• Carrasco
    4.1k
    Brekalo od prve minute za Varaždin protiv Belupa.
  • Mali dioničar
    15.5k
    A jos mi je jadnije od svega nekonzistentnost pojedinih ljudi:Ali

    Bjelica priča iz perspektive trenera nogometnog kluba.

    Smatraš li da je prikladno obraćanje Črnka s obzirom na to da je i član IO HNS-a?

    Da li veći pritisak na suca ako ga komentira član IO Saveza ili trener jednog kluba?

    Da ne velim kako smo se uopće doveli u situaciju da predsjednici klubova sjede na takvim pozicijama u Savezu.
  • Ali
    2.2k


    Pa nije Crnko sazvao novinare prije prvenstva i opominjao suce da ce zvati Marica.
    Crnko je koliko znam izabran prema pravilniku na svoju funkciju u savezu. A covjek je uzivo gledao kako sudac dvojbene odluke mijenja na poziv u slusalicu i to je rekao da nije dobro.
    Jeli mislite da je to dobro?
    Ja se tu slazem sa Crnkom... a Bjelko je sinoc rekao da nece komentirati sudjene, pa se ujutro predomislio...

    Bjelica je krenuo sa svojim uobicajenim pritiskom kroz konferencije, a i na terenu (usput djelatnik nemoze vrsiti pritisak jer nije uz aut liniju) i sad je sam upao u klopku.
    Da je sutio o Maricu i sucima prije utakmice, imao bi jocker za poslije tekme... ovako je napravio isto sto i Luksa a kao obojica se bore i zalazu za pravdu...
  • The Undertaker
    5.5k
    Svako komentiranje suđenja od strane dužnosnika HNSa i uprava klubova bi najstrože kažnjavao. Neka pričaju gdje treba.
  • db-izbjeglica
    15.5k
    Brekalo od prve minute za Varaždin protiv Belupa.Carrasco

    Po ovome što prikazuje za sad, bolji od svega što dinamo trenutno ima na toj poziciji.
  • Zagi
    7.9k
    Obrana mu je prošle sezone bila tragična. Prema naprijed je odličan.
  • Keyser Soze
    10.1k
    Oliver Zelenika podsjeća zašto je bio 3. golman Hrvatske u Brazilu :rofl:
  • Carrasco
    4.1k
    Crnac će biti zvijer...
  • Infinity
    16.5k
    Po ovome što prikazuje za sad, bolji od svega što dinamo trenutno ima na toj poziciji.db-izbjeglica

    Sest i pol utakmica je do kraja prijelaznog roka. Ne gledam ga, al ako se Pero ne popravi, a mi ne kupimo nikog drugog, ovaj ima vremena da pokaze znanje i da ga vratimo. Naravno, ne znam kakva je klauzula i da li ga mozemo povuci odmah.

    I ako je dobar prema naprijed, a los nazad, nista od njega. Nama treba bek koji je dobar u defanzivi, zbog utakmica u Europi i domacih derbija. Ovo ostalo mogu i ja igrati na toj poziciji.
  • Carrasco
    4.1k
    Sad će netko reći da sam lud, ali odmah pokušati kupiti Crnca i ostaviti ga na posudbi. Greške što prije treba ispravljat...
  • marcio amoroso
    36.8k
    Jel moguće da momčadi i dalje nemaju imena na dresovima? Presmiješno!!
  • Nino Bule
    13.9k
    Ne znam jel ovaj zekicev slaven ok, ili je varazdin los pa belupo izgleda dobro
  • Carrasco
    4.1k
    Klasični Zelenika. Obrani nemoguće pa primi neki bezvezni gol sa 25m.
  • Zagi
    7.9k
    Baš za igrače poput Crnca treba ubaciti te buyback opcije. Baš sam bio konsterniran kad ga se dalo besplatno (ili nije htio potpisati serniorski ugovor, kajgod).
  • marcio amoroso
    36.8k
    Sad će netko reći da sam lud, ali odmah pokušati kupiti Crnca i ostaviti ga na posudbi. Greške što prije treba ispravljat...Carrasco

    Nakon 45 minuta nogometa protiv najslabije momčadi u ligi? Btw u tih 45 nije zabio ili asistirao.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.