• Jurki
    11.8k
    hahaha al su se usrecili.. samo nek je on cim dalje od Maksimirske 128
  • BBB Sibenik
    4.4k
    blažen klub koji on zaobiđe
  • The Undertaker
    5.5k
    Po meni, dobio je klub po mjeri, borba za ostanak, eventualno sredinu tablice. Za to je kvalificiran.
  • Ali
    2.2k
    Kaj je dobio otkaz i kao trener 2008.godista , kaj ni tu nije ostavrio ciljeve
  • Neki tip
    21.3k
    Kaj nije on bivši trener, odavno spakiran u pripadajuću temu..?
  • Imamo Dinamo
    3.7k

    Ras ispred Rileta na stoperu i onda Rileta na desni bok
  • Dino
    2.7k
    Dal bi svi prije utakmice prihvatili ovaj rezultat bez da gledamo utakmicu?bbb medimurje

    Znam da je retoricko, al ipak bih odgovorio s NE. Ocekivao sam barem dva razlike prije same utakmice.
  • Fanboy
    2.7k
    Šta je sa Bulatom? Jel se zna možda datum povratka ili težina ozlijede ?
  • Jurki
    11.8k
    Tema je o svemu pomalo.. al danas mi je bas palo napamet, bas me zanima dal netko od ljudi iz Uprave cita Zonu i to kaj mi tu pišemo..
  • Fanboy
    2.7k


    Naravno, čitaju sigurno novinari, uprava, a siguran sam da ima dosta navijača/pratitelja drugih klubova. Nebi se iznenadio da i igrači/bivši poneki igrači to čitaju, da Olmo zna ili sazna sigurno bi čitao...To je po meni sve pozitivno, bolje da postoji i takva komunikacija među navijačima i onima koji mogu nešto napraviti za klub nego nikakva. Pametan čovjek uvijek sasluša ma koliko nešto glupo zvučalo jer uvijek nešto pametno može naučiti. Ovdje uvijek ima dobrih prijedloga i vjerujem da i ljudi iz uprave uvijek mogu pročitati neki koristan savjet...
    Ja bih najviše volio kada bi čitali svi koji mogu nešto napraviti temu stadion Maksimir, no valjda će se jednog dana i to nekim čudom pokrenuti..
  • Jurki
    11.8k
    naravno da je odlicno kaj postoji Zona.. oko toga opce nije potrebna rasprava. I da bar nekaj ili nekad naprave onak kak veli "vox populi". Bilo bi dobro da Uprava poprati onu temu "igraci koje bi ste htjeli vidjeti u Dinamu". :rofl:
  • SAS1987
    14.8k
    Uprava prati samo "Guzice i sise".
  • Jurki
    11.8k
    :rofl: :rofl: tu temu pratimo svi.. sa posebnom pažnjom
  • Ludovic IX
    7.3k
    Ne želim okretati razanj dok je zec još u šumi ali svejedno želim reći da u slučaju dvomeca sa bodom, bez obzira na koeficijent, rekao bih da su oni favoriti.

    Oni se za razliku od nas ne uigravaju već su uigrani. Koliko sam vidio, imaju automatizme koje mi nismo vidjeli dve godine u dinamo. Prošle sezone dosli do 1/4 konferencijske i dva puta usput porazili pobjednika tog natjecanja.

    Ja se nadam da ćemo i tamo zabiti 3 od 4 šanse i smiriti njihove ambicije ali ako krene u drugom smjeru, bojim se da ne doživimo nove serife
  • Mlađi referent
    12.3k
    Dobro dok je rezultat tu jer to kaj je igra za k* nema veze. Nadam se nekoj prigodnoj grafici o činjenicama kako poraza nemamo :cheer:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.