• Infinity
    16.5k
    Prizeljkivao sam kiks Osijeka, al na kraju me bas nekako posebno razveselilo :grin: Nisam mislio da ce mi ovako dobro 'sjesti'.

    S obzirom da nisam pogledao prvo poluvrijeme, lako sam primijetio novu dozu amaterizma na ovosezonskim TV prijenosima ili barem na ovom danasnjem s obzirom da se ne mogu bas sjetiti da li je ovo praksa ili slucajnost.

    Kako nisam vidio gol Osijeka, cekam da strijelac izadje ili da se utakmica zavrsi kako bi ga prikazali. Prvo im izlazi strijelac pogotka, a u pozadini se ne vrti taj pogodak. Onda se utakmica zavrsi, a oni puste par sansi i golove iz drugog poluvremena. Nisu pokazali doslovno nista iz prvog poluvremena. Ljudi koji ovo rade su teski amateri.
  • marcio amoroso
    36.8k
    Ja sam mislio napisati da Lokosi jedino nama prave probleme, ali Lokosi očigledno mogu probleme napraviti svakome.
  • Jaro
    7.5k
    repriza izjave nakon Varazdin-Dinamo... "Nek se ne cude neki ako vise ne budu dobili sansu"...
  • Olmic
    3.7k



    I tu bi pohvalio Čabraju, vidi se da je top trener
  • deda
    32.8k
    Ovaj mali Bošković još nema 21. Zrinjski ga pustio džabe.
  • Infinity
    16.5k
    Istekao mu ugovor, a u Zrinjskom uopce nije igrao. Proslu sezonu je proveo u GOSK-u, a pretproslu u Posusju. Posusje je te godine bilo drugoligas, bas kao i GOSK prosle. Ne znam kako je mali uopce dosao do Lokomotive.
  • Neki tip
    21.3k
    Ne znam kako je mali uopce dosao do Lokomotive.Infinity

    Dobrim skautingom? :) U Lokomotivi to dokazano dobro rade. Naravno, ne mora biti da će išta biti od njega, ali rizik im je nikakav. Odšteta ne postoji, plaća valjda za životne troškove u ZG i to je to.
  • deda
    32.8k
    Mislim da bi se Loksa mogla potući za 4. mjesto
  • Infinity
    16.5k
    Pa prije bi rekao da je mali nasao Lokomotivu, a ne Lokomotiva njega. Poznato mi je par slicnih slucajeva, al tesko se tu dobija ugovor. On ako je ostao sigurno ima sta za pokazati.
  • Eduardo
    20.4k
    Locosi, kraljevi društvenih mreža.
  • M77
    472
    Lokomotiva ove godine ide u europu
  • Ali
    2.2k
    Neznam jel netko jos slusao jucer mozda HR2, prije utakmice lok-osij, neki klinac , valjda novinar, anitucar ili kaj vec.... uzas jedan on ke pol sata drvio mak nam treba hitno promjena sustava u hnl da ovak kak je sad nemr dinamo nitko skinuti... jos mu voditelj, kaze, da citao sam te vase prijedloge, ali ja sam za jednostavno tko ima najvise bodova = prvak.
    A ovaj opet, svicarski, panaustrijsli.. pa prepolovit na dvije lige podijelit bodove, pa da se igraj play off prvog i drugog i tak za svaku pozicuju...ma fraj izmislja toplu vodu i jos zakljuci da ga cudi da se osij, rijek, hajduk ne krenu buniti na postojeci sustav, jer razumije dinamo, ovo je radjeno njemu po mjeri ???
    I da jedino dinamo kao prvak moze izgubiti u europi i opet igrati jesen u skupini i da time postaju jos bogatiji... (pa kaj da mi igramo i njihove tekme protiv gzire, tobola, cska la da ne ispadnu u prvom pretkolu ?) i da liga mora voditi interesa o gledateljima i da se mora promijeniti, a ne da stalno isti bude prvak...

    Pa to pas smaslom nebi pojeo, kaj je on trkeljao na drzavnom radiu
  • Efes Pilsen
    8.4k
    Slusao sam ga ja slucajno jer sam bas bio na putu i cekao prijenos Osijeka i Lokse.
    Globan je samo ponovio ono sto je vec par puta govorio. Dosta toga stoji, iz istog razloga su ligu mijenjali Austrija, Belgija, Svicarska itd. Druga stvar je tko sta misli o tome. Liga kao liga u nogometu je nesto sto se igra odreden broj kola i onaj koji skupi najvise bodova je prvak, a onaj koji skupi najmanje ispada. Medutim, svijet ide prema amerikanizaciji i ide se prema vecoj popularizaciji i maksimizaciji profita. Ovaj sustav je neki hibrid kupa i lige s jednim jedinim ciljem - odrzavanjem neizvjesnosti do zadnje utakmice.
    Osim toga rekao je par stvari koje apsolutno stoje, od stanja stadiona do marketinskog potencijala i limita lige.
  • Mališan
    1.8k
    maksimizacijiEfes Pilsen

    Tri puta sam pročitao "maksimirizacija profita". :lol:
  • Ali
    2.2k

    A daj mi samo reci, zakaj onda najbogatije i najuspjesnije lige imaju jednostavan sustav natjecanja.
    Pa umjesto da hajduk, rijeka i osijek uloze ozbiljan novac , a loksa, gorica i mozda SB udju sa dobrom selekcijom klinaca. I svi ulozeno bi vratili kroz skupine i da sutra imamo dva kluba u kvalama za LP, dva u EL i jednog u KL. Ne, ajmo dumat kak da dinamu zaustavimo dotok novca iz uefe??? Pa da padnemo svi zajedno sa keoficijentom ...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.