• ZGBhoy
    1.7k
    Ne ismijava ovdje nitko nikoga, ali da treba promjene, treba
  • Keyser Soze
    10.1k
    Olimpijske igre u Riju su bile prije 6 godina, od tad smo ispali od Rusa na Eurobasketu u osmini finala i to s -23, na SP u Kini 2019. se nismo plasirali kao ni na Olimpijske igre u Tokiju kad su nas Nijemci na našem terenu dobili iako smo u zadnjoj četvrtini imali +10. U kvalifikacijama su nas šamarali Šveđani, Nizozemci, Finci, Brazil (-27), Mađari i Poljaci i sad se nismo plasirali na drugo SP u nizu. Ako to nije vrijedno ismijavanja onda ne znam kaj je, jedino dobro kaj smo napravili je plasman na Eurobasket, ali to će nam biti zadnje natjecanje i načekat ćemo se kad dođe drugo, toliko smo loši da idemo u kvalifikacije za kvalifikacije i to dovoljno govori.
  • Jaro
    7.4k
    Nije za ismijavanje to kaj 3 kluba kaj povijesno nekaj vrijede su na rubu propasti, za Cibonu jedan bivsi igrac i trener doslovno skuplja milostinju online, to kaj je repka dosla u rang Gibraltara, San Marina i slicnih divova...
    Meni je sve to za ismijavanje, sto god netko mislio o tome...
  • Fanboy
    2.6k

    Pa svi sportovi su nam devastirani od politike, nogomet ima novac od transfera, pa zbog toga ima jednu vrstu autonomije, no i tu ti je Kustic i Co na celu...Bivsi saborski zastupnik od prije 2 godine dodje na celo saveza...Pitam se bas kako ...
    Kako je Mateša dosao na celo HOO ili Kolinda ubacena u MOO...Sve veliki sportaši, a oni bivsi su clanovi i najcesce nesposobni ili vole zamraciti pare.
  • Navijač Dinama
    8.3k
    FNC najavio event u pulskoj Areni. 3 borbe za pojas će biti.
  • NORTE
    11.6k
    Trenutno je u fazi sprdanje da će repka sad morati igrati kvalifikacije za kvalifikacije.

    Pa nismo li i jučer ispali iz kvalifikacija za kvalifikacije?
    Jesmo, išli bi u drugu rundu kvalifikacija u skupinu s Njemačkom, Izraelom i Estonijom.
  • BBB Sibenik
    4.3k
    Jel mi može netko pojasnit u čemu je kvaka, da igrači koji idu iz Cibone odlaze za badava. Jel moguće da svaki ugovor je tako potpisan sa igračem il u čemu je problem? Jer ovo je kriminal tri mlada igrača potentna odlaze za 0
  • Mališan
    1.8k


    Miško Ražnatović ima ugovore s većinom tih igrača koji odlaze za badav. Vjerojatno on ima neke dilove s ovim lopovskim nakazama kaj su u upravi.
  • Neki tip
    21.3k
    Kvaka je u tome da nisu dobili lovu iz ugovora. A onda, naravno, imaju mogućnost raskida i besplatnog odlaska.
  • Mališan
    1.8k


    Je, sam kaj se za te igrače sigurno mogla nać plaća i dobit odšteta, ali neko je profitirao na njihovim odlascima. U kancelarijama tog kluba vlada besramno kokošarenje
  • Neki tip
    21.3k
    ma sve vjerojatno stoji kaj veliš, ali nisam htio u pretpostavke ulazit.

    Sto god da bio uzrok (a velim, slazem se s tobom oko toga) posljedica je da plaća nije bilo i da to omogućuje besplatan raskid.
  • blackbully
    4.5k
    Mektić i Pavić prošli u polufinale Wibledona :strong:
  • xavier
    12.1k


    Prvo, kako su ti napisali, ako nisu isplaćene plaće igrači raskidaju ugovore i odlaze besplatno. Drugo, u košarci ni inače nema odšteta u nogometnom smislu i nema tu kruha od prodaje igrača.
  • Eduardo
    20.3k
    Strašan meč Nadala i Fritza, preko 4 sata strašnog tenisa :clap: kakvi poeni, kakve razmjene, sva ljepota tenisa od strane obojice :ok:

    Ako Rafa bude mogao, a siguran sam da hoće protiv Kyrgiosa će biti praznik tenisa. Ovaj luđak igra strašan Wimbledon, a ako ga ne krene uopće ne sumnjam u verbalni show na terenu. Šteta te lude glavi inače bi gledali top, top igrača u borbi za sami vrh.
  • dzg717
    1k
    Brate mili kakve mečeve pruži Nadal to nema nigdje, meni osobno najdraži od “velike” trojke.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.