• vjeko1701
    8.6k
    Zašto? Kaj može tolko biti da bi radije da ispadnu nego da naši igraju KL (radi čega bi vjerojatno još par otišlo gore...)
  • db-izbjeglica
    15.5k
    Meni je najjače kako vlada fama da oršić nije u formi, a čovjek u 11 nastupa i 720 minuta nogometa ove sezone, ima 6 golova i 4 asistencije, gol zabija za svakih 120 minuta na terenu.

    Ako nastavi ovim ritmom, sezonu će završiti sa preko 30 golova i 20 asistencija u (za njega uobičajenih) 50 nastupa u sezoni. :lol:
  • IstinaZaDinamo
    2k
    Mozda se pod ovim nije u formi gleda da nije zabio niti jedan svoj poznati dalekometni projektil. Cim jedan udje, svi ce zaboraviti prijasnje pokusaje.
  • Keyser Soze
    10.1k
    Ja do danas nisam znao da Oršić nije u formi.
  • NORTE
    11.6k
    Zašto? Kaj može tolko biti da bi radije da ispadnu nego da naši igraju KL (radi čega bi vjerojatno još par otišlo gore...)vjeko1701
    Zbog Maribora i Krznara, jednostavno ih ne volim.
    Već sam jednom napisao, navijam za dinamo, a ne za nogometaše, kamoli one koji ne igraju za dinamo.

    Tolić mi je drag igrač, ali to ne znači da ću zato 'navijati' za njegov novi klub.
  • deda
    32.8k
    Jel itko ubrao kakva je situacija s Bulatom i Šutalom, kad se njihov povratak očekuje?
  • Nino Bule
    13.9k

    Josipa sutala ocekuju na terenu nakon sibenika, vec je u treningu, za bulata ne govore nista.
  • xyz
    840


    Za Bulata se na pripremama govorilo da je počeo trenirati, a sada 2 mjeseca nakon ni riječi. Čudna situacija...
  • LovroZG
    1.3k
    21.6. su Sportske pisale da Bulat trči i da će se za tri tjedna vratit u puni trening. To bi značilo da je već trebo bit mjesec dana u pogonu i da je vrijeme za povratak na teren, al ko zna...
  • Nino Bule
    13.9k
    Ma to su bile optimisticne prognoze, on je na kraju priprema na snimcima s treninga bio u tenisicama i lagano trckarao, meni je samo cudno da nitko od novinara nikad ne pita kad pricaju o ozljeđenima sta je s bulatom
  • Olmic
    3.7k


    Mislim da on 99% ide na posudbu
  • Nino Bule
    13.9k
    Nista od naseg treceg pota za LP, benfica povela
  • Imamo Dinamo
    3.7k
    Rekao je Čačić na konferenciji protiv Osijeka da je Bulat počeo trenirati s ekipom
  • Crusades1986
    12.6k
    Bio je i danas na videu sa treninga.
  • NORTE
    11.6k
    Nešto sreće u ždrijebu skupine, treba nam proljeće da dinamo vine u nove visine!
    Pjaca da Oršu vrati na razinu Tottenhama da drhti cijela Europa, još koje pojačanje (lijevi bek?).

    Brine me što Čačić momčadi nije usadio agresiju kad protivnik s loptom prijeđe centar, nego se protivnicima dopušta da bez ikakvog otpora vode igru i tako si stvaramo velike probleme jer na terenu ne postojimo nego se branimo iako smo jači.

    Mislim da je Baturina nakon ulaska s klupe daleko opasniji po protivnika nego kad je u prvih 11, kad svi na travnjaku imaju manje snage on uđe i glavni je na cijelom terenu.

    Ivanušec se vratio u formu i najbolje mu stoji pozicija broja 8.
    Vraća se Mišić i zato mislim da trebamo 4-3-3 da Ivanušec slaže napade.

    Emreli je strašan igrač, tu nema spora otkad je doveden.

    Špikić nam je možda i najbolji igrač, kakav španer.
    Ljubičić više ne smije igrati beka, bar ne u Europi, ili pojačanje ili Bočkaj.

    Maestro Petković začepio gubicu svim kritičarima. Možda ga i umjetna noga dodatno probudila.
    Spušta lopte, tako smo i dali prvi gol.

    Drmić je napravio što je trebao i nadam se da će ga ovo dići u formi, kakvu nogometnu kvalitetu ima vidio sam u nekim njegovim potezima u prijašnjim tekmama, a nos za gol je pokazao u dresu Rijeke, zato je sada tu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.