• jp23
    2.2k
    6:5 , 4321og1986

    Samo bih htio primjetiti sa ovom prognozom je čovjek skoro i pogodio broj gledatelja, pošto nas je bilo 4320, a on je gađao 4321 :lol:
  • Keyser Soze
    8.3k
    Je li ovo najbliže kaj je netko došao točnom broju gledatelja? :sweat:
  • NitkoBitan
    13k
    Jesu pustali ljude sa godisnjima/pojedinacnima za sjever gore na donju etazu?
  • Svi na Sjever
    2k
    Da nije godišnjih odmora bili bi preko 5 tisuca, zasto se ljude sa zapad gore ne pusti na zapad dole na ovim manjim tekmama, ovo mi je suludo.
  • Klenx
    4.3k
    Trebali bi ljude sa sjeverom gore i zapadom gore na manjim tekmama pustiti na donje etaže.
    Ušteda na bespotrebnom otvaranju tribine za 100ak ljudi, a tribine će izgledati bar malo punije.

    S obzirom da je prošle godine 1.kolo HNL-a gledalo 500 ljudi, ovih 4321 usred ljeta na Lokomotivi je odlična brojka koju treba nadograđivat
  • deda
    28.7k
    Brojka je vrlo dobra. Najljepše je čuti kad tata pita malog poslije tekme "hoćeš da dođemo još koji put", a mali sav ushićen "da, da, kad je iduća tekma". :heart:
  • Dino
    2.3k
    Vec sam zaboravio nekoliko stvari:

    1) koliki je to jebeni luksuz imati godisnju kartu i kao gospodin uci na tekmu

    2) da na “manjim” tekmama trebam skidati cipele i vaditi uloske

    3) koliko je brutalan osjecaj kad se na ovakvoj tekmi skupi malo vise ljudi


    Nadalje, zadovoljan sam i igrom i rezultatom. Istina Bog da smo se u nekim trenucima malko mucili i da bi nam ozbiljnije ekipe od lokomotive to debelo naplatile, ali bodovi su ovdje, odredeni igraci su se pokazali i to je bitno.

    Za pjevaca Drmica smatram da ce bit pravi golgeter kakvog nismo imali od tko zna kad, a za Ljubija mislim da ce bit novi Broz.
  • Infinity
    15.3k
    Da li je ovoj 4320 malo? Mozda jeste, ali...

    Koliko cesto Dinamo na malim utakmicama gleda preko 4000 ljudi?

    Proslu i pretproslu sezonu ne moramo ni uzimati u obzir. U sezoni 19/20 odigrano je deset malih utakmica prije korone i ni jednom nije bilo 4000. Tek se jednom prebacilo 3000, jedva. 4000 na malim utakmicama nije bilo ni u sezoni 18/19, a to je 12 utakmica.

    Zadnja utakmica iz sezone 17/18 je privukla vise od 7000 ljudi, jer se slavila titula. Prethodnih 11 bilo je ispod 4000.

    U sezonama 16/17, 15/16 i 14/15 imamo 36 malih utakmica na kojima je bilo manje od 4000 gledatelja.

    Od posljednjih 70 malih utakmica, vise gledatelja nego danas je bilo jednom na utakmici na kojoj se slavila titula.

    Uz ovih 70 malih utakmica je i prilicna brojka utakmica s Rijekom i Osijekom koje su bile losije posjecene nego danasnja utakmica.

    Po meni ovih 4320 ne moze biti nesto cime bi se Dinamo trebao zadovoljiti, ali je korak naprijed i ja sam zadovoljan. Daj Boze da do kraja sezone 4000 bude na svim malim utakmicama.
  • og1986
    2.9k


    A mene skoro banovali.
    Nekome smetaju dobri prognozeri :grin:
  • jp23
    2.2k
    To bi mogli znat redovitiji forumaši od mene, ali ne znam dosad dal sam vidio da je itko pogodio točan broj
  • reziser
    6.5k
    c3hdgrwfdntzesde.jpg
    Attachment
    768x768-42bcb76c-9d0c-11eb-86af-cedfb09875dd (1) (42K)
  • Svi na Sjever
    2k
    Slazem se daj Boze da na malim tekmama imamo 4.500 tisuce ,iako se s tim ne treba zadovoljit.

    Čak bih se usudio reci da sa ovakvom podrskom na malim tekmama tesko da nam itko bod moze uzet doma , izuzev prvog kola koje je uvijek specifično.
  • Riot
    1.8k
    Odlican upis, bas kakav nam je trebao. Barem meni. Ne znam cemu zalbe, svakako je velik broj prognoza u ovoj temi bio ispod danasnje brojke, sto me iritira bas. Isto je bilo i protiv hajduka, pa bas sada kad nema nekih osnova da se gura jadni pesimizam s prognozama ocajne posjete ovdje je jos u modi. Nadam se da "cemo" se rijesit te ruzne navike
  • xyz
    840
    Ulazak u utakmicu očajan - primaju se TRI gola. Onda reakcija s Drmićem koja izaziva pozitivan šok i dolazi se do izjednačenja. Veći dio drugog poluvremena, igra nije postojala. Drmić i Petković ne mogu igrati zajedno jer u fazi obrane ne sudjeluju i branimo se sa osam igrača. A čak i kad se osvoji lopta, krilni i vezni igrači im se teško priključuju jer je veliki razmak između linija. To ne prolazi ni protiv Lokomotive, a kamoli protiv neke poluozbiljne europske momčadi. Čačić je rekao da Petkovića vidi kao devetku, a sada mu obje tekme igra kao desetka. Špikić cijele pripreme igra lijevo, sada obje tekme desno. U obje smo imali mnogo, sreće, a tko se u nju stalno pouzdaje ne završi dobro. Nažalost, ni kod trećeg trenera u nizu ne vidim plan igre, automatizme, taktičku pripremu za protivnika...
  • Neki tip
    19.6k
    Ni inače baš nisam neki fan taktičkih seciranja, a vječne kritike i nezadovoljstva još manje..

    Ali..

    Okrenuli smo 0-2 u 3-2.

    Ne baš omiljeni trener je pravovremeno povukao prave poteze (to da nije ni trebao početi tako objesite mačku o rep, postava je bila prilično logična.. druga je stvar što se pokazalo, ali to je i Čačić odmah skužio).

    Jedno pojačanje zabilo 2 gola, drugo bilo ponajbolji nam igrač.

    Na tribinama odlična, baš odlična atmosfera i skromnih, ali za naše standarde izvrsnih skoro 4 i po tisuće.

    Mislim da nitko tko je danas bio na sjeveru neće preskočit iducu, osim ak baš ne mora, a jos ce nekog povuc. Kad je ovako kako je danas bilo, da ti se doci i na Istru i na Belupo (samo primjeri).

    HNL otvoren pobjedom.

    Vidjeli smo 5 golova, preokret, crveni, poništen gol.

    Daleko od sjajne igre i optimizma da ćemo osvojit Ligu prvaka, ali meni je ovo bila bas jebena večer, a vi kako vam po volji. :smile:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.