• Papastrumf
    12.5k
    meihrezaAli

    Tko je taj?
  • Infinity
    16.5k
    Vjerojatno misli na Mahreza :chin:
  • Ali
    2.2k

    Aj ok, mierez.
    Hvala na ispravci, no sve u svemu , nebitan igrac kojeg su cak neki novinari za sitnu lovu gurali i u nasu repku...
  • Mališan
    1.8k
    Aktivirala se opet priča s Awaziem kod magaradi
  • SAS1987
    14.8k
    Izgleda da je i Istra dobila mail od africkog princa.
  • Ali
    2.2k
    Hnl nam je blizu amaterizma, nije ni cudo, prvo su xvi pricali o super poslu sa t-com i supersportom... ali kaj se napravilo.
    Dajte statistiku ulozenih novaca ukuono svij klubova hnl u pojacanja (bez dinama, jer mi smo neki drugi svijet, zarobljen u "mocvari" ostalih klubova). Neznam jeli ukupno 1m€, sve neke posudbe i istekli ugovori.
    I onda se cudimo od koga sve ispadamo
  • Yovitssa
    708


    Hnl nam je blizu amaterizma, nije ni cudo, prvo su xvi pricali o super poslu sa t-com i supersportom... ali kaj se napravilo.
    Dajte statistiku ulozenih novaca ukuono svij klubova hnl u pojacanja (bez dinama, jer mi smo neki drugi svijet, zarobljen u "mocvari" ostalih klubova). Neznam jeli ukupno 1m€, sve neke posudbe i istekli ugovori.
    I onda se cudimo od koga sve ispadamo

    Dodao bih još da s druge strane jedna Riga kupi Babeca za 1.5 mil. eura. Da mi je to netko prije dva mjeseca rekao da će se to dogoditi, pomislio bih da nije normalan... :-D
  • Jurki
    11.9k
    Molim moderatora da ovu temu preimenuje u 1. Hrvatska amaterska nogometna liga. Svake godine mislim da ne moze gore kaj se nasih klubova tice u Europi ali me oni uvijek demantiraju.
  • Jurki
    11.9k
    Dajte statistiku ulozenih novaca ukuono svij klubova hnl u pojacanja (bez dinama)

    TM kaze cijela liga 8.750.000 eura. Bez Dinama utroseno na pojacanja 2.250.000 eura. Nema kaj respektabilna cifra :rofl:
  • db-izbjeglica
    15.5k
    Mislite li da je došao kraj mandatu nenada bjelice u osijeku? Ne znam kako on ovo može preživjeti, ostavku sam očito neće dati, al vodstvo kluba bi se trebalo zabrinuti.

    Čovjek je dobio kontinuitet, dobio je ozbiljnu plaću, dobio je kadrovsku križaljku u ruke, dobio je ozbiljne igrače za hr prilike... I gdje je osijek nakon te dvije sezone?

    Ja bi rekao na istom mjestu gdje je bio i sa zekićem! Čak možda i malo ispod, jer je zekić imao slabiju momčad, a skoro završio u skupinama europa lige, izbacio luzern i PSV, na knapušu ispao od bečke austrije. Osijek sa bjelicom jednostavno nije napravio nikakav značajniji iskorak kao klub.

    - nisu osvojili nikakav trofej (rijeka i hajduk u istom periodu jesu)
    - nisu napravili nikakav europski iskorak i 3 godine u nizu ispadaju na prvoj prepreci
    - nisu do kraja isprofilirali ni jednog ozbiljnog mladog igrača

    Što je pozitivno bjelica uopće donio u svom mandatu? Jedno drugo mjesto u HNL-u? Jel to premalo za čovjeka koji ima blizu milju eura po sezoni u HNL klubu? :confused:
  • The Undertaker
    5.5k
    Meni je nejasno, sa aspekta vlasnika, da je Bjelica ostao nakon što je doslovno "izgorio" krajem prošle sezone. Meni se ovo čini kao prirodni nastavak. Kad dodamo još da jučer voljni moment nije bio u pitanju već nepostojanje smislene igre onda je potpuno normalno da ga netko upita što je uopće radio zadnjih godinu dana.
  • Ali
    2.2k

    Ima preko milju i pol € po sezoni.
    Salzem, nikakav napredak. Kulesevic koji je radio za kikiriki je imao igru, sjecam se u onom kupu je samljeo rijeku igrom i sansama, malo su suci grijesili pa nije osvojio. Ali su mu madjari dali otkaz i pomeli sve trenere i doveli nenu i sad im se ruga.
    Slicno kao halihodzic, posvadja se sa svima, ali ne daje otkaz, nego ceka isplatu cijelog ugovora
  • Ali
    2.2k


    potpuno normalno da ga netko upita što je uopće radio zadnjih godinu dana.

    dopisivao se sa dinamovim igracima i trazio broj od brune
  • Olmic
    3.7k
    Bjelica je one season wonder trener..sad ćemo vidjet jel ima trunke morala iako je on već dokazao da je 0 od čovjeka tako da vjerojatno ostaje...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.