• NORTE
    11.6k
    Ovo bi ja postavio za Osijek:

    Drmić
    Ivanušec-Tolić-Menalo
    Ljubičić-Mišić
    Bočkaj-Perić-Dilaver-Moha
    Livaković
  • Olmic
    3.7k


    Ma nema šanse, a i ova postava je propast..

    Livaković
    Ristovski Teo Perić Bočkaj
    Ljubo Mišić
    Špika Baturina Oršić
    Drmić
  • Efes Pilsen
    8.4k
    Spika dise na skrge, ja bi Menala na Bjelicine trupe. Mogli bi i Orsa/Baturina malo odmorit, imamo Tolica, Marina, Emrelija. Nesto se da iskombinirat :grin: Dirigent Misic je u igri, to je bitno.
  • The Undertaker
    5.5k
    Po meni, većinu prvotimaca treba odmoriti i pripremiti za Bode. To je utakmica sa velikim ulogom.
    Nakon pobjede u derbiju možemo si dozvoliti eventualni kiks protiv Osijeka iako mislim da bi naše "rezerve" to trebale dobiti.
  • Robredo276
    265
    Sastavljajte ostatak kako god hoćete, ali mislim da bi Emreli morao naći mjesto u 11.

    Imao je jednu ozbiljnu defanzivnu povrešku u Norveškoj, ali unio je puno napadačkih rješenja, dobrih kretnji, otvaranja, dodavanja. Znamo i da ima fin udarac.

    Zapravo, svidio mi se svaki put kad je igrao. Ne znam jedino može li on 90 minuta..

    Ali Bože moj (ili Čačiću moj), ima 5 zamjena pa će ga se zamijenit ako ne može.
  • Nino Bule
    13.9k
    Meni bi protiv osijeka igrali menalo, emreli, ivanusec, bockaj svakako. Misic ima zute tako da moze igrat, mozda odmorit ademija i stavit ljubicica, moha desnog beka i onda je samo pitanje petko ili drmic
  • Ero
    965
    Dinamovštinu treba širiti a NE da se djeca boje obuć Dinamov dres!Dinamosaur

    Molim te samo mi reci kakvo je to širenje "dinamovštine" nošenjem majice kluba ili grupe recimo u Rijeci, Zadru ili Solinu? Većinu ljudi to ne zanima i nećeš sigurno nikoga zaludit Dinamom nošenjem majice, a kad se na nekoga naleti tko opali koji šamar i uzme istu tu majicu onda kuknjava o huliganizmu. To je čista provokacija.

    Jedino tko može širiti "dinamovštinu" je "G"NK Dinamo, koji će biti otvoren prema navijačima i grupa BBB. Svaka čast i futsalu i kk i ok, ali veća masa ljudi se sigurno neće zaljubiti u Dinamo radi praćenja istih, eventualno par desetaka ljudi.
  • superhik
    11.1k
    Ovakvim raspravama skreće se s ove zanimljive teme koja se pretvara više u birtijašku raspravu
  • Tom Hanks
    3.1k
    Ova rasprava je nužna jer neki ljudi(najviše mladi) će dobit krila misleći da mogu svuda u Dinamovim obiljezjima i zbog toga lako moguće nastradati,ljudi ovdje pišu di borave po moru kao da su na Tomislavcu ne kuzeci da i druga strana prati.Svi znamo da idete na more svako ide, ne mora se doslovno još i ulica napisat di boravite.Ovo ne ide tebe osobno naravno da ne bude zabune.
  • Gelipter
    3.7k
    možda rasprava je donekle informativna, ali svakako joj nije mjesto na ovoj temi s kojom nema veze. Slobodno otvorite temu negdje drugdje ako admini dozvoljavaju jer se bespotrebno "guši" ova baš interesantna i pozitivna tema.
  • Armagedon13
    959
    Ništa od Amavia
  • Mali dioničar
    15.5k
    Lagana hereza - Čolina ima ugovor s Hajdukom do 2023.

    Mislim da bi razumno bilo vratiti ga. Dečko je mlad, nije loš ni trenutno, a ima mjesta za napredak.
  • Efes Pilsen
    8.4k
    Cak i nije nerealno :lol: Vidio Spikica pa krenuo i on. Cisto solidan bek, samo opet nije za nase ambicije.
  • Orc123
    8.2k
    Ne bi ga vratio nikad. Vidi se po njemu da spada dole di se i nalazi. Jos da punimo njihov proracun. To je losija kopija Bockaja, ne igra standardno ni kod njih a ata bi onda radio kod nas.
  • Efes Pilsen
    8.4k
    Istice mu ugovor iduce sezone, dzabalesku ili sitna nadoplata. No, on meni nije kvaliteta za vise od HNLa.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.