• Orc123
    8.1k
    Sportske su vec 3 puta te iste proglasili viskovima i na prodaju , a s druge strane 3 puta im dali nove ugovore i nove uloge u ekipi....oni blage veze nemaju....to se vec 1000 put potvrdilo
  • marcio amoroso
    36.6k
    Sretno ti Komnene. Dao si koliko si mogao. S tobom nismo napravili minus, a svi su ga očekivali. Već to je dovoljno od tebe.
  • Fićo1986
    1.1k
    Hvala Komnen i Hvala mu za štucnu iz Šibenika!
  • Infinity
    16.4k
    Bio sam mu veliki fan i zelim mu puno srece u karijeri. Zao mi je sto nije pokazao vise, ali se barem uvijek zalagao. Dosao je Drmic, imamo Petkovica, Emreli se isto vec udomacio i jednostavno nema prostora za jos nekoga. Malo mi je zao, ali se tjesim da barem nije ispao iz ekipe u kojoj su ostali Juric, Cop i Kulenovic, mada oni jos nisu zavrsili s Dinamom, ali nece biti dio ovosezonske momcadi.
  • og1986
    2.9k
    Netko se rano u utakmici želi staviti na popis za prodaju
  • xyz
    840
    Đurasek u Šahtar i Daničić u Azerbejdžan za postotak od sljedećeg transfera... Lijepo je da se rješavamo igrača koji nisu za Dinamo, a na platnom su spisku.
  • marcio amoroso
    36.6k
    Tko nam je još uopće ostao od tih igrača kojih se trebamo riješiti? Meni padaju na pamet Burton, Gjira, Gyamfi.
  • Efes Pilsen
    8.4k
    Lijepo zaista, ali zar za Duraseka nisu mogli izvuc nista vise od postotka? Nije Rinat sirotinja, a dovodi standardnog igraca treceplasirane ekipe Ukrajine.
  • Eduardo
    20.3k
    Gyamfi ti je već negdje u Engleskoj na probi, pisao sam baš neki dan. Odigrao je već dvije tekme, ali još si nije "kupio" mjesto tako da će ga iskušati u još dva susreta prije konačne odluke.
  • Orc123
    8.1k
    Gyamfi je u 3. Engleskoj ligi na probi....mislim da mu je i to domet, max championship bas kao i Burtonu koji je jos kod nas. Gjira, je decko kojeg se isto treba rijesiti negdje za postotak.
  • Jurki
    11.8k
    jbg ti se hoces necega pod mus rijesiti pa druga strana koristi priliku. Zakon trzista... nebrem se zmisliti kojega smo to igraca dobro utopili za veliku lovu a da je nama bil višak i kojega smo se htjeli svim silama rijesiti
  • Nino Bule
    13.8k
    Nadam se da je visok postotak, ako bude standardan u sahtaru prodat ce ga oni za par mil sigurno cak i u ovakvom stanju kluba
  • Mali dioničar
    15.3k
    Nije Rinat sirotinjaEfes Pilsen

    Nije sirotinja, ali mu nešto poremetilo od 2014. na dalje.
  • immerwieder
    1.4k
    gledal sam lani cijelu sezonu ovog njemačkog Kosovara,
    Leart Paqarada, kapetan St.Paulija, lijevi bek, po TMu 1.8milja, 28 godina,
    danas 1. kolo, asist i gol iz penala, španer, a discipliniran,
    kapetan na početku druge sezone u klubu, znači da vuče i na nekog firera u momčadi,
    prije toga nekoliko sezona u Sandhausenu, stalno cvajta,
    ma slučajno mi on sad kad ga gledam upada u oči, nema veze s Bočkajem jučer
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions