• Infinity
    16.5k
    Lech je i pored ovih pet komada i dalje ekipa koju bi rado izbjegao u drugom pretkolu Lige prvaka. Naravno da je to ekipa koju moramo proci, pa sutra bi na koljenima isao 10km da njih izvucemo u grupi Lige prvaka, ali u drugom pretkolu jednostavno imas Shkupi, Zalgiris, Dudelange, Shamrock, TNS i slicnu buraniju koju bi i taj Lech nabio.

    Lech je jednostavno medju tezim protivnicima u drugom pretkolu, iako to nama ne bi trebao biti tezak posao. Oni su mi nekako protivnik za trece pretkolo.
  • Mr Anderson
    8.4k
    Roko Baturina zabio gol za Maribor u gostima protiv Bjelorusa.
  • Mr Anderson
    8.4k
    Baturina zabio i drugi gol. Onaj Traore koji nas je prošle godine izbacio iz LP zabio dva za Ferencvaros u prvih 17 minuta.
  • deda
    32.8k
    A bome i taj Ferenc. 4 crnca, 1 Hun u ekipi, golman. :eyes:
  • Stjepan
    479
    Uefa će prije samog ždrijeba srezati na 3 moguća protivnika sigurno je da nam je najpoželjniji par Diddeleng/Pyunik
  • marcio amoroso
    36.8k
    Tu je meni Fradi najozbiljniji protivnik, ali Dinamo mora proći svaki od ovih klubova.
  • Stjepan
    479
    @marcio amoroso slažem se Dinamo je tu favorit protiv svih klubova u najmanju ruku na 60% na prema 40% ovako bi išla moja lista želja za ždrijeb trećeg pretkola
    1.Diddeleng/Pyunik
    2.Sheriff/Maribor
    3.Ludogorets/Shamrock
    4.Apollon
    5.Bodo Glimt/Linfield
    6.Ferencvaros/Slovan

    A navijački bi bilo najatraktivnije Fernecvaros ili Maribor ako bi kojim slučajem izbacio Sheriffa
  • Keyser Soze
    10.1k
    Je li Bodo zadržao ekipu od prošle sezone? Njih i Ferencvaroš bi volio izbjeći.
  • Krizy
    44.2k
    Želim Sheriff, Ludogorets ili Ferencvaros
  • Stjepan
    479
    Nisam siguran i ja sam ih zbog stavio na predzadnje mjesto od protivnika koje bih volio da zapadnu Dinamo u 3.pretkolu ali vidim da su sinoć izgubili 3-1 od ekipe sa Farskih otoka ako je po tome suditi i oni bi nam bili dosta poželjan protivnik.
  • rob ljubavi
    868
    Ma Bodo je odlicna ekipa , neke prodaju pa nadođu novi, na Farske otoke su otisli na izlet, pa igraju fenomenalno vec 2-3 godine, imali su kaj za reci u Konferenciji prosle sezone...

    O putovanju da ne pricam, Bogu iza nogu na fjordovima stotinama kilometara sjevernije od Osla, na umjetnoj travi i duplo manjoj temperaturi nego u Zg. Mozemo protiv njih biti favoriti i dobit ih u 7/10 utakmica, ali po meni najnepozeljniji protivnik.
  • striko
    1.6k

    Negdje sam pročitao da od svih igrača Šerifa koji su izbacili Dinamo samo je jedan nastupio u Mostaru.
  • Mulec86
    394
    Sheriff je kanta ove sezone uz njihovu desetku ne vidim ozbiljnog igraca u toj ekipi. Sve je prolazno i ko god dode u Zagreb nek se pozdravi s ligom prvaka.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.