• vjeko1701
    8.6k
    Pa realno, u bilo kojem klubu a posebno dole, da igrač, sadašnji il bivši ili bilo koji djelatnik kluba izjavi: "Borimo se za drugo mjesto, do naslova realno možemo doći samo velikim čudom ili iznimno lošom sezonom Dinama" pa razapeli bi ga usred rive i postao bi neprijatelj broj 1, rušitelj i grobar Hajduka.

    Pa kad Mišković tako nešto izjavi, a nije izjavio samo jednom, svi na snetu počnu njurgati...pa zamisli kaj bi onda bilo dole.
  • Fićo1986
    1.1k
    sve si objasnio,mene je očito iznervirao naslov malo vise jer sam temperamentniji pa mi idu na onu stvar vec ti naslovi godinama,sve pet :)
  • Papastrumf
    12.5k

    Ne znam zasto imas potrebu sve racionalizirati!? Pa pises na navijackom forumu, a ne na forumu mladih znanstvenika :rofl:
  • serbus
    4.2k
    Mislim da je gore u najavi krivi datum da ne bi narod danas navalio na stadion :grin:
  • db-izbjeglica
    15.5k
    tovari da bi postali prvaci moraju prvo prestati biti opsjednuti tim "pothvatom".

    mislim, normalno je da navijač svakog kluba želi da njegov klub bude prvak...al ono, nije to nikakav sveti gral i ništa bitno se ne dogodi sa takvim bljeskom. postoje i bitnije stvari od instant trofeja...

    mi smo na nekoj manjoj i normalnijoj razini bili opsjednuti "europskim proljećem". povijesne utakmice, zadnje kolo, smrzavanje, konstantno to breme na leđima, uvijek se mislilo da će to biti ostvareno u nekakvom zadnjem kolu, pobjedom iščupanom golom u 85 minuti protiv jačeg kluba....na kraju, kad se posložila momčad, kad je došao pravi trener, kad je kadar počeo imati glavu i rep i prestao biti isključivo izlog za prodaju mladih igrača...europsko proljeće došlo bez ikakvih problema, bez ikakvog stresa, osigurano 2 kola prije kraja natjecanja po skupinama, sa 4 pobjede, u 4 utakmice....i još važnije, ponovilo se i u narednim sezonama...u jednoj čak i s diletantima na mjestu trenera, jer je momčad navikla na takve stvari.

    sreća pa oni sami nisu kapacitet za shvatiti takvo što :lol:
  • Neki tip
    21.3k
    Ne znam zasto imas potrebu sve racionalizirati!? Pa pises na navijackom forumu, a ne na forumu mladih znanstvenika :rofl:Papastrumf

    Ebo im pm tovarskonovinarsku, i njima i onom nesposobnom "braniču" koji ni u mrtvoj skotskoj ligi nemre nac mjesto. Kamo sreće da se ta rupetina vrati dole u tovarland pa sam pokaže kak to misli do titule, pardon, fritule.

    A ove "sporcke" nek se samozapale, jer nit su sportske nit su novosti, gamad nepismena protovarska, neće im se mokri snovi ostvarit NIKAD!
  • Dragon1Warrior123
    3.3k
    Ajde malo mir sa time ismijavanjem njihovog "imamo momčad za titulu" i "ove godine idemo osvojit titulu". Po meni svaki igrač i svaki klub u HNL-u MORA ići na to da pobjede svaku utakmicu i sa željom da se osvoji sve, kamoli ne bilo koji igrač ili klub iz "top četvorke". Meni bi bilo čudnije da igrači u Hajduku govore da NEMAJU momčad za prvo mjesto. Jer samo vjerom u sebe i radom možeš doći do ikakvih uspjeha.
  • miro
    4.5k
    koliko je Bjelica reko da traže, 10 ?
  • Neki tip
    21.3k
    Predviđam prodaju za 4.5-5 fiksno i 20% razlike od iduće prodaje.
  • Nino Bule
    13.9k
    Ne ide on nigdje ove sezone, a do sljedeceg ljeta moze vrijediti ili 3 ili 10 milijuna, tesko je sad to prognozirat
  • marcio amoroso
    36.8k
    Znaš kad će Osijek dobiti 10 milijuna za Belju? Kad osvoji prvenstvo s njim i dođe do polufinala KL, a ovaj zabije 30 golova. Kakvih crnih 10 milijuna.
  • miro
    4.5k
    tak nekak i ja razmišljam, mislim da će ga ako ispadnu iz KL dat za 5 milja i 20%
  • Infinity
    16.5k
    Osijek za igraca moze dobiti 10m eura samo od Dinama.
  • Ali
    2.2k
    Tak je bjelko pumpao i meihreza, da ga neda ispod 10... sad bi potpisao da mu netko preuzme placu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.