• Nino Bule
    13.8k
    Andy bara na n1 o olmi
  • Eduardo
    20.3k
    OFFTOPIC


    Ako ima netko da zna, a usput i volje da mi konkretno pojasni kako da snimam ArenaSport program s MaxTV na PC, USB ili externi HDD. Imam MaxTV putem satelita. Što eventualno moram kupit i sl. INBOX

    Također, ako ima netko pretplatu na Sportske novosti ili neki drugu štampu u digitalnom obliku nek se javi u Inbox ako nije problem.
  • Smotanihaker
    701
    To utakmica odgodjena zbog kise?
  • Dudu
    2.6k


    Susret malo kasni zbog lošeg vremena i promjene terena na kojem se odigrava utakmica.

    EDIT: Počela utakmica, ozbiljan sastav: Livaković - Stojanović, Theophile, Dilaver, Leovac - Ademi, Gojak - Hajrović, Petković, Oršić - Gavranović
  • nkdz
    885
    Gavranović za 1:0
  • SAS1987
    14.7k
    Umjesto u Murskoj Soboti se igra u Gornoj Radgoni.
  • Beowulf112
    332
    Dali nama treba lijevi bek kad imam guardiolu :razz:
  • 000
    946
    Decko je strasno zreo za svoje godine.
  • Dudu
    2.6k
    Gvardiol definitivno mora ostati u prvoj momčadi, okušavati ga i kao stopera i beka.. Nevjerojatna sigurnost i lakoća igranja za nekog tko ima samo 17 godina, veliki potencijal..
  • Mr Anderson
    8.2k
    Strašan potencijal je Gvardiol. Možda ga ne treba forsirati, ali ga treba pomalo uvoditi u seniorski nogomet.
  • Dudu
    2.6k
    Ne vidim zašto ne.. Ima fizikalije fantastične, kao neki obrambeni Mbappe, ne boji se, siguran, u izazovnijem okruženju samo može brže napredovati..

    Pogotovo što ako zaigra 3 utakmice za seniore, onda i nema pravo za B momčad. kad je već tako dat mu 15ak u HNL-u i nek igra Ligu Prvaka za mlade.
  • Guinness
    2.2k
    Di igraju u subotu, zna tko??
  • BluePhone67
    4.1k
    Gvardiol vec sada vrijedi nego cijeli Hajduk :cool:
  • Majki2111
    3.2k
    - Dobro smo odradili utakmicu, dosta igrača je dobilo šansu. Stvarali smo prilike, imali smo dobrog protivnika, mogli smo stvari koje smo vježbali na treningu isprobati na terenu. Zadovoljni smo. Bilo je dosta i promašaja, ali to je normalno u ovoj fazi priprema, noge su teške. Zadovoljan sam s onim što sam vidio i kako su se igrači ponašali na terenu - rekao je Nenad Bjelica nakon utakmice.

    Utakmica protiv Klagenfurta uspješno je odrađena, no nema odmora. 'Modre' u srijedu čeka utakmica protiv slovenskog kluba dekani u Murskoj Soboti od 18:30.
  • deda
    32.7k
    Sve tri tekme obilježilo nevrijeme.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.