• Mr Blue
    4k
    Koliko sam ja shvatio Acu iz njegovih objava na Twitteru, uprava Cibone se prijavila za ABA ligu sljedeće sezone...


    ... a to valjda znači da su u upravi pronašli investitore koji će pokrit dug, pa zato prestaje s akcijom za spas Cibone. Mada, tko zna. Svi nešto skrivaju i govore u šiframa.

    S druge strane, Boris Jure Džidić, trener juniora Cibone preuzima omladinski pogon KK Dinama od sljedeće sezone.
  • Mališan
    1.8k
    Na prvoj press konferenciji kad je najavljivao akciju, Aco je odma reko da ako sadasnje strukture kluba se pojave s investitorom da se on povlači istog trenutka
  • Tundra
    693
    odličan posao Dinama!
  • blackbully
    4.5k


    Ako i prode prijava i donekle se rijese problemi oko blokade, kako ce skrpati roster za ABA ligu? Trenutno jedini igrac u ekipi je Prkacin. Oni moraju dovesti vraski igrace da izbore ostanak u ABA-i, ne vidim kako je to trenutno moguce. Partizan je prosle sezone srusio rekord lige pobjedivsi Splita sa 60 razlike, sve me strah da ce to i Cibonu docekati.
  • blackbully
    4.5k
    Mili Poljičak u finalu juniorskog Wimbledona :strong:
  • Eduardo
    20.3k
    Aco je u elementu :sweat:
  • BBB Sibenik
    4.3k
    g1nhzjhqlb6gawr0.jpeg
    To je bija misteriozni klub iz susjedstva, svaka cast :clap:
  • flexXy
    2.3k
    Intervju na indexu sa financijskim direktorom Cibone
    Ovoliku razinu gluposti i zaplitanja u vlastitim izjavama vec dugo nisam vidio. Da sam novinar bih postavio ova protupitanja na njegove izgovorene gluposti:

    • Imali su 10 investitora, 9 ih se povuklo zbog rata u Ukrajini? - Sta ima veze Ukrajina s nama, do sad su mogli vidjeti da ta situacija na nas ne utjece?
    • Taj jedan investitor sta je ostao barata milijardama. -Ok super, di su te milijarde
    • Taj jedan sto barata milijardama nece moci spasit klub bez pomoci grada. -Ako ima milijarde sta mu je par milijuna dugova za klub koji ce mu potencijalno stvarat profit.
    • Stecaj je i dalje opcija. -Znaci nemate investitora i stecaj je najrealniji u skoroj buducnosti
  • db-izbjeglica
    15.4k
    hahah ovo je sve!
    investitor sa milijardama, a problem mu je dug od par milja eura i grad mu treba pomoći :rofl:
  • Nino Bule
    13.8k
    Cudi me da ne traze da se i drzava ukljuci, i naravno uz uvjet da se nikakve promjene u upravljanju klubom ne traze. Odvratni su.
  • db-izbjeglica
    15.4k
    Ovaj kyrgios je toliko odvratan da mi skoro dođe željeti đokovićevu pobjedu, ali ipak ne :rofl:
  • Carrasco
    4.1k
    Kako kome...
  • db-izbjeglica
    15.4k
    S kim on priča cijeli meč i što mu nije po volji?
  • kinfa95
    489
    to stalno radi
  • blackbully
    4.5k


    Mene ne bi cudilo da on dode gore do svog tima i sve ih redom ispljuska. Kresti na njih vec 2 gema da mu nisu podrska, samo sjede i i slijezu ramenima. Nije on cist
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.