• NORTE
    11.6k
    Niko Janković nije na popisu Transfermarkta kao igrač dinama na posudbi. U kojem je on statusu, je li pod ugovorom s dinamom?
  • Zagi
    7.9k
    Ne brini za Jankovića.
    "Moj jedini san i cilj jest povratak u moj Dinamo. Liga petice? Za mene je Dinamo liga petice."
  • Klenx
    5.7k
    Dvije su mi stvari smiješne kada čitam ovaj forum.
    Prva je "nema veze ako je igra loša dok ima rezultata".

    Ante Čačić je trenerski diletant, analfabet, djedica kojeg je vrijeme pregazilo. Čovjek koji u najboljim godinama svoje karijere nije ostvario nikakav rezultat, niti je trenirao ikoga relevantnog u svojoj trenerskoj karijeri osim eto Dinama i nešto malo reprezentacije.
    Stalno se povlači "igrao je najljepši nogomet s reprezentacijom". Igrao je moj kurac. Igrao je 2 i pol utakmice sa igračima svjetske klase u životnim formama. Iste one koje je godinu dana kasnije doveo na rub ispadanja iz kvalifikacija za SP i to od strašne Finske, Ukrajine i Turske.
    Isti rang trenera kao i Kopić, Krznar i slični - kurčina.
    Ljudi koji su potratili pripreme, koji nemaju plana, vizije, ideje, ničega. I tako im i liče momčadi na terenu.
    I to može biti samo sve gore i gore. Može Čačića posrati rezultat, jednu utakmicu, dvije ili pet. Ali kada to pukne, raspad će biti enorman.

    Poseban rang tu debila su ljudi u Upravi. Momčad od sto milijuna eura daju takvom diletantu na upravljanje i dovedu se u situaciju da će im drugu godinu zaredom trenerski diletanti razjebati 25 milijuna eura od lige prvaka i još bar toliko sa snižavanjem cijene igrača (ovaj dio mi nikad neće biti jasan, ako sam smeće lopovsko i mažnjavam pare, pa valjda bi platio nekog da mi diže cijenu eksponata, a ne ruši dolje).

    Druga stvar koja mi je smiješna je "Tovari će past, pogotovo ako budu igrali Europu".
    Zašto bi pali? Realno je da neće igrati tu istu Europu ako nalete na Villarreal. Ali i da igraju, zašto bi pali?
    Da, imaju slabiji kadar, ali za razliku od Dinama oni imaju i trenera, i pomoćnog trenera i kondicijskog trenera i sportskog direktora.

    Koga Dinamo ima? Trenera diletanta, pijanog Peternaca, trenere vratara upitne kvalitete i to sve na preskupu momčad. U takvom sastavu jedino kog ja vidim da će s vremenom padati je - Dinamo.


    A kada se netko pita "zašto ne dovedemo trenera stranca?"
    Pa za početak, onaj tko ga nazove treba znati - engleski. Sumnjam da u upravi takvih ima.
  • Carrasco
    4.1k
    A kada se netko pita "zašto ne dovedemo trenera stranca?"
    Pa za početak, onaj tko ga nazove treba znati - engleski. Sumnjam da u upravi takvih ima.
    Klenx

    Its ez ju told me nk dinamo nema predaje
  • Captain America
    17.8k
    Da, imaju slabiji kadar, ali za razliku od Dinama oni imaju i trenera, i pomoćnog trenera i kondicijskog trenera i sportskog direktora.Klenx

    Potpis na sve osim ovoga. Taj trenerski analfabet je našamarao Dambru u superkupu da "najbolji napad HNLa" nije imao udarac u okvir protiv obrane sačinjene od rezervi na svim pozicijama.

    Ovo na kraju za engleski sam i ja včrs razmišljao.
  • Klenx
    5.7k
    Potpis na sve osim ovoga. Taj trenerski analfabet je našamarao Dambru u superkupu da "najbolji napad HNLa" nije imao udarac u okvir protiv obrane sačinjene od rezervi na svim pozicijama.

    Ovo na kraju za engleski sam i ja včrs razmišljao.
    Captain America

    I na kraju ni to nije dobio u regularnih 90
  • Slavonac
    383
    lani je cijeli medijski aparat gurao hajduka prema naslovu, i samo nas sreca spasila toga....a ove sezone su pojacali "pritisak"...i kida mi zivce da nasi nisu u stanju na terenu reagirati na to...pokazati zustrinu, volju i agresivnost...pokazi im zube uzmi srce u ruke i mlati sve oko sebe picka mu materina u cemu je problem...
  • marcio amoroso
    36.8k
    pokazi im zube uzmi srce u ruke i mlati sve oko sebe picka mu materina u cemu je problem...Slavonac

    Jučer sam se baš u to razočarao. Čovjek se valja bez razloga dvije minute u sudačkoj nadoknadi i nitko nema da se nađe da mu jebe mater i još Mišić izbija loptu van da mu se pruzi pomoć.
    Na takvim situacijama se vidi da momčad ne gori.
  • Klenx
    5.7k
    Ne možemo sve očekivati da će momčad izvući sama ili uz podršku tribina.
    I dobro stajati na terenu, i biti nabrijana, i gristi, i trčati, i zabijati.

    Može privremeno, ali za ostalo im ipak treba trener. Da je tako jednostavno igrati bez trenera ne bi se onda milijuni ukrcavali u iste.
  • Taćini Serhio
    300
    Sad bez zajebancije zamolio bih nekog tko je upućeniji, kvalificiraniji, ima bolji vid, sluh i razumije se u nogomet da mi objasni zašto Marko Tolić ne može dobiti jebenu priliku da igra???

    Dečko je ove sezone dobio neki garbage time u nekoj utakmici ne mogu se niti ja sjetiti kojoj, ali stvarno ne kužim u čemu je problem da dobije 90 minuta protiv Varaždina? Ili sam ja stvarno tolika neznalica da ne znam nešto što svi znaju, ali stvarno ne razumijem zašto dečko ne može igrati...

    Ajde pliz neka netko odgovori totalno sam zbunjen...
  • Zagi
    7.9k
    Ako nema neku lakšu ozljedu, to jedan veliki misterij.
    Jedino čega se mogu sjetiti je da određeni igrači ulaze u formu isključivo utakmicama kao npr Oršić i želi ih podići na što jači nivo za iduće 3 europske tekme.

    Da ti barem na poluvremenu nisu trebali sviježi igrači koji se bore za minutažu i dati će sve od sebe kao Tolić i Marin, meni je neshvatljivo.
  • SAS1987
    14.8k
    Cudi me da se nitko nije sjetio Ante Šimundže ko potencialnog trenera Dinama. Klubski rezultati su mu puno bolji od Kekovih.
  • Efes Pilsen
    8.4k
    Ispunjava uvjete, igrao je protiv nas :grin: Od Peteva pusem na hladno na sve sto dolazi iz bugarske lige.
  • bbb medimurje
    3.2k
    Ante ŠimundžeSAS1987

    Apsolutno! Svaki klub koji je vodio je imal uspjeh
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.