• Papastrumf
    12.5k

    Ja bih prvi bio kontra nekog moguceg povratka Bjelice u dinamo. Mislim takodjer kao i ti da dinamo moze i treba dovesti boljeg trenera, ali ovakvo ruganje od navijaca dinama covjek nije zasluzio. Da je sramota ovo ispadanje, sramota je, al sramotno je i LP ne osvojiti boda i ne zabiti gola pa se neki opet iscudjavaju zasto se pljuje po Cacicu.
  • deda
    32.8k
    A gle, mi smo pljuvači ili radimo pretjerane hvalospijeve. Takav smo narod. I sam se sto puta uhvatim u toj bipolarnosti pa pokušavam korigirati samokontrolom.
  • marcio amoroso
    36.8k

    Nema šanse da je bilo tko od nas bio za dolazak Čačića na klupu, ali koliko god to mi željeli nije realno očekivati otkaz nakon 10 utakmica bez poraza. Ja sam samo o tom pričao.

    Isto tako se slažem sa @Jaro da je Bjelica iz vremena Dinama itekako za nas, ali da je sad obični kmečavac koji nakon svakog izgubljenog boda proziva korporaciju i suce. Zato ga ismijavam.
  • Sljeme
    2.4k
    Meni je najiskreniji osjećaj čak tuga. Tuga nad HNLom, Osijekom i čovjekom od kojeg sam očekivao puno više.deda

    Rastužuje me debakl Rijeke i Osijeka jednako kak i njih rastužuje svaki neuspjeh Dinama. Čekamo još Vitóriu da zaokružimo lijepu priču. :cool:
  • Crusades1986
    12.6k
    Meni je on i dalje jedan od najomiljenijih trenera u Dinamovoj (novijoj) povijesti. Ne bih imao ništa protiv da se jednog dana opet vrati u Dinamo. Za odlazak ga nikad neću krivit jer svi znamo čije je to maslo bilo i koji su razlozi bili za onakvo bacanje niz štenge.

    Ali da je pretjerao sa traženjem krivca svugdje drugdje osim u sebi samom i svojoj igri isto tako je. I zato ga većina ekipe "ismijava", ne zato jer nije ništa dobro donio Dinamu. Dapače, da on nije skinuo prokletstvo, tko zna u kakvoj bi danas bili situaciji sa rezultatima u Europi. Za to će uvijek ostat upisan zlatnim slovima u povijesti Dinama.
  • Jurki
    11.8k
    samo kaj njima ligaski koeficijent nist ne donosi/oduzima, dok Dinamu je jako bitan. Nije isto krenuti iz drugog ili cetvrtog pretkola i nije isto biti u 3. ili 4. potu kod zdrijeba skupina LP. Osijek, Rijeka i pravednici su provincijski klubovi kojima je tak svejedno kaj naprave ili ne naprave u Europi. Zgrnut koji euro i dobro je. Totalno neambiciozne sredine.
  • marcio amoroso
    36.8k
    nije isto biti u 3. ili 4. potu kod zdrijeba skupina LPJurki

    Sa ovim ostali klubovi nemaju ništa. To je samo naša zasluga.
  • Jaro
    7.5k
    ❌Utakmica 4. kola #HNL između Hajduka i Gorice je odgođena ❌
    Josip Brezni: "Odlukom UEFA-e, uzvratna utakmica 3. kola kvalifikacija za UEFA Konferencijsku Ligu između Vitorije i Hajduka odigrat će se 10. kolovoza umjesto 11. kolovoza. S obzirom da je prva utakmica na rasporedu u redovitom terminu, u četvrtak 4. kolovoza u 21 sat, igranje prvenstvene utakmice Hajduk - Gorica u planiranom terminu (7. kolovoza), dovelo bi momčad Hajduka u situaciju da nemaju optimalne uvjete za pripremu i odigravanje UEFA utakmice na gostovanju u Portugalu, te smatram opravdanim da se utakmica Hajduk - Gorica odgodi po službenoj dužnosti i tako momčadi Hajduka omogući kvalitetnija priprema za ostvarenje pozitivnog rezultata u kvalifikacijama za UEFA Konferencijsku Ligu!"

    Jel ovo odgoda na zahtjev Hajduka ili HNS inercijom? Tj, jel se broji u onaj jedan joker ili ne?
  • Papastrumf
    12.5k
    Nema šanse da je bilo tko od nas bio za dolazak Čačića na klupu, ali koliko god to mi željeli nije realno očekivati otkaz nakon 10 utakmica bez poraza. Ja sam samo o tom pričao.marcio amoroso

    Moj post se ionako nije odnosio na tebe. O Čačiću imamo 100% identično mišljenje, a o Bjelici 85% :wink:
    Govorim općenito o onome što čitam sinoć i danas.
  • miro
    4.5k
    čini mi se da im se ovo ne broji pod odgodu, zbog odluke UEFA da pomaknu euro tekmu. Nadam se da mi nećemo pomaknut termin derbija
  • rupke
    92

    nije joker. igrali bi u 6 dana 3 utakmice.
    ukoliko mi i hajduk prodemo moguca je odgoda derbija po sluzbenoj duznosti
  • Carrasco
    4.1k
    HNS odgodio utakmicu Hajduka i Gorice da bi se Hajduk mogao bolje pripremiti za Europu :lol:
  • Oluja
    4.4k
    kontra mraku, kontra sili
  • bbb medimurje
    3.2k
    odgodioCarrasco

    Znaci da rezimiramo
    Tovari igraju prvu doma u cetvrtak i uzvrat umjesto u cetvrtak igraju u srijedu te im je zbog toga hns odgodio utakmicu s goricom a njima ukoliko prođu portugalce ostaje prvo na odgodu u play off-u
    Ajde zamislite da hns odgodi dinamovu tekmu na taj nacin
    Udar na ministarstvo sporta bi bio
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.