• Mališan
    1.8k
    Sastavljajte ostatak kako god hoćete, ali mislim da bi Emreli morao naći mjesto u 11.Robredo276

    Mene nije impresionirao u Norveškoj. Ne znam jel čovjek nema kondicije ili je lijen, ali njegov govor tijela i kretnje bez lopte su mi djelovale skroz bezvoljno.
  • Zagi
    7.9k
    Meni on nije krilo. Bar ne za našu razinu.
    Kao napadač je jako zanimljiv. Pogotovo za gostovanja gdje tražimo tranziciju.
  • NORTE
    11.6k
    Bodo na Maksimiru je definitivno utakmica godine za dinamo.

    Ulazak u najelitniju ligu, takmičenje s najboljima, moguća nova pojačanja momčadi, potencijalno 3.pot i općenito mogućnost prezimljavanja u EL, zarada od ulaznica i matchdaya, zarada od Uefe, izlog za dinamove igrače...

    U EL bi bili 1.pot i sigurno konkurentniji, no mislim da ipak rijetko koji dinamovac sad želi u EL.

    Ulazak u playoff LP nosi više novca od osvajanja KL, ali osvajanje tog trofeja bi trebao biti motiv kluba kao što je dinamo danas.
    Ako mogu Feyenoord i Eintracht biti na toj najvišoj razini, mislim da bi dinamo sada itekako morao stremiti tome.
  • xavier
    12.1k


    Malo si kontradiktoran. Ako je ovo utakmica godine, to bi sugeriralo da samo trebamo nekako ući u LP, a poslije nije bitno. Što bude, bude.

    A onda pričaš kako trebamo biti konkurentni tamo. Ako mislimo biti konkurentni tamo, onda teško playoff može biti utakmica godine. To bi trebala biti rutina.
  • BBBaranja
    2.6k
    Utakmica protiv Boda je rekao bih najznačajnija,baš iz dosta gore navedenih razloga.
    Protiv Osijeka bi priliku dao svima iz drugog plana + Miško,u HNL-u smo i tako korak ispred svih na samom početku.
    Potpisujem poraz od Osijeka za ulazak u LP
  • NitkoBitan
    17.9k
    Da se razumijemo ne prizivam vraga, ali zanimljivo je da nismo (jos?) dobili nikakvu kaznu za skandiranje "Ubi Srbina" na domacoj tekmi protiv Shkupija, a od te tekme je dosta proslo. Uefa je kaznila mnoge klubove koji su igrali poslije nas, pa i u iducim pretkolima... tko zna, mozda delegat nije razumio sta se pjeva. A kj se tice samih kazni osim financijskih Uefa vecinom zatvara sektore sa po 3k mjesta (po izboru kluba), znaci mi zatvorimo pola juga koji je i inace prazan + sektor/dva na sjeveru gore i to ne bi imalo nikakav utjecaj na atmosferu na stadionu.
  • Captain America
    17.8k
    Otkad se igra ovaj format najviše smo zabili 85 u Zokijevoj invincible sezoni. Ove godine smo na 22 nakon 6 kola, bilo bi lijepo konačno probit 100.
  • Imamo Dinamo
    3.7k

    Kad sam ja to izjavio ranije popljuvalo me se xD..
    Od tada je on poceo slabije igrati tako da mi je upitan, prije bi podigao lijevu stranu svaki put kad ude umjesto Melnjaka, ali sad mu izvodi Litavac nesto s pozicijama pa je mozda do toga
  • Jurki
    11.8k
    Hm malo kad razmislim Dinamo je sila (ne mislim subjektivno tj navijacki nego realno).
    Dinamo je klub koji moze Tolica (rang Vedrana Ješea nekad) poslati na posudbu u Maribor. Štefulj i Nevistic koji su u Rijekinoj Euro sezoni od prije par godina bili najbolji igraci (Nevistic treci golman, Štefulja nema na mapi)..neke od klinaca (perspektivnih otpisati Zadro, Crnac) neke od jos perspektivnijih klinaca poslali na posudbu (Vasilj, Duvnjak, Barisic, Jankovic, Cuze, Šaranic) gdje se lome koplja al je Rukavina to to kojeg trazi Leipzig, di legende tovarije salju svoju djecu u Zagreb bez razmisljanja (Baturina,Zivkovic)... a tvornica Hitrec-Kacijan svake godine izbaci dva tri top talenta..di se od raznoraznih transfera/bonusa zaradi 17 i pol milijuna eura od igraca koji vec godinama nisu u klubu a nikoga se nije prodalo.
    Da smo nekad imali beka kak je Bockaj bi se šutali nogom u guzicu od srece a danas se pitamo al bu Pero to mogel odigrat kak spada. Jedan Marin (top perspektiva sjedi u frizideru) nekad bi ga se guralo do besvjesti.
    Jedino kaj nam je stadion za k al jebiga kaj je tu je.
    Al bez obzira na to sve nema veceg kluba od Dinama.

    Edit: da ne spominjem naslove prvaka u Hr, kupove, proljeca u Europi, skalpove nekih najbogatijih klubova u Europi. De bi nam bil kraj da imamo bolju ekonomiju, sponzore, stadion i upravu. Mogel bi bez zajebancije reci neka drhti Europa idemo po klempu.
  • NORTE
    11.6k
    Tolić navodno u Maribor kod Krznara, Mikića i Attiasa. Filijala u nastajanju, kud baš oni... Ne volim ih i nadam se da ispadaju u Cluju, bez obzira što se otvara prilika našim igračima da zaigraju KL.
  • SAS1987
    14.8k
    Mikića i Attiasa.NORTE

    Sreo sam ih jucer kad sam bio na kavi a oni u razgledavanju grada :grin:

    kud baš oni... Ne volim ih i nadam se da ispadaju u ClujuNORTE

    Neces ti u Graz kroz Maribor :lol:
  • NORTE
    11.6k
    Ivanušec proigrao na novoj poziciji, bio je fenomenalan na zadnjem veznom. Da je igrao Baturina umjesto Tolića vjerojatno bi Osijeku zabili još 3 komada.

    Oršić je statistički vjerojatno naš najgori igrač po promašenim šutevima, to je prestrašno koliko on forsira gađanje i promašivanje suprotnih rašlji plasiranim udarcem.
  • Efes Pilsen
    8.4k
    Forsirao je to prosle sezone, ove sezone je to stavio u realne okvire. Svi sapunjamo macora na one projektile, a kad covjeka ne ide i pokusava opet nastimat nisanske sprave onda je to prestrasno. Usput, najbolji je strijelac kluba ove sezone? Svasta.
  • jp23
    2.7k
    Ne samo ove sezone, već i prethodne 3 sezone je naš najbolji strijelac.
  • Fićo1986
    1.1k
    kaj se mene tiče nek jos 5 sezona promašuje samo neka ga je tu....
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.