• Blue 67
    216
    Film nisam ni pogledao, dosta je bilo vidit tko govori.
    Tesko preseravanje u svrhu peglanja situacije i "zbližavanja" s navijačima što nužno nije ni loše. Al evo im prijedloga za neki dugometražni dokumentarac s imenom
    DINAMO U RALJAMA MAFIJE.
  • IstinaZaDinamo
    2k
    Sto je tocno pogresno tu?
  • Imamo Dinamo
    3.7k
    Sere mi se od Vlatke u tom dokumentarcu
  • Captain America
    17.8k
    Meni je zanimljivo da nisu otišli na izlet u Međugorje po izjave ko prošle godine :joke:
  • IstinaZaDinamo
    2k


    Pisao sam gelipteru, ali vidim da je editirao upis
  • Gelipter
    3.7k
    pa pogrešno je bilo svakako, ali lijepo da su u roku od 5 minuta ispravili. Utvaram si da su čitali Zonu iz kluba i moj upis. :cool:
    U svakom slučaju i mi i Istra smo stopostotni bili bodovi ažurirani ili ne.
  • IstinaZaDinamo
    2k
    @Gelipter nisam skuzio odmah jutros u cemu je greska jer sam citao sto si napisao i broj utakmica koje su postavili a ne i broj bodova, jbg rano je bilo
  • NORTE
    11.6k
    Derbi se igra, neće biti odgođen.
    Subota 13.8. u 21:05

    S obzirom na datum vjerojatno neće biti puno ljudi na stadionu, kao i protiv Ludogorca.
  • Salva
    2.5k
    Ako prođemo Lugogorets bit će u najmanju ruku ljudi kao i na Superkupu. A i 13.08. je praktički zadnji udarni vikend sezone, mislim da će se dobar dio ljudi do tada vratiti u Zagreb, a neki možda i skrate godišnji pa dođu nazad u subotu umjesto na Gospu.

    U svakom slučaju bolje tad nego recimo srijeda u listopadu u 17h po kiši i vjetru.
  • NitkoBitan
    17.9k
    Derbi se igra, neće biti odgođen.
    Subota 13.8. u 21:05
    NORTE

    Izvor? Kaj ne ak tovari produ da igraju taj tjedan u cetvrtak. Ukoliko mi prodemo igramo 16/17.8, mogao bi Dinamo trazit odgodu.
  • NORTE
    11.6k
    Izvor?NitkoBitan
    Ja.
    Još najbolje da ti treba izvor "novinara" koji često samo naklapaju, pišu gluposti ili laži.
    Derbi su novinari odgodili već pet puta, a on je sad dobio i službeni termin i ništa se ne priječi njegovom odigravanju.

    Jedino ga još klubovi mogu odgoditi ako im se prohtije odmarati za neko novo sramoćenje po Europi.
  • NitkoBitan
    17.9k
    Jedino ga još klubovi mogu odgoditi ako im se prohtije odmarati za neko novo sramoćenje po Europi.NORTE

    Dovoljno si rekao.
  • pencilneck
    681
    Ako Hajduk prođe u playoff, milijardu posto će tražiti odgodu derbija. Prevažna im je ta utakmica za rasplet HNL-a da bi se kockali.

    A mi bi nakon toga mogli tražiti odgodu Osijeka koji nam ulazi točno između 2 utakmice playoffa.
  • Jaro
    7.5k
    ja nase nis ne bih odgadjao. Pogotovo Osijek, koji je totalno u banani trenutno... a tovari ak odgode i derbi, to su 3 tekme za ugurat kasnije.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.