• BluePhone67
    4.1k
    Treba biti dovoljno pametan i ne padati na manipulacije. Previše je očekivati od igrača da gledaju na stvari kao i navijači. Oni su tu ipak većinom samo prolaznici. Dilaver u Dinamu igra vjerovatno u najboljem klubu, najboljoj ekipi i za najveću plaću u životu. Za njega je ovaj Dinamo premija. Nema razloga o upravi i ZM misliti loše. Ukratko, ovo nije njegov problem i njegova bitka.The Undertaker

    Igraci odlaze, uprave prolaze, ostajemo samo mi..

    Iskreno cu ti reci, nakon povratka lepog Zoke i podrzavanja pljacke od strane skupstinara i svih onih sto podrzavaju nemam simpatije. Ne zanima me vise Dilaver jer i njega i sve navedene ne zanimaju navijaci.
  • Dragon1Warrior123
    3.3k
    sve to stoji ljudi, ali igrači su prije svega ZAPOSLENICI kluba. Stoga nekako ne vjerujem da bi bilo pametno od ikoga od njih da priča loše o klubu ako ih on plaća i ako bi ih to moglo sjebat u budućnosti. Kao što ni večina ljudi ovdje ne bi pljuvala po svom šefu u novinama ako ga ovise o tom poslu jer bi mogli lako ostat bez njega...
  • The Undertaker
    5.4k
    Ne znam što se čudite. Pa pola tribine "zapad" razmišlja kao Dilaver. Očito i većina u skupštini kluba. Morate ipak biti tolerantniji i pokušati sagledati i perspektivu igrača i ne zamjerati im previše. Njegov posao je odraditi plaću na terenu. Ove izjave samo pokazuju da nije baš najbistriji i svjestan okolnosti u kojima se nalazi.
  • Dragon1Warrior123
    3.3k
    e i to što kažeš, u svakom slučaju izjava nije baš najpametnija
  • BluePhone67
    4.1k
    Zašto se ne veseliti nogometu?deda

    Sva sreca pa ima nogometa i veselja svaki dan na sportskim paketima tu nitko nece biti uskracen, dapace jos i boljeg nogometa, za razliku od kluba sto svaki dan nestaje pred ocima svojih navijaca zbog lopova kojima taj nogomet i taj isti klub kojemu se mi veselimo sluzi samo za punjenje svojih dzepova. Izgubio sam svaku nadu u bolje sutra i sto je najbolje jebe mi se vise za mene, ja sam se imamo vremena i veselit i tugovati, ono sto zelim da mladje generacije barem to osjete, a ja ne moram vise nikad otici na tekmu niti ikome vise reci za koji klub sam navijao. Totalno su unistili sve i boli ih kurac za nas.
  • The Undertaker
    5.4k
    Gledam Dinamo protiv Cracovie. Gvardiol sa 17 godina među najboljima na terenu, potpuno ravnopravan seniorima. Lijevog beka za HNL imamo.
  • Krizy
    43.5k
    Zbog čega je Pinto izašao u 30.minuti ? Ozljeda?
  • The Undertaker
    5.4k

    Usporedi gdje je Dinamo bio prije dvije godine a gdje je danas. Ogromna razlika u svakom pogledu. Napravljen je korak nazad sa mlađim bratom ali svi znaju da je njihovo vrijeme prošlo. Imamo gomilu mladih dobrih igrača, odličnog trenera i odličnu ekipu, lovimo LP, ima se i nešto para. Ne vidim razloge za takvu depresiju.
  • deda
    32.7k
    2017. prodano 2815 godišnjih ulaznica
    2018. prodano 5969 godišnjih ulaznica
    2019. ???????????????????????

    Ajmo pogađat. Tko bude najbliži dobije od dede 15 šubarica (kolača). :cool:

    Kwedi - 8.600
    Infinity - 7.400
    Dragon1Warrior123 - 7.000
    Mali dioničar - 6.700
    LovroZg - 6.372
    Režiser - 5.900
    SAS1987 - 5.600
    Smotanihaker - 5.150
    Papaštrumpf - 5.100
    Majki-Papi2111 - 5.000
    Deda - 4.900
    Cron1ck - 4.857
    Blaž - 4.700
    MaliVesad - 4.600
    Markoli - 4.550
    Eduardo - 4.527
    Mr. Anderson - 4.400
    Cavalera - 4.392
    Hipo - 4.369
    Marcio Amoroso 4.332
    Somport - 4.250
    Vjeko1701 - 4.150
    The Undertaker - 3.800
    Mr. Blue - 3.500
    Nino Bule - 3.500
    Zambatine škude - 3.254
    Građanski1911 - 2.396
    Bluephone - 1.986
    bk5b - 1.100
  • deda
    32.7k
    Sve nas ponekad uhvati depresija, ja sam bio u komi tri dana nakon povratka lepog. Ali opet svane novi dan i probudi se neka nada. U svakom slučaju trenutak nekog, bilo kakvog rješenja se bliži. Ja jednostavno ne vjerujem u status quo na dugi period.
  • The Undertaker
    5.4k

    Ma kad se sjetim tog skakanja i veselja kad je Petković zabio treći gol Viktoriji. Ljubiš, grliš dijete, susjeda, nepoznatog. Ili suza ljetos za repku. Neće mi to nitko uzeti. Nogomet je čudo.
  • Kwedi
    3.8k
    protiv sam bilo kakvog hejta prema igračima ako nije nekaj tipa machado i srednji prst.

    ne treba očekivati ništa od njih, oni su tu radi love,a ne ispravljanja krive drine. njima je ovo samo posao, jedna od stepenica u karijeri, gledaju kak svoje odradit i što više love dignut u što kraćem roku.

    da bi bilo dobro da ne izletavaju, seru i pametuju o svemu i svačemu - naravno da bi.

    makar, ja čak imam manju averziju čak i da pokažu nekakavstav[iako se ne slažem s tim] nego da su šonje.
  • deda
    32.7k
    Dobro zboriš. Po meni negativa prema igračima je put samouništenju što su pokazale zadnje godine. Negativa se mora usmjeriti na točno određene ljude.
  • Nino Bule
    13.8k
    Deda pa kako drugi mogu isti odgovor dat ? Sta cemo ja i blue djelit nagradu ? :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.