinamo
    2k
    Pisu 24 sata da je potpisao Sakota iz Zrinjskog. Lijevo krilo, moguce onda odlazi Rukavina.

    Inace, Sakotu sam gledao jos prije nekih 8-9 godina i vec tada se vidilo da je veliki potencijal.
  • Efes Pilsen
    8.4k
    Sve sto meni taj transfer govori je da je ponestalo love u Medugorju. Ne vidim poveznicu s Rukavinom.
  • Mali dioničar
    15.3k
    Sakotu sam gledao jos prije nekih 8-9 godina i vec tada se vidilo da je veliki potencijal.IstinaZaDinamo

    z2n3p6stcj7l112n.jpeg
  • IstinaZaDinamo
    2k
    Znam znam :rofl: , ali se vidilo na njemu odmah da zna, bio je i visi od ostale djece pa mu je to bila prednost isto.

    Inace necak mi je njegovo godiste pa sam gledao te mladje kategorije vikendom. Od njega ipak nista. :rofl:
  • Zagi
    7.7k
    Mislim da bi igrače na koje se ne računa trebalo nuditi kao dio kompenzacije za igrače koje se želi dovesti kako bi se snizio odštetni zahtjev.xyz

    Nemoguća misija. Naši igrači imaju toliko velike ugovore da ih malo tko može uzdržavati.
  • Str1nger Bell
    1.3k
    samo s ovim si kompetentniji od nase scout službe :grin:
  • Smotanihaker
    702
    Sa SNeta.

    Bit će >Šokota hmmm. Bit će 100-ak tisuća.
    Position: attacking midfielder, winger

    Preferred foot: right

    Market value (by transfermarkt.de): —

    Tournaments participated in: —

    Contract until: 31.05.2024

    Player’s agent: unknown

    Transfer rumours: —

    Similar type of player: Marko Pjaca


    Strengths:

    – pace

    – acceleration

    – technique

    – ball control

    – dribbling

    – athleticism

    – defensive contribution

    – creativity

    – crossing

    – ambidexterity


    To improve:

    – decision-making and general efficiency in the final third

    – first touch mistakes


    Style of play:

    – flamboyant and explosive winger

    – player with good body mass ratio, physical strength, power, stamina, and natural fitness who feels comfortable in contact situations

    – great acceleration, body balance, changes of pace, and coordination for a player of his size

    – player that always tries to find a vertical option in his game, so he is very capable of pushing his team forward to finishing positions

    – likes to dribble

    – powerful winger who often plays a direct style by running straight at defenders with pace

    – likes to vary his play by hugging the touchline, running to the by-line, cutting inside, or positioning himself in the half-spaces in order to make quick combinations with teammates

    – creative at his off-the-ball movements, and likes to find the best space to receive the ball with good timings

    – very explosive over the first meters

    – strong in 1v1 situations, unpredictable, and confident of his skills

    – dangerous on the counter thanks to his pace and acceleration

    – determined, hardworking, and tenacious in the defensive phase/pressing

    – operates comfortably with his left weaker foot

    – decent set-piece taker




    Football Talent Scout potential rating:

    7/10

    Country-scale star with top European league ambition.



    Sudeći kako ga je opisao,čudno da je samo 7/10,no u Kuliga vjerujem više nego u ikog kod procjene
  • Mlađi referent
    12.3k
    Iako se naveliko govori da je prelazak Lokomotivina veznjaka Enisa Cokaja (23) u Dinamo samo pitanje dana, čini se da to ipak nije baš tako. Postoje neke dvojbe, jedna od njih svakako je visina odštete, jer Lokomotiva želi zaraditi više nego što bi Dinamo nakanio platiti.

    K tome, Dinamo će do kraja prijelaznog roka intenzivno pokušati pronaći dvojicu igrača, na pozicijama klasičnog zadnjeg veznog, te lijevog braniča. Ne uspije li u tome, pokrit će se onime što ima u svlačionici. Plavima, istina, treba adekvatna alternativa za Mišića (kojeg neće biti protiv Boda zbog žutih kartona), ali u Maksimiru ne vide Cokaja kao klasičnu "šesticu", više im je nalik "osmici". A na toj poziciji ima dosta igrača.

    Nadalje, bude li Bočkaj ponavljao dobre partije poput ovih s Istrom i Osijekom, tada će zacijelo izboriti mjesto na lijevom braniču, a onda bi se i Ljubičić mogao vratiti u vezni red. Na poziciju zadnjeg veznog, zbog koje je i doveden iz Rapida...

    - špekulantske novosti
  • Orc123
    8.1k
    Sportske novosti? Oni pojma nemaju o nicem
  • Ludovic IX
    7.3k
    Tog igrača znam samo iz fm-a i ako me sjećanje ne vara, solidne ocjene ima a iako je to igra, njihovi analitičari dosta dobro ocjenjuju/procjenjuju igrače
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions