• Infinity
    16.5k
    Ja vam mjesecima pisem da je taj Zrinjski los, da ne koristim sad neke grublje izraze. Isto taj Jakir moze biti Mourinho za BH prilike, al BH prilike su takve da nikad nitko nije igrao grupnu fazu eurotakmicenja, a Dinamo je klub koji bi trebao igrati Ligu prvaka.

    Istog misljenje cu biti i da slave tamo 5-0, a nece.
  • Imamo Dinamo
    3.7k

    Više ih ima.. samo što većinu ostalih nebi htjeli iz drugih razloga.
    Npr Slaven Bilić, Zoran Mamić, Ivan Leko... vjerojatno ih se moze jos izvuci, ali nemam volje sad za to
  • Ali
    2.2k
    Nema potrebe otpisivati Jakira odmah nakon prve utakmice u EU. Treba imati razumijevanja, igrati 100minuta u Mostaru 07.07. tko nije probao nezna kaj je to za organizam.
    Drugo, ovo su eliminacijske utakmice i stoga je prvo razmisljanje svakog trenera oprez. Pogotovo kad na suprotnoj strani imas devet brzih crnaca, ne nesto takticki jakih ali brzanaca koji ti moze pobjeci i napravit problem.
    I na kraju, dva igraca iz prvih 11 prosle sezone nisu jucer nastupila nas Jankovic (crveni iz youth league protiv Benfice) i Jakovljevic kapetan ekipe.

    Nismo se ni mi protiv Saburtala ili kak su se zvali vec oni iz srpnja prosle godine.

    Ja se nadam da ce se docepati skipine KL cisto radi nasih igraca dolje da osjete , ako i ispadnu od Sheriffa, nakon dva prolaza bi mogli uci...
    Usput jos jednom sugavci os, haj, rij, samo jedan bod vise i bili 16. na listi, a to znaci da bi mi imali i sa dva eventualna poraza skupinu ECL. Uffff
  • Zagi
    7.9k
    Ne znam kaj ste očekivali ali Zrinjski dovodi pojačanja i z 2.hnl i rotacijskih igrača Slavena.
    Prodali su mladog, top 3 igraca prošle sezone za 500k. Nikada u povijesti nisu prosli prvu rundu kvala lp.

    Kaj su trebali, izdominirati Sheriffa?

    Protiv puno jačeg protivnika odigrali su čvrsto, europski. Ovi im ni jednu priliku nisu napravili.

    Tako smo mi prvi put pod Bjelicom igrali samo uz puno veću individualnu kvalitetu.
    Jakir je jako slican.
  • Jaro
    7.5k
    7.7. Je tesko i sjediti u Kninu i Mostaru, a gdje igrati nogomet...
  • marcio amoroso
    36.8k
    Lincoln vodi 1-0 na poluvremenu.
  • Mr Anderson
    8.4k
    Ćuže i Janković u prvih 11 Zrinskog. Jel ima gdje prijenos?
  • Neki tip
    21.3k
    Arenasport 3 (HR)
  • doubletrouble
    1.3k
    Nema na Areni prijenosa trenutno iako na Sofi pise da Arena 3 prenosi
  • rob ljubavi
    868
    Lincoln 2-0
    Jos cemo mi na Gibraltar
  • Mr Anderson
    8.4k
    Potop Lecha u Azerbajdžanu.
  • blackbully
    4.5k

    Bome da. Neki dan su u Superkupu izgubili od Rakowa. Vidim na Sofi da im je na kraju sezone otislo oko 20 igraca, a vecina ih se vratila sa posudbi. Ocito neki remont ekipe.
  • Infinity
    16.5k
    Ocekivan poraz i ispadanje, ali da ce primiti pet komada nakon sto su poveli u prvoj minuti? Podsjetilo me na nase trpanje Rijeke proslo ljeto kada ih je Menalo tako rano doveo u vodstvo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.