• Olmic
    3k
    Svaku tekmu šta Ljubo odigra dobro lijevo to je veća šansa da tamo i ostane, a to bi bila prava šteta jer dečko ima velike kapacitete i sposobnosti ali za veznog.. Gotovo siguran da tekmu protiv Škupija kreće ista postava kao protiv Hajduka, eventualno Ras/Šutalo zamjena
  • serbus
    3.7k
    Meni je već plus kod Čačića da ne čeka ko Kopić točno određenu minutu za isplanirane zamjene bez obzira kako tko igrao i koji rez...
  • Mrvica
    3.6k

    Znači ima još ekipe iz Istre, ajde nek nisam sam :rofl:
  • Derek Trotter
    338
    Mene je Ljubicic odusevio danas. Odlican igrac
  • Svi na Sjever
    2k
    Bespotrebno forsiranje Ademija i Petkovica da igraju cijele utakmice,Ademi nije trenutno na nivou i to treba jasno reci ali i razumljivo s obzirom da je tek 15.07.

    Ljubicic i Drmic daleko nasi najbolji igraci na terenu i sada je jasno zasto smo se mucili prosle sezone.
  • Carrasco
    4.1k
    Na kraju je upisan onaj prvi gol Drmiću. Znači dva komada za početak.
  • Dinamosaur
    1.1k
    Ton im ne štima, slika im ne štima, prikazuju ženu kako se pakiramarcio amoroso


    Attachment
    20220715_225950 (6M)
  • Nino Bule
    12k
    Treba probat sa stefuljom protiv shkupija, inace vrhunska atmosfera, dobra utakmica, hnl ludilo krenulo. Nadam se da ce brojka nakon ovog danas samo rasti.
  • Keyser Soze
    8.6k
    Šteta kaj nismo prebacili 5000
  • Infinity
    15.4k
    Ja sam na kraju zadovoljan, tri boda su bitna. U ovako ranoj fazi sezone se ne moze ni ocekivati neka blistava igra, zato su bodovi ono najbitnije.

    Pero je bio katastrofa, a i zadnja linija skupa s njim. Ja ne znam samo zasto se nakon ovakve utakmice zaziva novi trener. Ajde, naravno da ima boljih od Cacica, ali... Gubili smo 2-0 zbog zaista glupih poteza nasih igraca. Sta je trebao Cacic? Predvidjeti da ce ti profesionalci s milijunskim ugovorima uraditi ono i ostaviti ih u svlacionici? Mislim da se malo pretjeruje, jer nije Lokomotiva nizala napad za napadom i trpala dok je on bespomocno gledao. Njihovi golovi su bili slucajnost i nasa greska na koju trener nije mogao utjecati.

    Cacic je jako rano povukao potez i uveo Drmica koji je donio 2-2. Izveo je Bockaja i obrana se stabilizirala. Kad smo u drugom poluvremenu ostali bez ideje uveo je Menala koji je zabio za pobjedu. Cacic je danas svojim potezima dobio ovu utakmicu.
  • Derek Trotter
    338
    Potpisujem. Moze ga netko voljeti ili ne voljeti, nebitno, ali u superkupu je skolovao Dabra a i veceras ubacivanjem Drmica umjesto Rumenog pokazao da ima i muda i da vidi sta ne stima. Atmosfera odlicna, vrijeme savrseno, odličan početak vikenda i godišnjeg odmora. Uživajte Dinamovci!
  • Keyser Soze
    8.6k
    Tekma teška, trebalo se vaditi nakon početnih 0:2 i tu je Čačić reagirao odlično kad je uveo Drmića i izbacio izgubljenog Bočkaja. Nadam se da idemo po tog lijevog beka jer grijeh je trošiti Ljubičića na toj poziciji, a i ovako je bio najaktivniji na terenu.
    Kaj se atmosfere tiče, bilo je dobro za HNL utakmicu, ali ljudi moji 4300 navijača? Očekivao sam ipak 5000+ (iako sam prvotno prognozirao manje) jer HNL kreće, drži nas pobjeda nad hajdukom, pojačanja itd. Ovako sam se još jednom razočarao u naš mentalitet jer čim dođe derbi i Europa bit će redovi do pimpeka, a za 2 dana će na Istru doći 2000 ljudi.
  • reziser
    6.5k
    samo ću reći, dobili smo na mišiće, pobjedi se ne gleda u zube!

    Nadao dam se većem broju navijača, ali i ovih 4300 za prvo kolo u vrijeme godišnjih, i to na lokomotivi...čisto OK...
    Bit će puno bolje u utorak :strong:
  • reziser
    6.5k
    i još,jedno
    nakon utakmice, nije bilo muzike s razglasa, nego navijanje sjevera s igračima
    čitaju zonu u klubu :up:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.