• deda
    32.7k
    Dobit ćete obojica :rofl:
  • Mr Anderson
    8.2k

    Slažem se, nogometaši nikad nisu bili posebno pametni. Oni su tu prolaznici, njihovo je da ginu na terenu. Poželjno bi bilo da se suzdrže komentara ako su upoznati s borbom navijača protiv Mamića. Osobno, više bi me pogodilo da je onakvo nešto izjavio jedan Šunjić, Majer ili netko od domaćih dečki nego tamo neki Dilaver koji je jučer došao u klub.
  • LovroZG
    1.3k
    Ak se ne varam, Dilaverova izjava se našla u novinama? Tehnički je moguće da je novinar il netko treći malo uredio izjavu. Teško je to ovak na neviđeno znat šta (ni)je rečeno.

    I ovo nije nužno obrana Dilavera. Možda je stvarno reko to šta je reko, al moramo imat zrno sumnje kod takvih stvari. Ne možemo zaključit da kad novinari pišu o Dinamu i odštetama da lažu, a kad prenose izjave igrača da zasigurno govore istinu.
  • BluePhone67
    4.1k
    Ja imam totalno drugu percepciju sto se tice igraca dali su pametni ili ne.. oni su za sebe dovoljno pametni jer dosli su dici iskljucivo lovu i odlaze dalje u drugi klub i boli ih briga za sve nas..

    Po meni u ovoj skupini nepametnih ljudi izmedju uprave, igraca i navijaca u kategoriji najgluplji su uvjerljivo navijaci jer da smo imalo pametni nebi nas nitko razjednjivao sa pamfletima i bombonima o novim transferima i buducim upravama, kao sto bi, da smo svi zajedno za taj voljeni klub ko jedno, jebali bi mamu svima koji nam stanu na put ili ukradu lovu iz kluba.. nema glupljih od nas
  • Krizy
    43.5k
    Olmo boss
  • xavier
    12.1k
    Ja sam više puta napisao da igrači imaju malo drugačije kriterije nego većina nas i isto je tako jasno da ih većina nisu baš "nuklearni fizičari". Dodajte tome okruženje u kojem se nalaze i naravno da drugačije gledaju na neke stvari nego mi.

    Međutim, ne vidim zašto bi ih to opravdavalo. Svi se mi moramo držati zakona i sve što izgovorimo povlači određene reakcije. Ne znam zašto bi za njih bilo drugačije.

    Dugo mi je trebalo da više manje prihvatim klub nakon prošle "pauze" od Maksimira, taman stvari počnu izgledati donekle normalno...i onda ovo.

    Moram priznati da sam trenutno jako nezainteresiran za događaje na terenu :angry:
  • BluePhone67
    4.1k
    j51cyp9f2wprfwz1.jpg
    svapfkk4ayvwcgel.jpg

    Sn 28.06.2019
  • xavier
    12.1k
    Opet ono o čemu smo pričali. U prvom planu novac, a ne sportski uspjeh. Iza nas je sezona u kojoj je napokon ostvareno famozno prezimljavanje u Europi i sad, umjesto da se poziva na tu sezonu ili čak korak dalje, uspješna sezona bi bila ona gdje bi se zaradilo puno novca.

    A u klubu je čovjek koji je već pokrao ogromne iznose tog zarađenog novca.

    Bolesno :vomit:
  • BluePhone67
    4.1k
    Njima je sportski uspjeh osvojit HNL i ako uspiju osvojit kup jer i to u zadnje vrijeme im nejde, sto se tice Europe je uci u skupine i to je cilj i uspjesna sezona. Za to sve, mozes sada prodati Olma, Petkovica, livakovica, Izeta, Gojaka, Leovca i ispunit ce "svoje ciljeve" , a lova do krova jos i kroz dimnjak curi van
  • 000
    946
    A u klubu je čovjek koji je već pokrao ogromne iznose tog zarađenog novca.xavier

    Nezamisliva situacija... Imaš nepravomocno osudjenog pedofila, i vratis ga na posao u vrtic ili osnovnu, jer je dobar sa ostalom ekipom. Wtf
  • Mali dioničar
    15.3k
    Ulazak u LP bi upravo trebao odgoditi izlazne transfere, a ne obrnuto.
  • The Undertaker
    5.4k
    Otkud ovo gore o ciljevima kluba? Nagađate ili je to netko izjavio? Koliko se sjećam, Bjelica je rekao da je cilj biti bolji nego prošle sezone, dakle LP i 3. mjesto u grupi koje osigurava "proljeće".
  • Mali dioničar
    15.3k
    Misliš da je moguće prodati igrače za 40 milijuna eura i biti 3. u grupi?
  • The Undertaker
    5.4k
    Ovo su špekulacije iz SN a ne plan kluba. Sve govori da će Olmo otići. I to je nenadoknadiv gubitak. Ademi i Šunjić spadaju isto u tu kategoriju. Moro i Gojak ne. Za njih se može naći zamjena slične kvalitete, pogotovo za Moru.
    A valjda će nekoga i dovesti.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.