• Mr Anderson
    8.3k

    Jeli pišeš ti i na Sportnetu?
  • Carrasco
    4.1k
    Vratili su jebenog Čopa prošle godine, dovodili razne levate za poprilične odštete, a sad ne pokazuju zanimanje za čovjeka koji je ostvario najveći transfer kluba. U zadnje dvije godine ima oko 2500 minuta u Seriji A, nije da nije igrao nikako i da je stalno ozlijeđen... eno Hajduk je platio odštetu za Krovinovića koji je imao sličnih problema kao i Pjaca što se tiče ozljeda... i isplatilo im se. Mislim da će Oršić otići, a gdje ćeš bolje zamjene od Pjace ako nam se posreći i ako ga ozljede zaobiđu, ako ne imamo Rukavinu i Marina na toj poziciji. Po meni je jednako kockanje vraćanje Pjace koji ima problema sa ozljedama ili eventualno dovođenje zamjene za Oršića ako uzmemo da ova uprava nabode jedan dobar transfer od 10.
  • marcio amoroso
    36.7k

    Sve se slažem osim da Pjaca može biti zamjena za Oršu. Pjaca već dugo ne igra krilo. Pjaca igra napadača ili nekog povučenog napadača. Najbliže onome šta igra Petko kod nas.
  • Mr Anderson
    8.3k
    Zadnju tekmu za Torino kad se ponovo ozlijedio je igrao krilo.
  • marcio amoroso
    36.7k

    Od 1147 minuta u zadnjoj sezoni je krilo igrao 81 minutu.
    Od 24 utakmice je u 3 nastupio na krilu. Jednu 16 minuta, jednu 20 i zadnju 45 minuta.
    Predzadnja sezona također. 35 nastupa, samo dva na krilu.
    To su dovoljni pokazatelji da Pjaca više nije krilo.
  • Mr Anderson
    8.3k

    Ja ti kažem da je tu zadnju koju sam gledao igrao krilo kao i onu kad je zabio onaj dobar gol isto je igrao lijevo krilo. Znači, gledao sam ga dvije utakmice u prošloj sezoni za Torino i obje je igrao krilo. Statistike ne proučavam, uzdam se u ono što vidim.
  • Jurki
    11.8k
    Dajte ljudi kakav Pjaca.. ja bi rađe placu za Pjacu investiral u novoga trenera. Jbt ovo je ko da slijepcu das voziti ferarija.
  • db-izbjeglica
    15.4k
    Ako pjaca može biti bez ozljeda duži vremenski period... To je UVJERLJIVO najbolji igrač u HNL-u. Pitanje je samo je li taj "AKO" uopće moguć...
  • Mlađi referent
    12.3k
    Kod Pjace je malo kompleksnija stvar od toga da je on prešao u sredinu na nekakvu polušpicu ili desetku.

    Pod Jurićem Torino igra u 99% slučajeva 3421 gdje je onda Pjaca jedna od te dvije duple desetke, igra se zapravo bez tog krila

    Pjacin heatmap zapravo govori da se on svejedno uz liniju najbolje osjeća, navike ga vuku tamo i kretanje mu je tipičnije jednom krilu nego igraču sredine.

    kbca27j0c7zjg5vl.jpeg
  • Mr Anderson
    8.3k
    Osim tih čestih ozljeda, kod Pjace je problem što je izgubio na eksplozivnosti. Tehnika je tu. I brzina, ali je izgubio startnu brzinu kojom je u par metara izbacivao beka.
  • Stjepan
    479
    Piaca bi valjao jedino ako bi mogao odigrati desno krilo na lijevom krilu i polušpici nije prva opcija osim ako se ne prodaju Oršić ili Ivanušec
  • IstinaZaDinamo
    2k
    Pjacu bih doveo jer je bolji od svih krila osim Orsica. Naravno tu je pitanje place te ozljeda. Mislim da bi on sa desne, a Orsic s lijeve bili pun pogodak jer ovo sto trenutno imamo na desnom krilu je ipak nedovoljno.
  • Stjepan
    479
    Pitanje je na kojoj razini Pjaca može odigrati desno krilo
  • IstinaZaDinamo
    2k
    Evo statistika sa tm-a. Po ovome nije to igrao preko dvije godine, ali ima iskustva sasvim dovoljno.
  • Str1nger Bell
    1.3k
    Piše Gazetta da je Pjaca javio Sampdoriji da odustaje od njih i čeka nas poziv. Mislim da je ovo znak da bi nas Orša mogao napustit čim uhvatimo grupnu fazu LP ili EL.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions