• BluePhone67
    3.2k
    Slabo citate sto vam serviram svako jutro.. Bjelica je rekao da ce Olmo biti minimalno na 2 tjedna godisnjem.

    wyx8fur7n8bqxpd5.png
  • reziser
    6.2k
    pa zaslužio je čovjek godišnji :up:
  • Mr Anderson
    5.3k
    To mi je promaklo. Svakako neće igrati superkup, možda uzvrat protiv Šerifa. Bez obzira što Bjelica kaže mislim da deal s Ivanušecom čeka rasplet Olmovog statusa.
  • LovroZG
    1.3k
    Bez obzira što Bjelica kaže mislim da deal s Ivanušecom čeka rasplet Olmovog statusa.Mr Anderson

    Ili Gojakovog
  • Mr Anderson
    5.3k
    Gojak se baš ne spominje. Nekako bi prije Moro mogao otići, makar nije baš nešto odigrao EP. Ivanušec je u ono minuta što je imao više pokazao.
  • LovroZG
    1.3k
    Ma sva trojica su se spominjala. Bila je aktualna prodaja Gojaka prije dva tjedna, sad je Moro s Milanom glavna tema. Sam da ne odu sva trojica.
  • Mr Anderson
    5.3k
    Ni to me nebi iznenadilo. Da ih sve prodaju.
  • Eduardo
    17.2k
    Ni to me nebi iznenadilo. Da ih sve prodaju.Mr Anderson

    Ne vjerujem u ovaj scenarij. Mislim da će Moro iduće sezone odigrati puno važniju ulogu nego protekle sezone, naravno ako ga ozljede poštede.

  • Infinity
    15.2k
    Niti jedan U21 reprezentativac nece igrati protiv Sheriffa pa tako i Olmo. Olmo ako ce otici i ja sam za to da sto prije ode, ali ako godisnji zavrsi, a on ne ostvari tranafer onda je njegovo da dodje na pripreme. Na Bjelici je da smisli sta ce raditi, ne na nama.
  • SAS1987
    13.3k
    Copy paste iz DTSM FB. Izgleda da i Olmo ima 50% - 50% klavzulu.

    Donosimo vam ulomak iz optužnice protiv bivše Dinamove uprave:

    "... jedno je potrebno istaknuti kako je kod IV okrivljenog Sandra Stipanĉića, između ostalog, pronađen i ugovor sastavljen na engleskom jeziku naslova „Agreement―,datiran 23. srpnja 2014., koji je trebao biti sklopljen između GNK #Dinamo i društva DigiSport Limited, a kojim ugovorom bi GNK Dinamo i društvo DigiSport Limited konstatirali kako su suvlasnici ekonomskih prava Daniela Olma Carvajala, sadašnjeg igraĉa GNK Dinamo, u omjeru 50:50%. Navedeni ugovor je potpisan i parafiran od strane Sheetal Kirankumar Patel, formalne direktorice društva DigiSport Limited, dok se u tom ugovoru kao predstavnici GNK Dinamo navode Tomislav Svetina, sadašnji direktor Klube te Matej Škegro, sadašnji financijski direktor Kluba. O ozbiljnosti formalne direktorice društva DigiSport Limited Sheetal Kirankumar Patel dovoljno govori ĉinjenica što se na tom ugovoru, pokraj mjesta gdje ona treba staviti svoj potpis, nalazi nacrtana ruka koja drži olovku i nešto piše, odnosno da je i na taj naĉin Sheetal Kirankumar Patel bilo potrebno pokazati gdje da stavi svoj potpis."
  • Papastrumf
    9.4k
    Piše da je trebao biti sastavljen :wink:
  • SAS1987
    13.3k
    nadam se da kasnije nikad nije bio sastavljen.
  • Majki2111
    2.6k
    - Čuli smo se, dogovorili se da nam se priključi 17. ili 18. srpnja. Do srijede je zauzet u tom svojem kampu za djecu, onda će pet-šest dana na more i onda bi trebao doći u Zageb do sredine onog idućeg tjedna, prije početka prvenstva, u srijedu ili četvrtak. Nećemo ga imati za prve europske utakmice, a što će biti poslije, vidjet ćemo - rekao je Bjelica.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.