• LovroZG
    1.3k
    Savršena prilika za Majera u prvih 5-6 tekmi.
  • Eduardo
    17.6k
    Ne brinite, ostajem :pray: :smile:

    giphy.gif
  • vjeko1701
    5.9k
    To je izjavio? :D
  • Eduardo
    17.6k
    Dinamo je Olmu ponudio novi poboljšani ugovor, no sam igrač očito razmišlja o odlasku što se može zaključiti po njegovim riječima za španjolske medije.

    - Vrijeme je za novi iskorak u mojoj karijeri. Namjera mi je napustiti Dinamo, svima je to jasno. Povratak u španjolski nogomet za mene bi bio poseban događaj. I velika mi je želja igrati u Ligi prvaka, rekao je Olmo koji je kao mladi nogometaš prošao Barceloninu školu nogometa.

    - Barcelona ima posebno mjesto u mom srcu, ali nikako ne isključujem odlazak u bilo koji drugi španjolski klub.
  • markoli
    1.7k
    261 minuta
    4 gola
    3 asistencije

    Kakva igračina... :starstruck:
  • Eduardo
    17.6k
    A još ga baš i nije išlo večeras :sweat:
  • cron1ck
    1.6k
    cudo od igraca, ja mislim da je nekakav dogovor da ako Dinamo prode u LP da ce ostati, a sad zivi bili pa vidjeli
  • Dudu
    2.6k
    Djeluje mi trenutno da je i njemu i Dinamu u interesu da ostane, realno nema razvojnog kluba koji bi platio veliku cifru, a ne mogu mu jos najveci klibovi ponudit prvih jedanaest

    Nek saceka jos pola godine, godinu.. Dokaze se i u Ligi Prvaka i onda on moze birati klub koji god oce.
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    definitivno, fali mu još malo da izraste u igrača za najbolje klubove
  • deda
    28k
    Malo smiješno izgleda sada tvrdnja koju ste svi prihvatili neki dan kako se štedio
  • Dudu
    2.6k
    Olmo u Ajax?!

    Ako ga Ajax stvarno zeli, vjerujem da ce on odma pristati, stepenica vise za njega, a bit ce glavni igrac...
  • vjeko1701
    5.9k
    Dal Ajax ima pare za njega?
  • Dudu
    2.6k
    Prodali De Jonga i De Ligta za 150 milijuna eura, pa nije nemoguce da pametno uloze 30 u Olma.
  • Neki tip
    19.3k
    Pa ovo ljeto su samo na transferima zaradili koliko, 200 milja?

    A i pise da ne bi isli s trazenim iznosom, nego nesto manje pa malo jaci postotak od sljedece prodaje.

    Ne znam, nadam se da nece biti nis od toga, jos, al bojim se da mu je to idealan put.. :brow:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.