• Carrasco
    4.1k
    Kulenović 19/20 - 0 golova, 20/21 - 7 golova, 21/22 - 10 golova, 22/23 - trenutno 2 gola, ide na 13+ do kraja sezone?
  • Efes Pilsen
    8.4k
    S obzirom da je prva spica i izvodi penale mogao bi se prevalit. Malo ce mu falit Kacavenda, ali ima Loksa dobre bekove za ubacaje.
  • Eduardo
    20.4k
    čista kompenzacija za priznat gol Šibenika nakon očitog prekršaja u napadu i nedosuđenog penala ranije za Lokose kad je Japanac napravio prekršajxyz

    Meni je to sve samo ne očiti prekršaj. I Čop i Mersinaj gledaju loptu, dolazi do kontakta ramenima ovaj pada kao strijeljan. Meni je to više remplanje ramenom nego guranje u leđa protivnika.

    Penal nije bio, iako mi se čini da je Bebek gestikulirao da je lopta pogodila igrača u lijevu podlakticu koja je bila ispružena. Moram priznati da ja taj kontakt nisam vidio dok Bebek je i to nakon samo jednog gledanja snimke.

    Show s Tucijem je hit, a Funcuti odlični cijelu tekmu.

    Čop istaknuo kandidaturu za MVP kola, gol i asist uz asist za poništeni gol.
  • Carrasco
    4.1k
    Glupavi tovari po internetu šire snimak kako Bruno Marić pleše i pjeva na pjesmu "Marina". Po njima to bi trebao biti dokaz nečega... Boga pitaj čega.
  • Efes Pilsen
    8.4k
    Nece zaljepit onaj di pjeva Hajducke :rofl: logicno.
  • Keyser Soze
    10.1k
    Lik je pjevao i tovarske pjesme pa se nikakva prašina nije digla oko tog.
  • og1986
    2.9k
    Ovo zaslužuje da se odmah iduće kolo titula prvaka preda Hajduku.
  • Captain America
    17.8k
    Lukša za šefa komisije!
  • doubletrouble
    1.3k
    totalno nebitna vijest. ne znam kako dio ljudi ne kuži da se medijima itekako isplati objavljivati ovakve članke koji su povezani s Dinamom, pogotovo ako je glavni lik osoba kao Bruno Marić, još ako dođe do toga da on zapjeva našu pjesmu...idealno!

    očito se brzo zaboravlja kako je dotični pjevao pjesme onih koji su se najviše uzbudili oko videa.
    također, zaboravlja se i Zekićeva izjava "Ivane, vrime je" prije utakmice s tovarima prošle sezone.

    apsolutno me zaboli i za to, ali sama pomisao na to što bi bilo da takvo nešto izjavi bilo koji trener prije utakmice s nama...
  • Eduardo
    20.4k
    Pazi ti ovo... Da su danas Rijeka i Locosi s ovim momčadima tu bi već bilo materijala za priču o jakom HNL-u. Šestorica ovih iz redova Lokomotive završilo je u Osijeku :smile:

  • NORTE
    11.6k
    Šestorica ovih iz redova Lokomotive završilo je u Osijeku :smile:Eduardo
    Nk Šaran oduvijek protiv korporacije
    75637kraekl7pv6h.jpg
  • seljak86
    2.6k
    Ajmo Varaždin
  • M77
    472
    Varaždinci jedu tovare
  • doubletrouble
    1.3k
    Fino to ide, samo tako :up:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.